КрестьянинДиор• 01 июля 2022

Грубо відповіла кумі, але вже не могла терпіти

Я давно проживаю за кордоном. Коли почалась війна,кума виїхала до свого чоловіка в Польщу,який там вже пару років жив. Виїхала з нашого міста,в якому воєнних дій не було. Місто приймає переселенців і тд. Мої батьки теж зараз там живуть. Так от...я розумію ,що війна, що не спокійно,але...
Кожного дня виставляє в фб пости, картинки, що відкрились очі хто друзі хто ні. Війна показала з ким дружити з ким ні. І тд . І до мене притензії чого я собі репости не роблю. Раз ,два ,ну прям там наполегливо. Я їй висказала,що чого ти ниєш, тебе яким боком війна зачепила, ти що там сиділа,що тут сидиш. Ти не ховала дітей в підвалі, ти не тікала від танків, ти не відчула того жаху, що пережили інші люди. Що ти дурню постиш і мене в це втягуєш. Так образилась, що повидалчла скрізь з друзів. Ну чи я різко сказала,чи просто то людина така
Куратор дебошей• 01 июля 2022
Ответ дляВсех в сад
От чим ви цікаво читали? Автор же чітко написала якого роду пости робить її подруга, до чого тут ваші перепости на збори ЗСУ.

От як так -всі читають одні й ті самі літери, а в мозок кожному доходить шось своє. Дивина блін.
Не хамите

Кнопус• 01 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Та йо-майо. Як ви читаєте? Подруга, за словами автора, постить НЕ патріотичні пости, а пости-претензії своїм друзям, на яких війна в неї, якоби, відкрила очі.
І мало того, шо постить, ще й вимагає від автора, що вона це перепостила. А як автор відмовила, то подруга образилась.
ааа, я думала навпаки, кума занадто патріотична і її дратує що авторка не займає активну позицію і не підтримує її, тоді вибачаюся. Просто там якось прямо і чотко не написано
Сиреневенькая• 01 июля 2022
Ответ дляКнопус
Я так зрозуміла, що ці пости-претензії
’війна відкрила очі хто друг хто ні’ ще й саме до тих людей, які залишились на території України, що автора особливо дивує. Саме тому вона написала фразу, що подруга війни не бачила, а має претензії до тих, кто залишився на території країни де йде війна.
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляКнопус
Дівчата,нема в постах висвітлюванням інформації про події чи потерпілих,нема збору допомоги,нема крику до подомогу, є притензії до людей які залишились від людини яка виїхала в перший день.Чим же ті люди завинили?
Кнопус• 01 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Я так зрозуміла, що ці пости-претензії
ааа, от падла та кума. Авторка я вибачаюся, підтримую вас, гадюка вона больна на голову.
Кнопус• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Авторка, я вибачаюся перед вами, я неправильно вас зрозуміла. Мені тут прояснили. Я вас підтримую 100%
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляКнопус
Не вибачайтесь. Але дякую за підтримку.
Кружите меня,кружите• 01 июля 2022
Терпеть не могу людей, рассуждающих о войне, сидя за границей.Таких, как автор.
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляКружите меня,кружите

Тантрический кекс• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Та які? Я ж писала,що то не інформаційні пости про ситуації в Україні. А якісь особисті комплекси.
Її комплекси - її справа.
Так би і написали, що у Вас є свої власні думки і що Ви самі вирішите, що постити, що не постити.. Ще можна б було уточнити, що Вам неприємний її тиск і попросити більше так не робити. Але ж ні.., Ви почали їй вкладати в голову свою власну позицію, свої погляди і осуджувати її. Навіщо?
В неї є друзі в яких вона розчарувалась, у вас немає.., ну ок.
Одни_мысли• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Так і кума з першого ж дня за кордоном. Чи ви не уважно читали
З першого дня і жити до війни це кардинально різні речі
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляТантрический кекс
Її комплекси - її справа.
Так і ви раз переконуєте мене як треба було зробити. Як і кума,яка хотіла репости. Я зробила так,як я вважала за потрібне
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляТантрический кекс
Її комплекси - її справа.
Як можна розчаруватись в друзях,які залишились на війні, коли сидиш тихенько в мирній Польщі? Друзі у нас більшість спільних
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
Не думаю... Всі прокинулись в той ранок однаково в страху. Хто в Україні то за своє життя, хто поза межами то за життя рідних
Тантрический кекс• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну то запитайте чим! Значить є чим..
Можу про своїх розказати - в кума виявились проросійські погляди, брат нашого друга видавав позиції наших військових. От наш друг зараз на передовій, а його брат по іншу сторону.. Не показала війна їхнє нутро? Дружити і надалі?
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляТантрический кекс
Ну то запитайте чим! Значить є чим..
Якби була в неї така ситуація,то роби висновки і все. Більшість друзів в фб наші спільні. Таких ситуацій,як ви описали не має. То чого ж я маю теж репостити дурню в їх сторону?
Тантрический кекс• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Я вас ні в чому не переконую, я пишу що треба за собою дивитися і говорити про власні відчуття. Це вам любий психолог скаже. Ви ж за порадою на форум прийшли, чи просто помиї вилити? Ви нічим від подруги не відрізняєтесь, але осуджуєте..
автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляТантрический кекс
Ну а от моя думка різниця від вашої і куми,так одразу для вас не так і поучаєте
Тантрический кекс• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Я не писала, що ви повинні щось репостити) Я писала, що може ЇЇ справді хтось розчарував з друзів, і ви не можете знати все про всіх. Як мінімум можна було поговорити, що сталося)

автор КрестьянинДиор • 01 июля 2022
Ответ дляТантрический кекс
Ви не писали,а кума від мене вимагала,через що і стався конфлікт
Тантрический кекс• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
конфлікт одностороннім не буває

У мене така сестра, їй важливе поширення інформації.. Вічно кидає посилання, щоб лайкати і постити.. Я їй чітко сказала, що не буду постити (чи лайкати) речей, які суперечать моїй думці. Ми не сперечались, поважаємо один одного. Ніякого конфлікту)
Кнопкотык• 01 июля 2022
Автор, тут не праві ви, тому що важливо не мовчати про події в Україні. Ваша кума за кордоном можливо завела нових друзів, і роблячи це репости вона доносить якусь частину інформації і їм. Можливо вона, говорячи про друзів, мала на увазі своїх подруг знайомих родичів з росії та білорусі.
Куда_бежать• 01 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Правильно, з такими так і потрібно. Потікали закордон і дурість в тому Інтернеті. Жертви)
де ви такі беретеся..
Вездевлазиющая• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
’тебе яким боком війна зачепила’ (с)
що таке (с)?
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляВездевлазиющая
що таке (с)?
Цитата.
Куда_бежать• 01 июля 2022
нічого тупішого не може бути, ніж мірятися горем. хто більше постраждав...
Царевна в уггах• 01 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Якщо болить, то вперед, у свою країну, підтримувати економіку, платити податки і допомагати ЗСУ.
А якщо роботи людина лишилася через те, що підприємство припинило функціонування через війну? І в місті купа переселенців, роботи немає взагалі ніякої. Яким чином підтримувати економіку? Які податки, якщо людям скоро їсти не буде чого! Чи може в інших містах роботи багато? А з-за кордону можна також на ЗСУ допомогу перераховувати і переживати за свою країну, не наражаючи на небезпеку дітей
Бабушка Бетман• 01 июля 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Інші регіони. Як це зробило багато переселенців. Розвантажують гуманітарку за 200 грн в день, сортують, працюють не за професією, але ж знайшли вихід!
Бабушка Бетман• 01 июля 2022
Ответ дляКуда_бежать
де ви такі беретеся..
З регіонів бойових дій. Переїхали у інший регіон і фоточки взагалі не постимо, бо війна, не до того. Працюємо і не очікуємо допомоги ні від кого. А Ви де?
Бабушка Бетман• 01 июля 2022
Ответ дляКуда_бежать
Але можна порівняти тих, хто у безпеці (чого їх так викручує?) та тих, що хто у країні залишився.