Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Life-game• 05 августа 2022
Ответ дляAestas
Жесть (. Я до речі також подумала, що там не без ковіду точно з такою кількістю обмежень. І змія в тому числі лікарняна символіка. Дякую, що поділились!

Щодо загроз для будинку під ’спостереженням’ загроз не було і не відчувала. Тихо, спокійно. Безлюдно, транспорту не було. Наче рано зовсім. Єдина інформація вивіска - ’великі розміри, великі знижки, знижки розміру хххl’ щось таке. Було видно зверху під кутом. Світлі букви на темно синьому фоні. Не розумію що це значить. Місцевість мені не знайома.
Кстати да, выходит что змея НЕ пускает, если предположить что за границу, то выходит что да, они же снова могут все страны на ковид закрыть и будет по итогу ’ни туда, ни сюда’ многие кстати тут на советчице писали, что выехавшим тяжело будет вернутся или даже невозможно.
Единственное, что мы и с ковидом окажемся далеко не в самом лучшем месте, так кау нас будет и ковид и война, а местами еще и окупация, даже если не брать сны, ведь много кто окупирован, а весна близко
Mary8478580• 05 августа 2022
Ответ дляLife-game
Не будет в Днепре окупации
Life-game• 05 августа 2022
Ответ дляMary8478580
Не будет в Днепре окупации
Точно знаете?
Осень имела в виду близко
Mary8478580• 05 августа 2022
Ответ дляLife-game
Точно знаете?
Осень имела в виду близко
Ну точно этого не знает никто) Но я в это верю
sonechkook• 06 августа 2022
Ответ дляLife-game
Вы думаете в это подобный дом может прилететь? Мне кстати опять сказали 2-3 дня никаких общественных мест не посещать (как всегда у кого-то знакомый, а у того знакомый)
Кстати для себя могу еще трактовать, что нет смысла бежать на западную как спасение, мы первое время уезжали. Ну и естественно какая граница для женщин, если тут я уже как бы и из помещения не могу выйти. Приказ эвакуации состоял в том, чтобы мы были в помещениях (не знаю почему не добежали домой) то есть странная эвакуация, не как донецк там с отоплением, а вот именно сидите дома и не высовывайтесь вообще (ковид?плюс война?) И напрягает что близко, лето или сентябрь
А може це бути попередженням щодо радіації? Змія жовта у чорних плямах - схоже на знак радіації?
Life-game• 06 августа 2022
Ответ дляsonechkook
Возможно...хотя пятна круглые. Об этом не подумала даже, капец(((
Сегодня приснилось что дозахватывают, точнее прям дозагребают коллосальными темпами запорожскую область, простите меня, кто оттуда и какие-то показательные казни и подвешивания, как шоу что ли, на досках подвешивания. Хотя я не смотрю ничего про пытки никогда, берегу психику, как могу
Filomena• 06 августа 2022
Ответ дляLife-game
А ви не думали, що це звичайна реакція вашої психіки? Без всіляких підтекстів.
Life-game• 06 августа 2022
Ответ дляFilomena
Что именно?
Filomena• 06 августа 2022
Ответ дляLife-game
Что именно?
Ваші сни. З опису відчувається, що у снах відбуваються просто події даного часу + інтерпретація мозку.
sonechkook• 06 августа 2022
Ответ дляLife-game
Тому у мене і з´явилася така асоціація через останні події(.
Life-game• 06 августа 2022
Ответ дляFilomena
Посмотрим, сложно что либо сказать. До войны снился уж слишком четкий сон войны... Но такие прям крайне крайне редко бывают.
Остальные обрывками и часто во сне мне страшнее, чем когда событие происходит, в любом случаи хочется верить, что всё будет максимально хорошо, из всех возможных вариантов
Наталья Kharkiv• 07 августа 2022
Ответ дляAestas
02.08 без запиту - 1
Дівчина до 30, русява йде осіннім містом. Усі в куртках, теплому взутті, вона в кроксах на босу ногу. Зустрічає знайому, та дивиться на крокси - каже слухай пішли в моєї мами секонд, але там все нове насправді. Дамо тобі щось інше.

Заходять в магазин там полиці з взуттям, вішалки з одягом і дуже багато плюшевих іграшок від звичайних до величезних під 2 метри. Все дуже затаскане і не особливо чисте, видно, що іграшки добряче заюзані. Неприємне в цілому враження.

Виходить власниця жінка років 50, починає хвалитись яке усе якісне. До тих іграшок киває ’бачиш, як новесенькі правда?’ Це все нашу трохи шокує, але вона типу як з ввічливості не сперечається і в очах питання ’ви адекватні взагалі??’ Тим часом мама знайомої швидео забирає крокси наче щоб зрівняти розмір і йде за іншим взуттям.

Приносить літні кеди білі з червоною полоскою по контуру. Верх - текстиль, заношені, підошва аж чорна. Дівчина вимушена міряти оскільки вже боса сидить. Поки один шнурує, бачить що інший кед схожий, але верх зовсім інший, носок інша форма, підошва вища, не пара одним словом. Просить знайти пару - власниця починає ритись в мішках зі взуттям - там немає. Врешті губить ще й той схожий. Дівчина просить повернути крокси - жінка каже я їх вже викинула..

Дівчина, розгублена, зі взутою однією ногою, шукає під полицями, вішалками серед того хламу бодай хоч щось взути на другу.
Мне это напоминает Ваш сон с двумя блокнотами. Кто-то из ’друзей’ якобы ’поможет’ Украине, но взамен хапнет у Украины несоизмеримо больше. И бело-красные кеды (Польша?), где Украина уже одной ногой (беженцы, оружие, машины) 😱
Наталья Kharkiv• 07 августа 2022
Ответ дляAlya91
Залишитись без взуття - це залишитись без партнерів/однодумців((
Я боюсь, что начнется мировая война и Европа перестанет помогать Украине.
Наталья Kharkiv• 07 августа 2022
Ответ дляглазурька1
Я песиміст мабуть. Забрали літнє взуття - там де тепло, де літом добре(не хочу навіть називати регіони) натомість дали старе, зношене і не все - можливо деякі окуповані території повернуться
+ из другого сна черный блокнот (черное море?)
Alya91• 07 августа 2022
Ответ дляНаталья Kharkiv
Вот, такие же мысли были.((
И игрушки б/у - завезут хлам, который никому не нужен и непригодный для защиты
Life-game• 07 августа 2022
Ответ дляAlya91
Вот, такие же мысли были.((
Кстати да, а рассказывает продавец, что супер новые, сказками кормит конечно же((((
А самое страшное, что какое бы оружие не дали для защиты, как вы написали, защищатся можно вечно, вон идут войны по 11-20 лет, а вот в чем либо переломить момент, для этого совсем нужно другое оружие. Наши производить его должны были бы уже срочно начать САМИ! а не молить других на коленях, в мире, где Тайвань важнее
okksanka• 07 августа 2022
Доброго дня, дівчатка.
Знаєте, напевне, як у всіх - настрій коливається від ’нормально, прорвемося’ до ’все, капець’.
І дуже б хотілося, щоб ця тема залишалася тією соломинкою надії, за яку можна ухватитися коли вже все зовсім сумно.
Тому що, якщо відкинути емоції - так, хочеться перемоги, і щоб Росії не стало, і взагалі, щоб все це стало лише якимось кошмарним сном, а ми всі дружно прокинемося. Але ні, це якась сюр-реальність, в якій ми живемо, сталося те чого не мало статися, то чому б і не повірити, що сон має значення?
Якщо відкинути емоції - то ми воюємо з найбільшою ядерною державою світу. Ми не здалися, наша країна все ще існує, більшість з нас жива і має навіть доступ до інтернету. Наша армія стає все міцнішою і робить неможливе. Нас підримує дуже багато країн, хоча не зобов´язані це робити! (будапештський не рахуємо).
До чого це я? Мені здається що в нас вибір не такий великий - найгірший з
поганих сценаріїв розвитку подій і найкращий варіант з поганих. Бо хороший сценарій - то коли б вони не нападали, а нам би не прийшлося захищатися. Хепі-енду не буде, бо вже є Маріуполь, Буча і тисячі скалічених життів. І мільйони з нестабільною психікою, з порушеним почуттям безпеки і т. д.
І я вірю, що Україна буде як та дівчина зі снів - побита, обкрадена, але ЖИВА, відносно ціла, і з надією на майбутнє
Коли на тебе нападає серійний маньяк-убивця, а ти тікаєш з розбитим обличчям, загубивши сумочку у кущах - це найкраще, що може з тобою статися у цей момент. Бо позитивним розвитком події могло бути лише те, що на тебе не напали, маньяка зловили раніше, і посадили в тюрму. Але цього не сталося, він напав - і втекти, не будучи згвалтованою і вбитою, - це вже найкращий варіант з можливих.
--------------------------
І я дуже надіюся на той сон, про 7 поверх - що то 7-ий місяць війни. Бо у багатьох інших снах фігурує осінь, і це було б логічно. Що станеться щось таке, що вони підуть геть
--------------------------
Тримаймося, дівчатка.
бресточка• 07 августа 2022
Ответ дляглазурька1
Моему близкому человеку снятся вещие сны. Сбываются точно.
Будут прилеты в тот регион, который у нас в 2014 отняли
Матусік• 07 августа 2022
Ответ длябресточка
А що ще сниться?
Поділіться, будь ласка, якщо можна звичайно
_Annyshka____• 07 августа 2022
Ответ длябресточка
Про закінчення і результат цієї війни йому нічого не снилося?
бресточка• 08 августа 2022
Ответ дляМатусік
А що ще сниться?
Личные истории
Про войну ничего
Про регион этот снится потому что это наша Родина
бресточка• 08 августа 2022
Ответ для_Annyshka____
Нет
бресточка• 08 августа 2022
Сейчас в город в котором я родилась полон техники и военных, он самый крайний к границе. Туда и попадут
Soon_moon• 08 августа 2022
Вибачте,ви про Крим?
Life-game• 08 августа 2022
Ответ длябресточка
Простите, а туда не разу еще не попадали? Или как?
бресточка• 08 августа 2022
Ответ дляSoon_moon
Вибачте,ви про Крим?
Так
бресточка• 08 августа 2022
Ответ дляLife-game
Ни разу.
Матусік• 08 августа 2022
Ответ длябресточка
Личные истории
Про войну ничего
Дякую, зрозуміла
Filomena• 09 августа 2022
Ответ длябресточка
Добрий день!
Ви бачили новини?
Soon_moon• 09 августа 2022
Ответ дляFilomena
Добрий день!
Ви бачили новини?
Я тільки хотіла про це написати...