Letruaa• 04 июля 2022

Видели в ТСН как жена ПО - Марина сломала ногть журналистке?

Встретила журналистка семейство в полном составе в Лондоне) И спокойоная ласковая Марина Порошенко напала на журналистку чтоб отобрать телефон.
DianaS• 04 июля 2022
Автор, ви помітили скільки десятків тисяч ботів під тим відео вибілювали Марину Порошенку, перенаправляючи усю увагу на журналістку та її поведінку? Щоб відволікти увагу від агрессивної, дикої поведінки марини. І саме цікаве, що такі й самі коментарі у тут, деякі ну просто один в один. Що говорить про те, скільки грошей вкинуто порохом на вибілювання дружини.
Якщо згадати ще й це відео:
то стає зрозумілим, що собою представляє дружина людини, яка буде балотуватися у президенти, та яка зараз приймає участь у долі країни. Як то кажуть: чоловік і жінка - одна сатана.

Реверанс• 04 июля 2022
Ответ дляNat-li
Ну-ну..прям лично за рульом везе))) Вместе с сынком.
Это все можно оформлять и покупать сидя в Украине, как и делают наши волонтеры!
волонтеры тоже ездят , не врите и не придумывайте
іріс• 04 июля 2022
Реально, спокійно сидить родина, діти якої є студентами іноземного навчального закладу, снідають за власний рахунок, не за державні кошти, не гуманітарку крадену їдять, ні, підлітає якась журналістка з камерою і кричить, що хотіла дізнатись, чи дітки в безпеці. Це якесь дно, мене б теж на місці Марини роздратувало б. Вони що не можуть поїсти за свої гроші, чи не можуть з дітьми побачитись приїхати?
DianaS• 04 июля 2022
Ответ дляіріс
Журналістка може навіть посеред ресторану срати сісти і робити що завгодно, бо вона не керує державою, не збирається болотуватися у президенти, тому пофіг на її поведінку і манери.
І сім´я МОЖЕ поїсти у ресторані за свої гроші зі своїми дітьми, які мають законне право вчитися за кордоном.
А от манери і поведінка дружини людини, яка прагне до влади, малюють її психологічний портрет, і це портрет агрессивної жінки, яка не може себе тримати у руках.
Коли таємно відїзджала оксана марченко і побачила, що її знімають, по голосу було чутно, що її це дратує, але вона вела себе стримано та достойно. Зразу пишу, що я аж ніяк не її фанат, але коли побачила це відео про Марину, зразу згадала про марченко
іріс• 04 июля 2022
Ответ дляDianaS
Згодна, що потрібно гідно себе поводити обом сторонам. Мені незрозуміло яку саме сенсацію хотіла показати журналістка. Що Порошенко має гроші, щоб поснідати в дорогому ресторані чи що вони посміли приїхати до Лондону, щоб побачитись з дітьми?
DianaS• 04 июля 2022
Ответ дляіріс
Мені особисто не цікаво, що вона хотіла показати. Я побачила те, що було знято, і зробила для себе свої висновки. Судячи по коментах від відео, інші зробили свої.
іріс• 04 июля 2022
Ответ дляDianaS
Я також зробила свої висновки. Оскільки ніякої сенсації в сніданку сім´ї Порошенко не було, журналістка вирішила, що називається ’висмоктати її з пальцю’. Спочатку наголосила, що вони в найдорожчому готелі Лондону(бариги), потім показала роздратовану Марину(невідомо після чого, може вона 10 раз підбігала і матюкала їх😁), потім розказала жахливу історію про поломаний ніготь і тепер цю неймовірну історію вже тиждень мусолять з усіх боків
DianaS• 04 июля 2022
Ответ дляіріс
’може вона 10 раз підбігала і матюкала їх’ - на відео дуже добре видно, що для сімейства Порошенків це було несподівано: взяти хоча б момент, де Петро Порошенко щипнув Марину коли вона тільки спробувала роздратовано запитати про зйомку.
Ви та інші дописувачки в цій темі можете хоч мільйон разів писати, що вирішила, наголосила журналістка, що вона розказала, ’висмоктала’, мусолила, і що вона груди робила і щоб ви всі з нею зробили і таке інше все про неї. Вас це цікавить - ОК.
Мене, як виборця, цікавлять психологічні портрети людей, які будуть йти до влади, та їх других половин, тому що подібне притягує подібне. І це не тільки Порошенко, а й Зеленський і усі, хто буде йти до влади