Света С Приветом• 30 июня 2022

Спеціально для тих хто доказує що у Франції все в три рази дорожче ніж в Україні

Сьогодні була тема
Це напевне тому що є люди які звикли купувати якусь незрозумілу їжу як в Україні так і всюди.
Якісь незрозумілі канапе для мікрохвильовки і напів фабрикати.
Просто супермаркет закривався, сфоткала що встигла
Помідори 1,60є
Броколі 1 є
Кабачки 79 центів
Сиренькая• 30 июня 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Ящик динь купила сьогодні. За весь 1,25 є
Ой, смотрите, какая молодчина, даже ящик дынь сфоткала)))) Все для украинцев в какой-то там никому неизвестной теме))))
СССРовна• 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Так а дальше что? Что по дальнейшим планам, если так все хорошо?
Вже писала - продовжувати вчитися і працювати
Сиренькая• 30 июня 2022
Ответ дляСССРовна
Так а по подсчетам, хватит ли вам будущей зарплаты на покрытие затрат-то? Или вы считать не умеете? Или тупо на мужа надеетесь?
Пупс• 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Кароч, девочки, расходимся, посыл автора в том, что там все гаразд, а у нас нет, кидайте мужиков и едьте ’отсюдова’. Иначе я не понимаю этого маньячного фотографирования ценников
я зрозуміла хитрий план автора, вона зараз в Україні, фото подруга прислала, рекламує щасливе і дешеве життя у Франції, щоб ми всі виїхала, а вона могла вільно обирати собі кавалера серед залишенних на самоті українських чоловіків
PANTERA_KET• 30 июня 2022
Ответ дляПупс
ото щоб собі не придумати, аби виправдати, що яйца по 19-26 грн гірші, ніж за 70
Давайте, здивуйте нас ще, що там у Франції такого ще ’кардинально різного’?
Та які 70???тут ці срані яйця близько 4евро за десяток
PANTERA_KET• 30 июня 2022
Ответ дляПупс
Пупс• 30 июня 2022
Ответ дляPANTERA_KET
ну, автор, он десь по 2 євро знайшла, але зараз вона нам ще і за ті, що по 4 євро, розкаже, що це зовсім-кардинально інші яйца, у них інша густина білка, і консистенція жовтка
Сиренькая• 30 июня 2022
Ответ дляПупс
Не, план у нее ни хрена не хитрый, просто от халявы она немного воспряла духом и решила, что это ее звездный шанс где-то там устроиться. А Украина ей похер.
автор Света С Приветом • 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Дорогенька моя, в мене все прекрасно з духом. Спеціально для вас сфоткала свій пост, лінь писати ще раз.
Пупс• 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
тут сьогодні прямо день Франції, в одній з тем пані розповідала, що ходить до лікаря, перевіряється, щоб як зустріне француза, то не було проблем з вагітністю
автор Света С Приветом • 30 июня 2022
Ответ дляПупс
А що поганого в тому що жінка не хоче проблем зі здоров‘ям?
PANTERA_KET• 30 июня 2022
Ответ дляПупс
дєвачки
На ровном пансіоні. Мене норм кормлять... Але я х. Зна куди витрачаю мінвмум близько 200євро на міс в основному на їжу.... на себе та дитину (оті помідори по єврику за 200гр, дыня 1шт 1,5,... Бананы апельсины, хамон чуток, перець болгарський 3.8 за кг... Актимель 12банок =4.05 евро.....
СССРовна• 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Я бухгалтер, рахувати вмію прекрасно. Нам на все вистачає, якщо буде чоловік, то буде більше житло і мені простіше.
автор Света С Приветом • 30 июня 2022
Ответ дляPANTERA_KET
дєвачки
Я витрачаю близько 1000€ на трьох і в житті б актімель не купила навіть по 40 центіа
Ля-ля-ля• 30 июня 2022
Ответ дляСвета С Приветом
О сорт канталупа, нямка
PANTERA_KET• 30 июня 2022
Ответ дляСвета С Приветом
А шо з ним не так? По моїм підрахункам на 3х і вийде близько 1000евро. Мене повністю забезп їжею і то ні на що... Витрачаю 200+евро.
Сиренькая• 30 июня 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Вы очень интересный персонаж для начинающих психологов, который типа с одной стороны донатит на ЗСУ (что ничем не подтверждено, естественно), а с другой разгоняет среди девиц желание уезжать на социалку в ЕС, типа тут все дешевшле и качественней. И все это на фоне возникших консервных тем про мобилизацию женщин
автор Света С Приветом • 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
PANTERA_KET• 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
Не ну кого ничего не держит, почему б не уехать??? Пересидеть...
Говорящая галограмма Чингисхана.• 30 июня 2022
Ответ дляДадосвидания
Сьогодні в варусі купувала десяток по 19,99
В новусе по 0.99 за штуку
Альфред Шнитке• 30 июня 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Там 12 яєць
В Україні яйця по 30 гривень в супермаркеті?
Брала в Сільпо по 1,97 грн
Сиренькая• 30 июня 2022
Ответ дляСССРовна
Давайте в цифрах распишите, пожалуйста:
1. Зарплата библиотекаря на полный месяц
2. Аренда квартиры в Париже
3. Расходы на еду, коммуналку на 2х чел.
4. Прочие расходы, в т.ч. на школу

После этого поговорим)))
Ответ дляСвета С Приветом
І ще дещо
Фарш відбірний це єдине що в Україні значно дешевше, але тут його мелять з чистих кусків телятини🤷‍♀️
Тому вважаю що не так все і страшно і нормально прожити можна
Філе хека кілограм 5,5 є
В творог, а картошка, яйца по 2 евро это дешево???? А огурцы???
Не за Будка• 30 июня 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Мясо по акции. Это не показатель
Так там и не кг
В пересчёте 1 кг на наши деньги 270- 280
Не дёшево совсем
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я не читала ту тему.
Яйця в 2 рази дорожчі, м´ясо гривень на 50.
Яйца по 10 грн в новусе
Ответ дляСвета С Приветом
Там 12 яєць
По 10 грн новус.
автор Света С Приветом • 30 июня 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
По 10 грн новус.
Фу, я уявляю що ті кури їли і що це ща соплі
Пупс• 30 июня 2022
Ответ дляСиренькая
це частина хитрого плану: отримувати 1200 євро соціалу, з яких 2300 євро (70 тис грн) донатити на ЗСУ, ще і трошки ковдрами людям допомагати
Ответ дляСвета С Приветом
В три рази?
Чи в рази як тут сьогодні доказували?
Ладно автор, все с вами ясно, пусть будут цены как в Украине
Ща как дам• 30 июня 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Значить таки в два, але я останнім часом яєць дешевше 40 грн не зустрічала
25,50 вчора брала