Питання до тих, хто знається на німецьких законах. Живемо в одній квартирі я з донькою і ще жінка з теж з дівчинкою. Ми приймаємо тільки душ. Вони постійно приймають ванни. І саму ванну після себе "забувають" вимити. Неодноразово нагадувала, але віз і нині там. Я їй не служба, щоб мити після неї. Як можна вплинути на ситуацію? Чи є якісь німецькі правила (крім загальнолюдських), які регулюють подібні питання?
Ответ дляПандора
Вы живете в социальном жилье и с кем поселили с тем и будете жить. Мы тоже живем с семьей. Всякое бывает. Но я вспоминаю где я и по какой причине. Понимаю что у каждого свой быть и право быть таким какой он есть. Взрослую женщину вы не научите делать то, чего она ранее не делала.
Другая взрослая женщина имеет право зайти обутой в ванну, помыться и выйти.
OhJerusalem• 14 июля 2022
А как социал поселил вас как в комунну? Там же стандарт чтобы на вашу семью было не меньше метров. А вас так уплотнили
oksigen_ks• 14 июля 2022
Ответ длякотик88
Как в таких темах развенчивается образ чистюль, которые дома в обмороке от пылинки и пятнышка на зеркале)
Наличие свиней никак не отменяет наличие чистюль.
Ms_Sambukina• 14 июля 2022
Ответ дляАлeнь
Но то і ви не мийте після) можна трошки піни ще залишити деінде)
А ще збритого волосся
Ответ дляOhJerusalem
Місто маленьке, соц. житла практично немає. Ми живемо в 4-кімнатній квартирі (три спальні і одна вітальня). В одній спальні живемо ми з донькою, в іншій - та жінка. І ще одна спальня вільна. Тобто, можуть ще когось заселити. Я шукаю квартиру, яку б оплачував Джоб центр.
oksigen_ks• 14 июля 2022
Ответ дляAmetist
Ми не платимо ні за що. Місто все оплачує.
Даже если Вы выльете сто кубов воды социаламт молча заплатит?
Ответ дляoksigen_ks
Звісно. І вони, і ми жили спочатку у німецьких родинах. Так вона розповідала, що вони відвикли там приймати ванни. Це зрозуміло - вода коштує дорого, нагріти її - теж. А тут халява - лий, скільки хочеш, приймай ванни скільки хочеш.