Ametist• 14 июля 2022

Як вплинути на сусідку?

Питання до тих, хто знається на німецьких законах. Живемо в одній квартирі я з донькою і ще жінка з теж з дівчинкою. Ми приймаємо тільки душ. Вони постійно приймають ванни. І саму ванну після себе "забувають" вимити. Неодноразово нагадувала, але віз і нині там. Я їй не служба, щоб мити після неї. Як можна вплинути на ситуацію? Чи є якісь німецькі правила (крім загальнолюдських), які регулюють подібні питання?
klaraneill• 14 июля 2022
вы серьезно? такие вещи нигде не регулируются законами
lana2405• 14 июля 2022
Боже, ну нет, конечно.
Нет закона, который обязывает в коммуне мыть ванну.
Все на добровольных началах.
Норвежская_лесная• 14 июля 2022
А можно узнать, что значит вымыть? Там что, грязь остаётся или как? Я когда принимаю ванну, после спуска воды - обычная чистая ванна…
vinika• 14 июля 2022
Я бы в тапочках становилась в ванну после нее и не мыла после себя, может дошло б до человека
автор Ametist • 14 июля 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
Так, там залишається грязний ободок.
irina _d• 14 июля 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
Да ну, ванна после купания обязательно вымывается. Даже если ты не грязный, а чистенькой, то на стенках останутся остатки мыльной пены, ну и эпителия тоже
Natalia505• 14 июля 2022
Не мийте, автор. Я за капці гумові. Хай за..уться по вуха.
автор Ametist • 14 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Дякую. Мабуть, так і зроблю.
Шеллар• 14 июля 2022
Вихід тільки один - не мийте ванну. Прийняли душ в капцях і вийшли мовчки.
oboeva• 14 июля 2022
Записку на дверь повесьте с призывом мыть ванну после себя
автор Ametist • 14 июля 2022
Ми заселилися в цю квартиру першими. Ванна, та й взагалі санвузол були в жахливому стані. Я ще думала - як можна до такого довести? От тепер думаю - мабуть у людей, що жили тут до нас, хтось теж ’забував’ мити після себе. А інший прийняв правила гри і не захотів вимивати те свинство кожного разу.
автор Ametist • 14 июля 2022
Ответ дляoboeva
Навіщо? Це вже неодноразово обговорювалося. Не думаю, що записка вплине. Моя сусідка купила якийсь явно російський курс із розряду ’Як розбагатіти, не працюючи’, так там радять ігнорувати всіх, з ким вона не згодна.
oboeva• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
Если квартира съёмная,потом ещё заставят клининг оплатить,представляете,как ванна засрется.
Пандора• 14 июля 2022
Вы живете в социальном жилье и с кем поселили с тем и будете жить. Мы тоже живем с семьей. Всякое бывает. Но я вспоминаю где я и по какой причине. Понимаю что у каждого свой быть и право быть таким какой он есть. Взрослую женщину вы не научите делать то, чего она ранее не делала.
Алeнь• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
я так давно не сміялася
За вас прикро. Що порадити не знаю. Мені б гидко було у загальній ванній купатися взагалі
автор Ametist • 14 июля 2022
Ответ дляoboeva
Квартира соціальна, тому вони й приймають ванни, бо за воду та електроенергію платять не вони, а місто, в якому ми живемо.
Vikolette• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
а если вы не помоете, они в следующий раз наберут себе воду в грязную ванну?
автор Ametist • 14 июля 2022
Ответ дляАлeнь
я так давно не сміялася
Краще зовсім не митися, так? Боже, як це смішно!
KateSavch• 14 июля 2022
Ну пусть не моет. Какие проблемы - вы тоже не мойте после себя. Мойте перед (!) своим купанием. Таким образом вы будете купаться в чистом, и лишнего намывать не будете. А она пусть как свинья в грязном моется.
автор Ametist • 14 июля 2022
Ответ дляVikolette
Не знаю. Не буду мити, подивлюсь.
ONatalii• 14 июля 2022
Не мийте унітаз після себе.... не зливайте іноді...
Natalia505• 14 июля 2022
Ответ дляONatalii
Це жостко...воювати так по справжньому.
Алeнь• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
Чого? Я кажу про те, що у ванній лежати і ще насолоджуватися процесом. У загальній
Як душ використовувати - то норм.
Може вона миє її перед наповнення і типу вважає, що і ви маєте мити ванну перед тим як купатися?
ONatalii• 14 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Це жостко...воювати так по справжньому.
я скорпіон))
А взагалі не люблю такого. Але що робити...
автор Ametist • 14 июля 2022
Ответ дляАлeнь
Як душ використовувати - то норм.
Я мию і перед прийняттям душу, і після.
Алeнь• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
Я мию і перед прийняттям душу, і після.
Но то і ви не мийте після) можна трошки піни ще залишити деінде)
OhJerusalem• 14 июля 2022
Можна попісяти ще у ванну після щоб штин стояв та жовтизна залишилася
ONatalii• 14 июля 2022
Ответ дляАлeнь
І волосся збритого))
ONatalii• 14 июля 2022
Ответ дляOhJerusalem
І тампон в ванні
oksigen_ks• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
А у социала нет лимитов? Не получится, что вам на разницу еще и счет выставят?