Ухтышка_малышка• 25 июня 2022
Монет 5 і 25 коп.
При переїзді знайшла декілька банок з монетами. Хто обмінював, підкажіть , як це робиться? Піду до Ощаду. Чи треба їх якось сортувати? Гроші на картку переводять чи готівкою дадуть? Всі монети розсортовані вже. Хотіла викинуть, але подумала , що не той час зараз, нажаль. Потягну до банку.
Ухтышка_малышка
• 25 июня 2022
Ответ дляКрапипопка
Уже вроде сроки прошли, не меняют.
Та пишуть, що НБУ впродовж 3 років приймають - Ощад, Приват точно НБУ
Ухтышка_малышка
• 25 июня 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Скільки ж там грошей?
3 трьохлітрові банки по 25 коп 🙈 І одна з п´ятаками
побольшомусекретику• 25 июня 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
А нашо ви стільки назбирали? 🙈🤣
Ухтышка_малышка
• 25 июня 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
А нашо ви стільки назбирали? 🙈🤣
Та для мене то сюрприз
Чоловік ходить без гаманця і цю дрібноту завжди сипав на полку маленьку , там де ключі. Ну я на нього нагримала, мов нашо, використовуй і це. Монети зникли, я видохнула))) А він їх у банки складав, що на антресолі і подалі задвигав. Чудний. Зріст йому дозволяв без проблем це робити)) я давно не консервували, тому не бачила.
english book• 25 июня 2022
Міняють.Не пам´ятаю коміссію.Вісить об´ява в Ощаді на кассі.
Якщо монети не перебрані,то їх скуповують колекціонери.
Саме у великій кількості і перебирають,вишукуючи потрібні їм штампи,чи як там воно правильно зветься.
Ухтышка_малышка
• 25 июня 2022
Ответ дляenglish book
Дякую. Подивлюся, що там за комісія