КрестьянинДиор• 01 июля 2022

Грубо відповіла кумі, але вже не могла терпіти

Я давно проживаю за кордоном. Коли почалась війна,кума виїхала до свого чоловіка в Польщу,який там вже пару років жив. Виїхала з нашого міста,в якому воєнних дій не було. Місто приймає переселенців і тд. Мої батьки теж зараз там живуть. Так от...я розумію ,що війна, що не спокійно,але...
Кожного дня виставляє в фб пости, картинки, що відкрились очі хто друзі хто ні. Війна показала з ким дружити з ким ні. І тд . І до мене притензії чого я собі репости не роблю. Раз ,два ,ну прям там наполегливо. Я їй висказала,що чого ти ниєш, тебе яким боком війна зачепила, ти що там сиділа,що тут сидиш. Ти не ховала дітей в підвалі, ти не тікала від танків, ти не відчула того жаху, що пережили інші люди. Що ти дурню постиш і мене в це втягуєш. Так образилась, що повидалчла скрізь з друзів. Ну чи я різко сказала,чи просто то людина така
Бабушка Бетман• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
А звідки Ви знаєте, що вона не допомагає? От автору насрати, це видно.
За кордоном допомагають нашим воїнам одиниці. Маю на увазі не публічні люди. Більшість сидять на пособіях і чекають, шо ще їм дадуть.

автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
Так, в мене теж є такі родичі як ви , які не розуміють, а чого боятися? На вас же ракета поки що не впала, а те, що впала десь за пару км., діти бояться літаків і сирен, в людей за один ранок всі життєві плани пішли наперекосяк це фігня. З-за кордону видніше, що війна це не страшно.
Так і кума з першого ж дня за кордоном. Чи ви не уважно читали
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Тобто, Ви точно не знаєте, що не допомагає? То які тоді претензії?
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
Вона не постить про жахіття які діються в Україні, про себе дорогу,що їй очі відкрились хто друг хто ні. І всі картинки в тому ж роді.
Бабушка Бетман• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Навіщо такі пости робити людям, які не у своїй країні? Для чого?
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Покажіть одну.
Одни_мысли• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Що хоче, те і постить
ЖонДуан• 01 июля 2022
Така собі ви пдруга, по хамськи
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
Що хоче, те і постить
Та нехай, але ж чого мати притензії,що я їх не дублюю на свою сторінку?

Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Що значить ’для чого’? Це розповсюдження інформації. Чим більше, тим краще. Якісь подвійні стандарти, як якась тодоренко, чи лорак не постить нічого, то вона скотина, а як українка-біженка постить з за кордону, то також скотина?
Сам себе Петросян• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Та нехай. Тільки для кого ж були ті попередні пости?
Ти ж сама виїхала,то що тобі там відкрилось...
Та я таких вообще не понимаю, как и этих постов. К примеру я вот у некоторых не поинтересовалась как дела, но так и они моими не интересовались. Только я не пощу посты, а другие постят. Так чем же они лучше меня вопрос. И все верно это делают те кто первые сбежали и постят про любовь и переживания и про плохих друзей. Ой ужас просто
Курочка-чубаточка• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Тобто, Ви вважаєте, що як хтось виїхав, або не відсидів в погребі, то йому не повинно боліти за свою країну?
Та трошки не так ви зрозуміли. Я наприклад вважаю, що безпечних місць в Україні немає, і всі ми жертви війни, але є дійсно дратуючі моменти. Мій приклад їду з дитиною на другому тижні війни, перший сиділи в бомбосховищі, потім проривались, попали під обстріл, поруч взлетіла автівка. Ну короче жахіття. Їду в бік польші, і дізнаюсь, що під Львовом, в санаторіі вже 2 тижні відпочиває з дитиною знайома з мого міста (і там абсолютно вся її рідня, мама,сестра,чоловік). І вона мені каже, я з дитиною, їду з тобою. Ну добре поїхали звісно, бо хто зна чого чекати. АЛЕ)) по приїзду сюди, в неї рот не закривається, про пережитті страхіття... оце мене вже теж конкретно підбішує. Бо ти реально і не бачила, і не чула абсолютно нічого! Жила собі і жила, в підвалі не ховалась...ну то таке
Сам себе Петросян• 01 июля 2022
Ответ дляКнопус
тролляка
Как такие как вы надоели еще табличку в руки забыли взять.
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Користь принесуть дійсно пости інформаційні. А не про відкриття очей на друзів під час війни
Миззери• 01 июля 2022
Если ее война не коснулась сильно то она не должна освещать войну что ли?
Вы странная конечно
Эт вернячОк• 01 июля 2022
Ответ дляГоловная
болити и п..еть какой страх ты пережил, это не одно и то де не находите?
Есть такие люди любят раздувать, что война во всей стране и прилететь может везде сидя в спокойном регионе.
Сестра мужа выдала : ну вы же не с войны приехали, и у вас даже сирен нет.
В Херсоне живём за 2 км. от моста через Днепр и выезжали по полям под обстрелами.
Сам себе Петросян• 01 июля 2022
Ответ дляХачапууури
Тут не було команди, писати своє ім´я.
Сиреневенькая• 01 июля 2022
Згадала одну історію, яка сталася на початку війни. Перші сирени в області, дуже страшно, бо невідомо чого чекати, всі поховалися по підвалах і укриттях, намагаючись зберігати спокій, щоб не налякати дітей, і тремтячими руками листають стрічки новин, щоб не пропустити якесь важливе повідомлення.
І тут виходить історія від однієї містянки. Вона сидить в черзі на кордоні десь з Румунією (чи Молдовою, не суть) і видає історію в якій голосно ридає ’в три ручья’ зі словами ’Ви там дєржитєсь, ви сільниє, ви справітєсь’. Мляяя....
Миззери• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Я в жодному разі не засуджую людей які виїхали. Але длячого жертвою себе виставляти. Наче вона дійсно пережила все жахіття яке коїться в Україні
А вы думаете выехал и пофиг что происходит и душа не болит за страну и людей? Не судите всех по себе

автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляМиззери
Вы странная конечно
Вона постить картинки про відчуття свої,що коли відкрилось. То зовсім інше
Одни_мысли• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Вас же ніхто не змушує постити, але вам хочеться саме обесцінити почуття інших людей, бо ’вони в підвалі не сиділи ’
Миззери• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Як болить,то люди репостять про збір постраждалим,про збір на зброю або мовчки кинуть якусь зайву копійку.
Але ті репости дійсно вважаю не доречними
Так молча она может и бросает
Кнопус• 01 июля 2022
Ответ дляСам себе Петросян
так а че? я ж не жалуюсь никого в бан не вожу, просто думаю что надумала авторша много
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляМиззери
Ну то писала б тоді як болить за батьківщину.
В неї тільки очі відкрились на друзів. Відкрились у людини,яка виїхала в перший же день на людей,які залишились в Україні.
Так хто тут не в собі?
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
Читайте пост з зрозумінням.
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви якось вже визначтесь. То вона не має права, бо, цитую, “чого ти ниєш, тебе яким боком війна зачепила, ти що там сиділа,що тут сидиш. Ти не ховала дітей в підвалі, ти не тікала від танків, ти не відчула того жаху, що пережили інші люди’.
Тепер Вас тільки пости про друзів не влаштовують. Хоч, хто зна, можливо там сенс, що росіяшки нам не друзі.
Курочка-чубаточка• 01 июля 2022
Ответ дляМиззери
Вы странная конечно
Так автор пише, що вона сповіщує, що їй війна очі розкрила, хто друг ,хто какашка...тобто, якесь тупе транслювання особистих комплексів, ще й потребує репостів, оце дійсно дивно
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляМиззери
Так молча она может и бросает
Может не может.... Тема в пості інша
Миззери• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Не думаю что это так иначе зачем просьбы перепостов? Если это ее личные чувства то как они вас должны касаться?
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Ви переписали,а так і не зрозуміли. То просто не варто далі мабуть коментувати