parfummaniak• 04 июля 2022

Путіну поставили пам‘ятник

Путіну поставили пам‘ятник під Ніжином. Правда гарненький?
jannjann77• 04 июля 2022
Та пам´ятник йому давно поставили. Вазу для квітів простт добавили
Kristal2013• 04 июля 2022
Таких по всей стране уже сотни у нас. Уже Кобзон с Жириновским заждались его, а он все никак
чир• 04 июля 2022
Мешканцям Ніжина мабуть нічим зайнятися.
_RedGirl_• 04 июля 2022
АХМАТ СИЛА! ПУТІН МОГИЛА
Таке у рашистів гасло наче
ckorpuon• 04 июля 2022
Ответ длячир
Ну хто як може,так і воює. Молодці. Все ж краще чим обгидити на порадниці😛
Rikitikitavi_2022• 04 июля 2022
ого, не хватает картины с янтарем и Яныком с Виолити, ее задаром отдавали в свое время, никто не брал даже ради янтаря.
Alinka_15• 04 июля 2022
лучший памятник для него- яйца из навоза с укороченным, сами понимаете чем.
ксюша2010• 04 июля 2022
Хорошенький. Дорогой?
freedom_2015• 04 июля 2022
я вже писала ,що хуйло треба підкласти в мавзолей до іншого вови ,а потім коли вишикується черга з довбнів щоб попрощатися і подивитися на святіє мощі -їбанути по ним ракетою .Оце буде достойно ,а в землі нема чого цій отруті лежати
СИРЕЛИ• 04 июля 2022
Надеюсь, посмертно.
musilda• 04 июля 2022
Ответ для_RedGirl_
АХМАТ СИЛА! ПУТІН МОГИЛА
Таке у рашистів гасло наче
А Ахмат сила,с этим вы согласны ?))
_RedGirl_• 04 июля 2022
Ответ дляmusilda
А Ахмат сила,с этим вы согласны ?))
Треба, щоб рима була
nezhinka• 04 июля 2022
Ответ длячир