КрестьянинДиор• 01 июля 2022
Грубо відповіла кумі, але вже не могла терпіти
Я давно проживаю за кордоном. Коли почалась війна,кума виїхала до свого чоловіка в Польщу,який там вже пару років жив. Виїхала з нашого міста,в якому воєнних дій не було. Місто приймає переселенців і тд. Мої батьки теж зараз там живуть. Так от...я розумію ,що війна, що не спокійно,але...
Кожного дня виставляє в фб пости, картинки, що відкрились очі хто друзі хто ні. Війна показала з ким дружити з ким ні. І тд . І до мене притензії чого я собі репости не роблю. Раз ,два ,ну прям там наполегливо. Я їй висказала,що чого ти ниєш, тебе яким боком війна зачепила, ти що там сиділа,що тут сидиш. Ти не ховала дітей в підвалі, ти не тікала від танків, ти не відчула того жаху, що пережили інші люди. Що ти дурню постиш і мене в це втягуєш. Так образилась, що повидалчла скрізь з друзів. Ну чи я різко сказала,чи просто то людина така
Мальчижка• 01 июля 2022
Ответ дляВерочка 100%
Я на стороне Вашей кумы, а не Вас. Она хоть и живет в мирной стране, но ее душа болит за Украину, а Вам на Украину пох.
Вы на стороне кумы, которая постит посты про друзей, которые оказались совсем не друзья (кстати общие с автором)?? И на стороне той же кумы, которая долбит автора, чтоб та репосты эти дурацкие делала?
Вы вообще читаете суть старптопика? Из-за чего кума изначально претензии предъявила автору?
А то сейчас Вы обвинили автора безосновательно насчет того, что ей на Украину пох. Какое право имеете?
Или будете потом извиняться, как некоторые, которым через 5 страниц дошла таки тема?)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Так. Тому я навіть не дивлюся багатостраждальні пости про Україну, що виставляють люди, які не в Україні
Вы совсем недалекая? Я уже 10 лет не живу в Украине, но люблю ее всем сердцем. Там мои родители, сестра, друзья и близкие. Я очень переживаю за них. Первые два месяца не спала и не ела, только читала новости 24/7.
Поражает, когда пишут такие глупости, как вы
Хотя чему я удивляюсь, если есть люди, которые живут в Украине и которым пофиг на все, кроме своей личной залницы
КрестьянинДиор
• 02 июля 2022
Ответ дляВерочка 100%
З чого ж ви взяли,що болить?