Питання до тих, хто знається на німецьких законах. Живемо в одній квартирі я з донькою і ще жінка з теж з дівчинкою. Ми приймаємо тільки душ. Вони постійно приймають ванни. І саму ванну після себе "забувають" вимити. Неодноразово нагадувала, але віз і нині там. Я їй не служба, щоб мити після неї. Як можна вплинути на ситуацію? Чи є якісь німецькі правила (крім загальнолюдських), які регулюють подібні питання?
Норвежская_лесная• 14 июля 2022
А можно узнать, что значит вымыть? Там что, грязь остаётся или как? Я когда принимаю ванну, после спуска воды - обычная чистая ванна…
Ответ дляНорвежская_лесная
Да ну, ванна после купания обязательно вымывается. Даже если ты не грязный, а чистенькой, то на стенках останутся остатки мыльной пены, ну и эпителия тоже
Ми заселилися в цю квартиру першими. Ванна, та й взагалі санвузол були в жахливому стані. Я ще думала - як можна до такого довести? От тепер думаю - мабуть у людей, що жили тут до нас, хтось теж ’забував’ мити після себе. А інший прийняв правила гри і не захотів вимивати те свинство кожного разу.
Ответ дляoboeva
Записку на дверь повесьте с призывом мыть ванну после себя
Навіщо? Це вже неодноразово обговорювалося. Не думаю, що записка вплине. Моя сусідка купила якийсь явно російський курс із розряду ’Як розбагатіти, не працюючи’, так там радять ігнорувати всіх, з ким вона не згодна.
Ответ дляAmetist
Если квартира съёмная,потом ещё заставят клининг оплатить,представляете,как ванна засрется.
Вы живете в социальном жилье и с кем поселили с тем и будете жить. Мы тоже живем с семьей. Всякое бывает. Но я вспоминаю где я и по какой причине. Понимаю что у каждого свой быть и право быть таким какой он есть. Взрослую женщину вы не научите делать то, чего она ранее не делала.
Ответ дляAmetist
я так давно не сміялася За вас прикро. Що порадити не знаю. Мені б гидко було у загальній ванній купатися взагалі
Natalia505• 14 июля 2022
Ответ дляONatalii
Не мийте унітаз після себе.... не зливайте іноді...
Це жостко...воювати так по справжньому.
Ответ дляAmetist
Краще зовсім не митися, так? Боже, як це смішно!
Чого? Я кажу про те, що у ванній лежати і ще насолоджуватися процесом. У загальній
Як душ використовувати - то норм.
Може вона миє її перед наповнення і типу вважає, що і ви маєте мити ванну перед тим як купатися?
Як душ використовувати - то норм.
Ответ дляАлeнь
Як душ використовувати - то норм.
Я мию і перед прийняттям душу, і після.
oksigen_ks• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
Квартира соціальна, тому вони й приймають ванни, бо за воду та електроенергію платять не вони, а місто, в якому ми живемо.
А у социала нет лимитов? Не получится, что вам на разницу еще и счет выставят?