В український інформпростір вкинуто чутку про те, що нібито днями з кремля прийшов ультиматум Києву: до 15 липня відновити переговори, на час переговорів Україна має зупинити контрнаступ на Херсонському напрямку, а росія натомість зупинить наступ на Донбасі, якщо ж Київ відмовиться, то він, мовляв, потім дуже пошкодує.
Чим він погрожує? Ракетним терором чи сухопутним наступом із білорусі?
Sing_Nata82• 14 июля 2022
Ответ дляammakat
А такое видели сегодня:
Посольство США в Украине выпустило уведомление для американских граждан в стране с призывом немедленно ее покинуть.
Также гражданам США рекомендуют избегать массовых скоплений людей и публичных мероприятий, так как «они могут стать военными целями для русских».
Как перед войной…
Напрягает это
Тоже только что прочитала
Ответ дляammakat
А такое видели сегодня:
Как перед войной…
А где это пишут?
Ответ длялюбительница
Ви вірите в перемовини???? С хуйлом????
Вже жодна країна не вірить в те, що з рашою можно цивілізовано щось вирішити. Але я одного не розумію, чом досі усі розвідки миру, не можуть утилізувати його та його прибічників?
Могут, но почему то не делают этого ?!
Ответ дляnatallochka
В 21 столітті вбивають просто так мирних жителів, бомблять лікарні, вбивають дітей, і всі за цим спостерігають, бал сатани і всі спостерігачі є учасниками, невже нікого не залишилося нам на поміч..
Є. Бог лише може допомогти! Але ж бачте майже ніхто в нього не вірить....
любительница• 14 июля 2022
Ответ дляlapata
Він сам мені нещодавно дзвонив і казав таке) Жарт, звісно. Ну я так, думаю, що це правда
Я думаю, що якщо би це була правда, то розвідка це знала, і знала, хто за цим стоїть, кому вигідно. Тоді б деякі країни Європи не с хуйлом би справу мали. А США би вже придумало, як прибрати того сірого кардинала, який двійником керує.
НамСвоюРобити• 14 июля 2022
Ответ дляSing_Nata82
Напрягает это
Тоже только что прочитала
Вони це після кожного ракетного обстрілу по мирняку викатують.
Ответ дляVlada-Maria
мене в 2014му і в період передвиборного ’нада дагаварівацца’ за таке нещадно банили ті, кому привиджувався ’мір в глазах путіна’
Та вы шо! Нам кто-то кровно клялся, что закончит АТО за 2 недели, а потом Гиркина в Донецк запустил. И склады у нас взрывались друг за другом, чтобы скрыть воровство, а потом это оружие у Безлера оказалось. Так что вам бы лучше помолчать, любителям порохопутина.
kristi_ana• 14 июля 2022
Ответ дляJR-88
Если уже немецкая министр иностранных дел говорит, что он недоговороспособен и хочет убить побольше украинских детей, то о чем речь....
Так почему они все просто наблюдают за этим ужасом?? Почему не вмешаются? Про НАТО это всё отмазки. Захотели бы, то остановили этот кошмар. Ну не может один дебил терроризировать весь мир. Не верю, что они боятся ядерки в ответ, если бы это было в ЕС, то ответ был бы сразу.
nikitka_888• 14 июля 2022
Ответ дляlapata
Ну видимо потому и не верит
Voloshka1985• 14 июля 2022
Хуйлу та іншим з божевільні не подобається робота HIMARS по їх складам, а це ще не вся зброя, яка буде знищувати їх як сарану на фронті , скільки їх складів перебили тільки за 1 тиждень. З такими темпами через пару тижнів у них будуть проблеми. І це питання у них на повістці дня.
Elena-Evelina• 14 июля 2022
Ответ дляkristi_ana
Бо дуже зайняті вивозом зерна, хвилюються за свої лише дупи