Пи Пи Пилюля• 02 июля 2022
чи реально купити хатку на зу дешево?
яне біжать,а просто люблю той регіон. де є хатка,як знайти,можє від родичів спадщина обузою висить. 100-200 долларів змогла б в місяць платити,щоб викупити. цікавить саме глухе село
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ длясказочное_Бали
Поїдьте і подивіться пропитайте
з жито дужє не покатаєшся(ще й бенз то є,то не
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
100-200 это аренда а не выкупить. Выкурить надо хоть от 500
та ж там ті хати по 4 тис продавали,ну блін по 300 долл можливо. більш точно не потяну
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Думаю, що реально)
Дивлячись, в якому стані
та хоч сарайчик,де шукати? аби город був. хочу качок та кролів
А у нас макарошки• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Правда, зараз у нас навіть захудалі хатинки порозбирали біженці...
Наприклад, хатка моєї прабабусі, яка померла в 90х, живуть зараз
Таракашечка• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы не знаете, где искать недвижимость ? Странно.
А у нас макарошки• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Шукайте Львів обл, Мостиський р-н, там глушина, зелено і повітря
Астановитесь• 02 июля 2022
Костопіль, Березне Рівненська обл в середині березня давали безкоштовно хати для проживання, думаю, там за недорого можна і купити
А у нас макарошки• 02 июля 2022
Ответ дляАстановитесь
Так, в Рівненській багато глухих сіл, звідти моя бабуся)
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляА у нас макарошки
дякую
Жена миллионера• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Где это по 4000? Гораздо дороже
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляЖена миллионера
Где это по 4000? Гораздо дороже
іф область,село попільники
Конфиденциальность• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Зараз хати по селах дуже піднялись в ціні.
З того, що знаю особисто - родичка, що майже 30 років назад виїхала в США і залишила хату на весь цей час місяць назад продала її за 30 000 доларів, хоча до цього вона стояла порожня і нікому нафіг не була потрібна. Люди з Кривого Рогу приїхали, налом заплатили і тут же вселились.
Багато старих покинутих хатів по селах, що в більш-менш нормальному стані, сільради біженцям віддають. А ті, що в хорошому стані і де господарі на заробітках або як дачу тримають, ніхто за 200 доларів в місяць в розстрочку не віддасть.
Вам правильно написали вище - 200 доларів - це зараз мінімальна ціна оренди будинка в селі.
Жена миллионера• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
іф область,село попільники
Тогда собирайте деньги, как будет сумма , покупайте. На выплату- это не в нашей стране
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляКонфиденциальность
блін,треба було раніше думати. сама розумію,що біжєнці наехали(
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляЖена миллионера
в вот збирати не виходить,така я лохудра( ну не вмію збирати,мені рассрочки краще,віддав одразу по трохи
Конфиденциальность• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Овва...
Такій, як ви, я б не продала!
’Біжєнці наехали...’ Ви маєте щось проти людей, які від окупації та постійних обстрілів тікають?
Звідки така зневага? Вважаєте себе кращою, бо в безпечнішому мирному місці живете?
Такій, як ви, я б не продала!
Ласунка• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
іф область,село попільники
так а чого там не купуєте?
Ласунка• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
гммм, для качок хіба річка чи став не потрібні, чи Ви лопатою викопаєте?
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Овва...
Такій, як ви, я б не продала!
вам погано? чому криє? що не так написала? так,наїхали біженці
Жена миллионера• 02 июля 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Овва...
Такій, як ви, я б не продала!
Удалено администрацией...
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляЛасунка
так а чого там не купуєте?
щось продавець мутить,частину на карту,частину налом і після оплати тільки хоче оформлювати дарчу
ТелаЧьи нежноСти• 02 июля 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я в Черкасской обл смотрела, в пределах 3 тыс уже были хатки. На олксе смотрела
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляЛасунка
ні,в мене качки без ставка,десять купила
Пи Пи Пилюля
• 02 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
в Смілі є дешево?