В український інформпростір вкинуто чутку про те, що нібито днями з кремля прийшов ультиматум Києву: до 15 липня відновити переговори, на час переговорів Україна має зупинити контрнаступ на Херсонському напрямку, а росія натомість зупинить наступ на Донбасі, якщо ж Київ відмовиться, то він, мовляв, потім дуже пошкодує.
Чим він погрожує? Ракетним терором чи сухопутним наступом із білорусі?
Ответ дляПахлаваМедовая
А сегодня не ракетный террор?
Ракетний. Що чекати далі?
НамСвоюРобити• 14 июля 2022
’а росія натомість зупинить наступ на Донбасі’
Вона його вже й так ледве тягне.
Дуже потребує часу на відновлення військ.
Вона його вже й так ледве тягне.
ПахлаваМедовая• 14 июля 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ракетний. Що чекати далі?
Никто не знает шо у бункерного деда в башке поехавшей
Ответ дляElenMis
у вас тема ’а поговорить ’?
никто ничего не знает
Так, поговорити. Поділитися думками та переживаннями
НамСвоюРобити• 14 июля 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Ракетний. Що чекати далі?
Нічого нового.
Вже були такі ультиматуми з приводу поставок західної зброї.
Ответ дляNerses
Готовятся к наступлению они. Увеличивают кол-во силы.
Наступу де?
Уважаемые жители Полтавской области, не игнорируйте воздушные тревоги в течении суток, двух.
Существует большая угроза ракетных ударов по области.
Информация проверена.
Берегите себя 🙏
Инфа с ТГ канала местного.
Сегодня утром работников нескольких предприятий отправили по домам до понедельника.
Информация проверена.
Берегите себя 🙏
Инфа с ТГ канала местного.
любительница• 14 июля 2022
Ви вірите в перемовини???? С хуйлом????
Вже жодна країна не вірить в те, що з рашою можно цивілізовано щось вирішити. Але я одного не розумію, чом досі усі розвідки миру, не можуть утилізувати його та його прибічників?
аноним000000• 14 июля 2022
завтра у рашиков внеочередное заседание чего-то там имени педерации. по идее у них отпуск, а тут вот решили собраться.
посмотрим.
а угрозы - это фсбшная норма, он только так умеет общаться, ’по фене’.
посмотрим.
катерина12009• 14 июля 2022
Ждать Ракетные удары неточными ракетами. Вполне возможно что требуют от наших уступок. Сегодняшние удары это как предупреждение, имхо конечно. Переговоры как переговоры о мире им не всрались (сори), а вот кошмприть наших и говорить что сами виноваты это да
Ответ дляЮля Неюля
Информация проверена.
Берегите себя 🙏
Инфа с ТГ канала местного.
Информация проверена.
Берегите себя 🙏
Инфа с ТГ канала местного.
и не только Полтавская я бы сказала. меня сегодня тоже домой отправили... Киев
НамСвоюРобити• 14 июля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Нам надо отказаться от Херсона?
Від всього захопленого.
На декілька років.
Ответ дляНамСвоюРобити
Вона його вже й так ледве тягне.
Тому і хочуть, щоб типу переговори. Накоплять сили і підуть в наступ. Там немає з ким домовлятись. Ці домовленості нам лише боком вилізуть. Треба було нам наступати на Донбас першими і повернути території. І гірше б від цього не було нам. Бо гірше ніж зарас важко уявити.
whenallissaidanddone• 14 июля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Нам надо отказаться от Херсона?
Желательно от всей Украины нам отказаться...
Оно же считает, что и страны такой нет, мол, что еще за Украина...
Когда же оно сдохнет, падла.