Аноним Советчик• 30 июня 2022
Підкинули котика....
Підкинули котика на дачі) Котів в нас не було раніше, хіба в дитинстві в бабусі в селі. Залишила, це зрозуміло. Але дуже боюсь одного-років 5 назад теж сусідка підкинула дітям котеня через паркан-як сказала, просто погратися.. На вигляд здорове. Але лишаї дитині я лікувала 3 місяці. Це був жах..Котеня тоді віддали назад сусідці Сказав лікар тоді, що котеня може бути і без лишаїв, але бути переносником. Як правильно зараз зробити. Їхати в ветлікарню? Якісь аналізи нехай в кошенятка візьмуть?
Хорошенький котя!
А на счёт лишая - это реально ад. В позапрошлом году дети с котятами поиграли на даче. 3,5 месяца лелчила...раз и через 10 дней рецедив у обоих детей. А в прошлом году у дочки на голове вылез. Вообще не буду комментировать весь ужас.
Вам бы советовала показать котенка вету, а детей и себя помыть (и тело в т.ч.) дермазолом, временно ограничить его передвижение по всему дому
Серьезная баба• 30 июня 2022
Я в ноябре в подъезде нашла кошечку. Скорее всего выбросили - знала лоток, когтеточку,реагировала на холодильник ,короче, домашняя. Теперь радует нас и нашего взрослого кота)
Рыжая бестия• 30 июня 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Ого и оба с разными глазами.
Это девочки, она мною подобрана в кустах, вторая недавно появилась, здесь отдавали, мы забрали, но она тоже подобрана котёнком с улицы. Одна немая, другая глухая))))
Аноним Советчик
• 30 июня 2022
Ответ дляisida_86
Хорошенький котя!
Завтра зранку поїду. Якщо що-пролікуємо) обробила вже все антісептиком) дермазол є, помию дітей)але думаю, що все буде добре.
Аноним Советчик
• 30 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Ой, яке класнюче! Відвезіть до ветеринара на огляд, заодно зробіть прививку. Як назвали?
Напевно Мурчик, якщо старша донька переможе молодших ))
Алина-1240• 30 июня 2022
Если на нем нет лишаев,ничем он не болен значит.кот как для дворового на редкость симпатичен
Рыжая бестия• 30 июня 2022
Ответ дляZelenkа
А яка це порода? Даю вам старт-ап ідею - починайте розводити таку красу, відбою не буде!
Двортерьер, они обе стерилизованы. Я большая поклонница стерилизации. Обе выброшены котятами на улицу, а вы про разведение)))
Лишай - питання імунітету 100%. Було в нас таке, що лишай в котів, але хворіють лише ті, що стресують або погано харчуються.
Є два способи перевірки: по-перше, це посвітити лампою Вуда у ветеринарці. Це копійки, а іноді й безкоштовно посвітять, скажіть просто, що підкинули котика. Або купіть ліхтарика для валюти за 25 грн, зайдіть в дуже темну кімнату або ванну з котиком, і посвітіть на нього ультрафіолетом. Лишай світиться. 100%, я так багато разів перевіряла.
Як, не дай боже, лишай, купіть пляшку Імаверола. Це найпростіший спосіб позбутися лишаю. Не самий дешевий, але дійсно найпростіший. З власного досвіду.
В дітей лікувати легше, бо вони не вилизуються. )))) Не переживайте. Я думаю, то щастя вам маленьке прийшло.
Тільки сусідам скажіть, що викинули котеня. Бо як ’свої’ підкинули, то вам можуть ще десяток принести. ((((
Аноним Советчик
• 30 июня 2022
Ответ дляlith_oops
Дякую вам)
Ответ дляРыжая бестия
Ну надо же, как вам попались разноглазые кошки )
Нашего мой папа покойный подобрал, когда у него еще глаза закисшие были - только через пару недель поняли, что кот с разными глазами
Аноним Советчик
• 30 июня 2022
Ответ дляlith_oops
Здоров´я вам и і котику!
Дякую) те, що ми його вже не покинемо, це 100%. Хай би що було)) донька відразу сказала, коли знайшли його-ми ж залишимо собі, а то він про нас буде думати погано))
Аноним Советчик
• 30 июня 2022
Ответ дляWinter75
Нам в прошлом году на дачу подкинули щенка, девочку, честно пытались пристроить, теперь радует нас. До этого всегда были коты.
Ого) в мене чоловік прикордонник-кінолог, собаки в нас були. В вас красень.
Аноним Советчик
• 30 июня 2022
Ответ дляWinter75
Спасибо)При этом я думала, что вырастет какой-то обычный двортерьерчик, на коротеньких лапках, хотя все равно будем любить))) А походу в роду у нашей были овчарки)))
Так) вуха видали овчарку) Така собака-розумаха.
Совбез• 30 июня 2022
Ответ дляWinter75
Какая красавица выросла!
Там_все_размывчато• 30 июня 2022
Ответ дляРыжая бестия
Я тоже такого же мнения! Какое разведение,особенно сейчас(( мало дворовых и выброшенных животных? У меня породистая собака,тойчик,тоже стерелизовали. Никакого разведения,этим должды только проффесионалы заниматься!
ПультОт_БМВ• 30 июня 2022
Ответ дляАноним Советчик
Дякую) Завтра вранці поїду з ним в місто) як кажуть-не мала баба клопоту))))
Проверьте конечно. Вам будет спокойнее. Помню как моя мама притащила котенка из подьезда в дом. И лишай мы лечили долго и нудно. Вылкчились все и котенок тоже. Но уже 25 лет почти ,а я помню. С тех пор я уличных котов не глажу:)) так что проверьте поскорее и пусть все будет хорошо. Котик симпатичный очень:))
вентиляторная• 30 июня 2022
Ответ дляАноним Советчик
Сумно, що котик видно домашній був( діти йому лоточок зробили з пісочком-він знає, що це таке.. сусідів опитала-ніхто не знає чий.. Селище в нас невелике, 10 будинків..Знайти чий було б неважко.. Може і викинули..
Всі морзяться бо знають ,що ви одна на селі без котиків ))
Natalia505• 30 июня 2022
Ответ длясоветский цирк
Вы прям меня напугали!
Все детство были коты. Просто брали у людей котят беспородных.
Никаких блох, клещей или лишая не было.
Две недели как взяла своим котенка, к ветеринару идти не планируем, тут в селе его и нет нигде (вызывают к коровам из соседнего города в случае крайней необходимости).
Вот наш
Никаких блох, клещей или лишая не было.
Вот наш
Який славний.
Красотун.