Гляньте, це воно? Якщо не воно, то хто впізнає?
Ответ дляok1904
Годжі= вовчі ягоди. Дереза
Так, вже вияснили. Ще гумі або лох)
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, вже вияснили. Ще гумі або лох)
Зате у Вас зізіфус рос
, інжир
як я без свіжого зізіфусу цього сезону...
Спочатку купувала в Криму, потім знайшла супер пупер продавця в Скадовську, знайомий з Асканії замовляв класний. Роками брала... А тепер як? Може ще десь під Запоріжжям чи Микодаєвом надибаю.
, інжир як я без свіжого зізіфусу цього сезону...
Ответ дляok1904
Зате у Вас зізіфус рос
, інжир
Я без кавунів страдаю(((от коли він був доступний, не дуже й хотілось, хоча минулого року ми тих кавунів по 2 штуки в день було їли, кілограм так по 12. Наче відчували, шо наступного року кавунів не буде.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А дині? Минулого року у вересні по 3 -4 грн за кг на солоних озерах. Мала цього року план : приїхати і, накупити в перший день відпочинку динь і тут же нав´ялити на балконі будинку. В мин році вже сада перв6ий досвід.
Ответ дляok1904
До динь я чогось равнодушна) а черешня і кавуни - моя боль. Вже й риби хочу, креветки сняться. Хоча, тут ми не голодаємо, так як це дома було останній місяць. Ми приїхали сюди і три дні хряцали все підряд, наїстись не могли)) а потім я вернулась в свій прєжній режим прийому піщі раз в день, знову прихудла, шо не може не радувать.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
це не поганий режим прийому піщі, йогін Садгуру теж харчується один раз на день