-Инга-• 29 июня 2022

Чтобы больше не оставить шансов ботам - по поводу мобилизации женщин

Админы, а можно закрепить как-то? Ну хоть на время.
Столько фейков, столько муссирования этой темы как на Советчице, я нигде не видела.
Пусть это будет в быстром доступе
oksigen_ks• 01 июля 2022
Ответ дляmagistralchimik
Я тут уже писала. Еще раз пишу. Я военнообязанная. Военник есть. Специальность военная дефицитная. Я по работе часто езжу в военкомат. И женщин там часто встречаю. Становятся на учет, проходят комисию, кто в запас, кто уже идет служить. И я считаю это нормальным! Мое руководство знает, что я пойду, если подойдут к Днепру. Я к этому готова. Мой начальник знает. Мама знает. Это мой долг!
Вы это выбирали. Мы нет. К чему этот пафос?
Near Mear• 01 июля 2022
Ответ дляЮсия
На каком основании будут требовать справку в банки школы... ???
На каком им прикажут.
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Стойте, а меня интересует как будут стоять бухгалтера, экономисты..которые до 1.10 были не военнообязанные,
Так і стою, як і стояла до цього часу. Де зрада-зрадонька?
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляЮсия
В смысле? За последние несколько дней столько тем здесь на эту тему. Вы шутите?
Например, эта тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3155094
Це ви шуткуєте. Військовозобов´язані жінки певних професій були ще з радянського союзу і стояли на обов´язковому обліку.
DeepwaterAstronaut• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Наприклад? Все доросле життя військовозобов´язана, після закінчення медучилища постійно стою в якомусь воєнкоматі (бо приходилось жити в різних містах) і що? Які обмеження та обов´язки ви придумали? Всі мої співробітниці та однокурсниці без проблем їздять туди-сюди під час воєнного стану , не дивлячись на те, що десятиліттями в них воєнний квиток
це ваш вибір, ніхто вас не змушував обирати професію/спеціальність - поганий приклад
ви, будучи військовозобов’язаною, вже зараз не маєте права виїжджати за кордон, хіба це не обмеження?

інше питання знову ж таки у площині «а нахіба?» ставити на облік людей, що мають вищу освіту великої кількості спеціальностей, якщо вони за власним бажанням можуть бути набагато кориснішими при умові вільного волевиявлення

ще один момент, скрізь чутні гасла «вільні», «незламні», «незалежні»,… а по факту, «партія сказала - піонери вперед»… гидко
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляDeepwaterAstronaut

Я мала і маю можливість виїжджати за кордон. Чим ви читаєте? Медики навіть сьогодні перетинають кордон, а вони всі 100% стоять на обліку.
Юсия• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Понятно, будьте дальше в отключке, не мешаю, не бужу)))
Юсия• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Слушайте, ну нельзя же до такой степени быть... Такой...
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляЮсия
Зате ви у ’вкючці’. Що ж, не буду заважати. Розважайтеся
DeepwaterAstronaut• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
відповідно до яких нормативних документів ви маєте право виїзду за кордон під час ВС та загальної мобілізації?

до речі,
ввічливість ще нікому не шкодила
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляЮсия
На щастя, не можуть бути всі такі як ви. Такой.....
Миззери• 01 июля 2022
Ответ дляmagistralchimik
Ну это логично , вы выбрали эту профессию и знали последствия, те кто не выбирал схренали должны вдруг стали?
Военный сбор с нас нахрена брали все эти годы что бы ещё потом самих отправить на бойню?
Юсия• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Первый попавшийся сайт. Читайте. А то мне вас прямо жалко стало
oksigen_ks• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Вы изначально выбрали такую профессию. Мы же выбирали не быть военнообязанными. Зачем под дурочку косите?
Миззери• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
И? Все знали какие это профессии и выбирали идти на них или нет
А тут за тебя сделали выбор
Но конечно не надо обращать внимание на звоночки, не разводим панику и зраду и продолжает вальсировать на граблях
Миззери• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
После 1 октября посмотрим
Takamaka• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Вам не завадило б вивчити законодавство з приводу ваших прав та обов’язків як військовозобов‘язаної.
А спокійно під час військового стану ви виїздите за наступною причиною: військозобв‘язаних жінок ніхто наразі не питає військовий квиток (на відміну від майже усіх чоловіків), але за законом ви зобов‘язані самі розкрити інформацію, що ви військовозобов‘язана, та надати підтверджуючі документи, які надають вам як військовозобов‘язаній право виїхати за кордон на підставі, що входить в перелік статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Повідомляти військомат також зобов‘язані.
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Я і так повідомляла військомати при зміні місця проживання. Вивчіть закони ви спочатку. З першого жовтня , того самого якого всі чекають, вступає в силу закон ’Про затвердження Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних та Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями’
Всього лише перелік.
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляМиззери
После 1 октября посмотрим
Добре, подивимся
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляЮсия
І що читать? З першого в дію вступає закон ’про перелік’. Крім переліку в ньому нічого більше не має.
DeepwaterAstronaut• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Всього лише перелік.
це ви робите у відповідності до законодавства, що діє у мирний час, а до військового стану та загальної мобілізації так і не дійшли?
Еленка14• 01 июля 2022
Ответ дляDeepwaterAstronaut

до речі,
ввічливість ще нікому не шкодила
Відповідно до яких нормативних документів я не маю права перетинати кордон?
DeepwaterAstronaut• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
це вже ваше зобов’язання знати, аж ніяк не моє, все ж таки ви тут хизуєтесь своїми знаннями… або їхньою відсутністю
Takamaka• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Всього лише перелік.
Я вивчила, чого і вам раджу.
Повідомляти потрібно не лише при зміні місця проживання. Ще раз, вивчайте ЗУ «Про вісковий облік та військову службу, «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» тощо. Розберіться, на яких підставах у військовий час за умов загальної мобілізації (підкреслюю) військовозобов‘язаний має право перетину кордону за межі країни. Не знання законів не заільняє від відповідальності.

Що згначить «всого лише перелік»? По-перше, не закон з переліком, а наказ Міноборони на виконання ЗУ «Про військовий облік та військову службу» (відповідні зміни до цього закону було прийнято навесні 2021 року).
Спочатку був виданий наказ Міноборони з переліком 313, а потім 35, що вносив зміни до 313.
Takamaka• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
Не ганьбіться, будь-ласка, якийсь закон про перелік, чи ви навіть наказ від закону не можете відрізнити. Ви текст наказу читали, чи це жарт, що там «тільки перелік».
А ось статті закону, на виконання яких було видано накази МО (313 та 35).
Takamaka• 01 июля 2022
Ответ дляЕленка14
У військовий час та у період загальної мобілізації у військовобозов‘язаних є обмеження, зокрема, на перетин кордону незалежно від гендеру.
Виїхати безперешкодно мають право тільки ті військовозобов’язані, хто не підлягає призову у військовий час відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Plnm• 01 июля 2022
Ответ дляNear Mear
Тогда у нее будут требовать справку из военкомата в случае любых коммуникаций с государством, банками, школами, детскими садами и прочими учреждениями.
Справку про що саме? Що безробітня 😃😃😃
Near Mear• 01 июля 2022
Ответ дляPlnm
Справку про що саме? Що безробітня 😃😃😃
Про взятие на учет либо про то, что она не подлежит взятию на учет.
Plnm• 01 июля 2022
Ответ дляNear Mear
Виходить безробітні не підлягають взяття на облік
Near Mear• 01 июля 2022
Ответ дляPlnm
С чего вы это взяли? Если по специальности и профессии подпадает под взятие на учет, то подлежит постановке на учет.