KoZa-biRuZa• 06 июля 2022

Учителям возвращают 56-дневный оплачиваемый отпуск. Справедливо?

На фоне войны, миллионов людей потерявших работу, жилье, близких.
Это действительно оправданные расходы из бюджета на покрытие "отпускных" учителям, которые два года работают в карантинном - тепличном режиме?
Медики, коммунальщики, пекари, продавцы, агрономы, доярки и прочие-прочие обеспечивающие тыл и жизненные потребности украинцев - не достойны такого щедрого подарка как 56 дней ОПЛАЧИВАЕМОГО отпуска за ГОСУДАРСТВЕННЫЙ (наш с вами) счет, а вот учителям почему-то можно.
Что скажете?
Lada_333• 06 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
значит им не нужна работа, а соответственно деньги?
Мой родственник, 67 лет преподаватель Универа. Ноут купленный за свои деньги - подготовка к занятиям, не просто подготовка, а что бы студентам было интересно и понятно. Март - май ездил на велике 10 км в соседнее село проводить занятия, т.к. где мы жили, интернета не было.
Человек заинтересован в работе
а добавьте сюда еще море неоплачиваемой общесмтвенной работы - профориентация, какие то проекты, статьи, планы-отчеты. Времени тянет еще больше чем подготовка к парам.

Bell-k@• 06 июля 2022
Ответ дляBejza
Такое впечатление, что голодного алабая с цепи спустили, Вы так же и с детьми общаетесь?
Почитайте мої пости і свої. Ви задаєте провокативні питання. Ви хамськи говорите про вчителів,при тому самі не розумієте про що говорите. Перекручуєте свої ж неправильні відповіді.
І ще мене обзиваєте? Ну ви серйозно?
В мене питання до вас - читаючи вас, складається враження , що пише неуч без освіти , ображений на усіх. Ви завжди так ставитеся до людей?
Питання риторичне , можете не відповідати
Irina7926• 06 июля 2022
Багато вчителів виїхали за кордон. Це ваш шанс!
Bell-k@• 06 июля 2022
Ответ дляNightbringer
в казначейство на содержание депутатов,на их полёты в Швейцарию.
О, буду знати , кому писати , що саме з МОЇХ кишень вони це роблять
Ну як вчителям пишуть усі ,кому не лінь
Bell-k@• 06 июля 2022
Ответ дляIrina7926
У нас колега виїхала. Раніше батьки були незадоволені, бо така- сяка. Тепер незадоволені, бо сучка така покинула дітей, а вони її виявляється так люблять.
Nightbringer• 06 июля 2022
Ответ дляAnchik1878
С чего вы взяли, что они мало зарабатывают? Голая ставка 10-11 тыс, + если стаж большой+ ко.рук, уроки получается нормально 20тыс+
а репетиторство -то для особенно жадных или остронуждающихся.
Charming• 06 июля 2022
Ответ дляIrina7926
Але не звільнились)))

Abigail• 06 июля 2022
Ответ дляBejza
Это их проблемы, что они во время урока не могут установить тишину и контакт с детьми
Поки діти приходитимуть на урок із маминим баченням, що дисципліна - це проблема вчителя, у нас порядку не буде. Учитель-предметник має вчити, а виховувати мають батьки. Дитина має розуміти, що її свобода відкривати рот на уроці закінчується там, де починається свобода іншого чути вчителя і спокійно працювати, а не дивитися у вікно, поки вчитель втихомирює лайдаків
A no name• 06 июля 2022
Ответ дляСанечкинаЯ
Вот пришли учиться в школу, подписали перечень правил. Нельзя телефон, опоздание, поведение и тд

Если ребенок нарушает эти правила, какое наказание понесет, я так понимаю, родитель? Так как подписывает эти правила он
Слухайте, освіта до 16 років обов´язкова. Ніякого ’покарання’ батькам не буде, дитину зі школи не виженуть. Однокласник моєї дитини запізнився за рік понад 14 раз. Його безліч раз виставляли у коридор за поведінку. Зі школи ніхто не вигнав. Телефонами активно користуються в туалетах і вчителі про те знають) Наша однокласниця замість уроку математики пішла в туалет з телефоном. Якби просто на перерві - їй би нічого не було б, але годину математики в Ютубі - то перебор :)
Про правила, що підписують батьки, чую лише тут.
kll lena• 06 июля 2022
Така вибірковість державою дійсно вводить розбрат у суспільстві. Є професії важчі ніж учитель, але ці працівники позбавленні додаткових відпусток, і лише вчителям залишили законну відпустку. Специфіка така що їм немає роботи влітку тому платила б їм якусь меншу частку як за простий або задіяти їх у щось суспільно корисне в тилу за законну зп. Але залишати за свій рахунок не можна.
Nightbringer• 06 июля 2022
Ответ дляKoZa-biRuZa
Знакомая учительница пару лет назад высказывала с желчью, что мультиварку на День цчителя подарили, сволочи! А дети - дебилы.
Не могли деньгами отдать! Вон коллега золотые украшения заказала - и все в лучшем виде.
Но разве ж можно тут такое писать, тут все исключительно за идею и детей любят.
правильно!нечего тратить ее деньги))
она сама знает на что потратить...
talvitarina• 06 июля 2022
я считаю, что врачи и учителя должны получать самые большие зарплаты и пользоваться самыми большими льготами (в т.ч. и отпуском). В свете последних событий я б еще и военных добавила в этот список
Irina7926• 06 июля 2022
Ответ дляCharming
Але не звільнились)))
За свій рахунок. Але ж це не вічно. В любому випадку потрібні люди, які будуть за неї працювати.
karpenko73• 06 июля 2022
Ответ дляLada_333
Я прекрасно знаю, что работа сложная и неблагодарная.
Свой пример привела, что бы показать, как человек в 67 лет относится к своей работе. Не плачется, что ему ноут не купили, интернет не дали. Он хочет эту работу и все делает, что бы ее получить
А есть многие, кто на отвали работают
karpenko73• 06 июля 2022
Ответ дляIrina7926
ТАк может вы в коммунальщики пойдете, под обстрелами ремонтировать?
Елена_2607• 06 июля 2022
Ответ дляmamarama
За свой счет.
Они и так,получили отпускные за 24дня и написали заявления до конца августа за свой ’счет’- у меня мама учитель-..так что с учетом того,что увеличение отпусков оставляют на усмотрение администрации школ.. Вряд ли!
Irina7926• 06 июля 2022
Ответ дляBell-k@
У школі, де працює моя мама таких багато. Директор панікує, бо скоро початок навчального року, а людей немає. Частина за свій рахунок взяли, але деякі навіть звільнилися, бо знайшли краще життя там.
Em1liya• 06 июля 2022
Боже, дівчата, що тут взагалі можна обговорювати? Я зараз в декреті, працювала соц. педагогом, вчителем музики, образотворчого мистецтва + вихователем групи продовженого дня. І 4 тисяч не отримувала. Це такі копійки, як на них прожити ((( Я тільки за, щоб оплачували відпустку, хоч щось! Взагалі не розумію яке може бути діло, та ще й обговорювати ту нещасну зарплату!
Abigail• 06 июля 2022
Ответ дляscsv1347
Пардон, какой уровень знаний? Всё, что знают мои дети - благодаря родителям и репетиторам.
Я за границей. Здесь учителя, врачи подарки и взятки не берут и к детям хорошо относятся. Нет такого, чтоб после школы по репетиторам бегали.
А є таке, що вчитель винен, що діти не вивчили?

Bejza• 06 июля 2022
Ответ дляBell-k@
І ще мене обзиваєте? Ну ви серйозно?
Как учителя любят трясти своими дипломами, для получения которых нужны самые низкие проходные баллы.
Irina7926• 06 июля 2022
Ответ дляkarpenko73
Я можу сама собі вирішити, куди мені йти. Уявляєте? Я комунальникам не заздрю, на відміну від автора, яка заздрить вчителям.
Bejza• 06 июля 2022
Ответ дляBell-k@
У мене 21 година уроків + 0,5 ставки гпд.22 годин стажу чистими на руки 13,500/13,800
У Вас всего 21 час в неделю, то есть времени на репетиторство хватает.
Беточка• 06 июля 2022
Ответ дляKoZa-biRuZa
Ну звісно мимо - всі невдахи кажуть саме так))
А ’вдахи’ заздрять людям з подовженою відпусткою і пишуть брудні теми на форумі, певно від щастя бути ’вдахами’)
Давайте я вас доб’ю: якщо вчитель - мама 2-х дітей до 14 років - вона ще має додаткову соціальну відпустку - 10-днів
cdtnf111• 06 июля 2022
А смысл что будет 24 дня?
Учителя идут в отпуск и получают отпускные за 24 дня, а потом у них ещё 32 робочих и за них они тоже получают деньги.
То есть, расходы одинаковые, что так, что так.
Вера• 06 июля 2022
Чтобы детей учили мотивированные, образованные, умные люди, а не те, кто больше никуда не поступил, должна быть и высокая зарплата и другие льготы, тот же отпуск. Мне не жалко, только чтоб такие люди нашлись, но пока что таких единицы, к сожалению.
A no name• 06 июля 2022
Ответ дляEm1liya
Без образ: скількох дітей на шкільних уроках музики ви особисто навчили грі на музичному інструменті?
А за кордоном ваші колеги вчать.
Не хочу образити, але продавець у АТБ має набагато більше навантаження, ніж ви у школі, але отримує вдвічі менше. І це не правильно. Багато вчителів не викладаються і неналежно виконують свою роботу, ось чому у нас так поширені репетитори.
Якщо людина викладається і вчить так, що не потрібен репетитор ( з математики, музики чи малювання - неважливо, всі предмети важливі), то оплата в 14 тис.грн - то замало. Якщо викладається так, як викладає більшість ваших колег - 14тис. то забагато.
Ладомира• 06 июля 2022
Справедливо.
Я думаю, що останні декілька десятиліть у нашій державі взагалі професія учителя обезцінилася. А це- одна із найважливіших і вічних професій.
автор KoZa-biRuZa • 06 июля 2022
Ответ дляБеточка
Не буду нечемною, потурбуюсь про ваш нестабыльний психостан і НЕ БУДУ писати тут про свої доходи й професійні можливості))
Як малі діти, їй богу: ...двох дітей... 10 днів.... - це те, що робить вас абсолютно щасливою? А якщо додати буси й люстерко?
Хоча... на що ж Вам ще розраховаувати в житті, якщо тему на форумі - й ту не второпали))
A no name• 06 июля 2022
Ответ дляAbigail
Насправді саме від вчителя залежить рівень знань дітей. Якщо вміє зацікавити - будуть вчити всі, навіть кому той предмет не потрібен для вступу. Якщо вчитель приходить читати ’на отвали’ - діла не буде.
Якщо вас цікавить чи наказують вчителів за кордоном - з ними просто не продовжать контракт,адже вчителі працевлаштовані на строковий контракт, а не пожиттєво. Тому дійсно стараються. Чи всі за кордоном гарні вчителі? Ні, тут теж є халявщики, але в меншій пропорції.
Беточка• 06 июля 2022
Ответ дляKoZa-biRuZa
А напишіть) Не соромтеся) А то ж звідки я ще буду знати, як люди живуть)))