То нагнітали і лякали, а зараз якось затихли. В кого яка є інформація станом на сьогодні?
Ответ дляБайдуже
тільки бойовики рашкі і дон-гандона
Мені сьогодні сказали, що на кордоні їх там вже 100 000, але звідки там їх там багато?? Не вірю, тому і питаю хтось може щось чув.
Ответ дляCrazy lady
Смысл писать правду?
Меня сразу банят и обзывают рашнботкой((
Якщо маєте якусь інфо, то пишіть. Я тут збираю зріз інформації, сама слова підбираю, щоб випадково нагнітатілем не вийти, але по іншому інформацію не отримати для аналізу/
Ответ дляFotografkiev
Это не правда. У них 7 или 8 бтг сформировано, в каждой ~800 человек, 5-6 тысяч белорусов. Количество россиян расквартированных указывают около 1тыс
Ответ дляIsa Dora
Источник?
Иначе вброс
Дуже не хочу вдаватися у подробиці, наче від когось від волонтерів, а ті від ЗСУ, але віри в мене особливо нема. Тому питаю тут - може я тут така в рожевих окулярах сиджу. Сама до 24.02 усім розповідала, що війни не буде, а зараз повторюється історія - я чомусь впевнена, що на кордоні тільки залякування. Тому і питаю - може я зміню свою думку.
Rikitikitavi_2022• 11 июля 2022
может ждали когда просохнет болотца, а Боженька погодку нагнал с дождями такими и грозами
Ответ дляil-mari
про самолеты сегодня тоже читала, бомбить наверное будут оттуда... а про даты-очередная дата после 20-го, уже задолбалась с этими датами, никто не знает, все гадают..
Аналогічно. Вже втомилася від цього. Добре що я у війну не вірила - хоч не вимотувало те очікування.
Ответ дляhrushyk
Так,їх там просто дохуя
Я вже тут писала
Чоловіка однокласник живе в прикордонному селі
І техніки кацпської докуя (
Я вже тут писала
І техніки кацпської докуя (
Оце вже цікаво. І ніде цієї інформації немає виходить? Тільки очевидці знайомим розповідають?
Rikitikitavi_2022• 11 июля 2022
мне нравится что тут нигде не вижу обсуждения вчерашней странной воздушной тревоги, когда самолеты там летали и что-то мониторили, я просто в военном деле ноль, но хоть бы жены спецов или знающие объяснили что это вчера было? Может они там мониторили с воздуха наши позиции, такое возможно, я не знаю, странный вчера был вечер поздний
Ответ дляRikitikitavi_2022
Які обсужденія? Від кого? Тут або товаріщі майори з іпсо, або диванні наші експертки. Вони вам наобсуждають.
Ответ дляsobacura
Ну тут на форумі різні жінки, багато у кого чоловіки військові, може хтось і знає що то вчора було.
Another Lyolya• 11 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
То вона так натякає, щоб повмовляли ще))
annetta888• 11 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
В Гаюні все чітко написано. Вчора літак, який розвідує позиції. Сьогодні пишуть, що літак прилетів, який з ракетами.
annetta888• 11 июля 2022
Звичайно, що є на кордоні рб із рф, але їх недостатньо для активного наступу. Кордони заміновані. Он в новинах писали, що Польща побудувала паркани на кордонах.
Є загроза ракетних обстрілів. Треба читати Гаюна, аналізувати, ходити в укриття.