КрестьянинДиор• 01 июля 2022
Грубо відповіла кумі, але вже не могла терпіти
Я давно проживаю за кордоном. Коли почалась війна,кума виїхала до свого чоловіка в Польщу,який там вже пару років жив. Виїхала з нашого міста,в якому воєнних дій не було. Місто приймає переселенців і тд. Мої батьки теж зараз там живуть. Так от...я розумію ,що війна, що не спокійно,але...
Кожного дня виставляє в фб пости, картинки, що відкрились очі хто друзі хто ні. Війна показала з ким дружити з ким ні. І тд . І до мене притензії чого я собі репости не роблю. Раз ,два ,ну прям там наполегливо. Я їй висказала,що чого ти ниєш, тебе яким боком війна зачепила, ти що там сиділа,що тут сидиш. Ти не ховала дітей в підвалі, ти не тікала від танків, ти не відчула того жаху, що пережили інші люди. Що ти дурню постиш і мене в це втягуєш. Так образилась, що повидалчла скрізь з друзів. Ну чи я різко сказала,чи просто то людина така
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляЛисАпедная
Ви сама сиділи і нічого у вас не змінилося, і взагалі, чого це ви когось судите-рядите? Просто сказали що постите тільки те що хочете, причому тут якісь люди? І війна?
Я не сиділа,а жила 10 років. Моя родина в Україні. І болить всім однаково, хто поруч з родиною,хто далеко. Але виїхати і бити себе в груди ,що очі відкрились на тих хто залишився то вже черезчур.
Запретный фрукт• 01 июля 2022
я з тих що ’потікали закордон’ Але тупі пости в інсті підбішують. Ну якщо чесно і за мирного життя я їх не дуже поважала. Але то було інше. Якщо комусь подобалося постити - я поїла, я у магазині, я у машині, я на диско - ну то й таке - справа кожног.
Але зараз подібні пости як на мене свідчать про явну відсутність розуміння того що відбувається.
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Де Ви прочитали друзі-гади? Автор не показала жодної картинки. Може то до русні відноситься і що тоді неправда? Вони нам не друзі.
А маю показувати картинки? Вам? Їх в інтернеті багато,хіба не тільки моя кума її постить
ЛисАпедная• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви себе так само ведете як і ваша подруга, яке їхало таке здибало. Вона вам каже що робити а ви їй
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Гидко то покиньте чат
Не покину. Буду далі дивитись, як українофобка намагається викрутитись.
Тантрический кекс• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Як болить,то люди репостять про збір постраждалим,про збір на зброю або мовчки кинуть якусь зайву копійку.
Але ті репости дійсно вважаю не доречними
Тобто Ви на неї образились, що вона нав’язує Вам свою думку, порушує Ваші особисті кордони, але... робите те саме?
З якого дива Ви вирішили що і як комусь боліти повинно? Кожна людина індивідуальна, і реагує кожна по-своєму..
Ви однакові, чесно)
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Сидіть ...може хоч я позбавлю ваше нудне життя
Сиреневенькая• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Та всі ми бачили ті картинки і розумієм про що мова. Подруга автора не унікальна в цьому тексті. Унікальна лиш в тому, що заставляє оточуючих це перепостити)
Кнопус• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Не брешіть в маю сторону. Я не писала,що про Україну щось постить кума. Там лиш про її емоції і відкриття очей на людей
а к чему тогда ваши ’Ти не ховала дітей в підвалі, ти не тікала від танків, ти не відчула того жаху, що пережили інші люди.’. Я маме скидываю каждый день информацию сколько от рук русских военных людей мирных за сегодня погибло, с самого начала войны, и что? Она мне ни слова не сказала, молча читает мою сводку и все. Только когда меня заносит слишком: то говорит, чтобы я поменьше читала, и на этом все. Каждый проживает эту войну по своему. Ваша кума так, если это правда, и вы не троль. Так ради этого стоит разводить срачи по поводу сотни тысяч украинцев которые так же сидят в инете и занимаются подобным? Я к примеру их понимаю. Если далеко заходят, то блочу нафиг, но люди горе так переживают, и не важно что их лично не задело, это называется - ЭМПАТИЯ. Если у вас подобного нет, то это не достоинство, а скорее всего антисоциальное расстройство личности, что опять приводит к мысли что вы тролль)
Куратор дебошей• 01 июля 2022
Я уезжала с детьми из Харькова 3 марта, когда еще нас не бомбили так жёстко как весной и сейчас. Мои дети не успели побывать в подвале и не ощутили к счастью ужасов войны. И я делаю у себя в соц.сетях антивоенные посты и перепосты на сборы для ВСУ.
Что не так с вашей подругой? Осуждаете её за то что она не успела побывать под бомбёжками?
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Ви дійсно думаєте, що та жінка хотіла перепосту її образ на друзів)). Ви дуже довірлива.
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляТантрический кекс
Ви однакові, чесно)
Так а де в її постах про біль? Там лиш обливання брудом людей які залишились.... На них очі відкрились
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляКнопус
До того,що обливає брудом людей,які залишились. Які і надалі живуть в пеклі, а сама сидить рівно в Польщі і в неї очі відкрились. Тьху
Сиреневенькая• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
А ви вирішили додумати щось своє і зацькувати автора? Так, я аналізую ситуацію виключно за поданими даними.
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Та жіночка коментує не з старпоста а з уявлень з своєї голови
Птица секретарь• 01 июля 2022
С автором согласна. Смысл этих сопливых постов? Даже если находишся в Украине. Я понимаю когда люди которые уже давно живут за границей постят в сторис все ужасы творяшиеся в Украине, освещают проблему хотябы в своих соц сетях, показывают что происходит на самом деле, картинкой,видео. У них местные друзья, знакомые все это видят. Многие заграницей не знают того что действительно творится в Украине, или знают но не видят и не понимают, так как много где цензура и не показывают жестокие кадры, написали в газете или про новостям проговороли про ’кризис в Украине’ и все. Я понимаю когда находясь под обстрелами постят посты Все буде Україна, все буде добре, боже бережи нас, так людям легче переживать стресс, это моральная поддержка себя в первую очередь.
А вот эти сопли война показала кто друг или еще гаже, видела у одной знакомой в фб про крыс и корабли и что кто уехал, скатертю дорожка
к чему это? Есть к кому то обиды и претензии скажи в глаза или хоть адресно напиши, имей смелость и достоинство. Кто то обманул, обидел не помог, напиши прямо про случай. Не надо пафосно репостить тупые картинки
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Так і я за тим самим. І розумію, що оте, не сиділа, не тікала, не стріляли, то геть не про друзів, інакше, навіщо воно там?
Ганцю в кєдах• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Старост, ми ж його обговорюємо чи власні фантазії?
’Кожного дня виставляє в фб пости, картинки, що відкрились очі хто друзі хто ні. Війна показала з ким дружити з ким ні. І тд . І до мене притензії чого я собі репости не роблю.’
Сиреневенькая• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Автор же вже декілька разів Вам пояснила, невже ви настільки зациклилилсь на цій фразі (сприйняли на свій рахунок?), що не бачите контексту?
Кнопус• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
ааа, то ви ж так і пишіть чітко, а то з ваших слів начебто кума робе перепости патріотичні, а ви її не розумієте. А взагалі хай мається дурнею, вам то що, війна пройде її попустить, не в усіх є гроші на психолога, то вона самотерапією займається, а ви влізаєте не туди куди вам треба, ото і отримали по заслузі, хай людина переживає своє горе як може
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Його обговорюєм, тільки чомусь автор не бажає обговорювати значну частину того посту. От цікаво - чому? Вона ж його сама писала.
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляКнопус
Та які? Я ж писала,що то не інформаційні пости про ситуації в Україні. А якісь особисті комплекси.
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Посидіть подумайте
Сиреневенькая• 01 июля 2022
Ответ дляКнопус
Та йо-майо. Як ви читаєте? Подруга, за словами автора, постить НЕ патріотичні пости, а пости-претензії своїм друзям, на яких війна в неї, якоби, відкрила очі.
І мало того, шо постить, ще й вимагає від автора, що вона це перепостила. А як автор відмовила, то подруга образилась.
КрестьянинДиор
• 01 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Я не знаю як деякі люди існують в світі. Чи ають написане чорним по білому і всеодно дурню потім пишуть
Ганцю в кєдах• 01 июля 2022
Ответ дляАкуна_Матата
Переглянула Ваші коментарі, Ви таки старост читали неуважно або жоіантазували, бо не раз пишете про поширення важливої інформації, що такі пости несуть щось важливе, що це означає, що ’болить за Україну’.... Гм, яким чином це має допомагати країні - навіть з великою натяжкою не виходить
Тепер намагаєтеся змінити тему на те, що автор негідно зачепила тему власних переживать вікни тими, хто не зазнав бомбардувань, але це вже інша тема. Й так, автор, скоріше за все не якомусь етапі живої емоційної розмови справді на це могла перестрибнули. Не всі вміють тримати себе в руках.
Але навіть натяку на якісь пості зі зборами не було, тому то таки Ваші фантазії.
Сиреневенькая• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Я так думаю, що це через те, що деякі люди фразу ’війни тої й не бачила’ сприйняли як образу і на свій рахунок. Тригернула їх ця фраза і вони не в змозі були повноцінно проаналізувати текст. Не держіть на них образу, то такий варіант психологічного захисту. Просто не зважайте
Етитьская богомышь• 01 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Правильно, з такими так і потрібно. Потікали закордон і дурість в тому Інтернеті. Жертви)
Вся моя лента в фб - с картинками именно от тех, кто выехал или жил заграницей и раньше. Те, кто остались, почему-то молчат. Может, не до этого, не знаю. А патриоты на удалёнке прямо целыми днями эти картинки постят, без сна и отдыха. При этом на аватарке в Вайбере, например -на фоне Барселоны или Милана. Улыбающиеся, хорошо одетые. А в соцсетях устраивают соревнование - кто больше всех переживает за Родину, тот должен выставить больше патриотичных картинок.
Всех в сад• 01 июля 2022
Ответ дляКуратор дебошей
От чим ви цікаво читали? Автор же чітко написала якого роду пости робить її подруга, до чого тут ваші перепости на збори ЗСУ.
От як так -всі читають одні й ті самі літери, а в мозок кожному доходить шось своє. Дивина блін.
Акуна_Матата• 01 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А Ви розумне написали? А ще гірше, шо навіть і не намагаєтесь зрозуміти, що не так в Вашому пості.