Бесбардак• 18 июля 2022

Київ яка ямовірність що діти ходитимуть до школи у вересні?

marata• 18 июля 2022
Дуже низька

Патриотка• 18 июля 2022
Нульова
Барышня_Смольный• 18 июля 2022
А нам вчитель сказала готуватись((
автор Бесбардак • 18 июля 2022
Зараз в Карпатах в глухому селі
Але в Києві дитина поступила в 5 клас в нову школу
Нікого не знає, діти один одного не знають бо то школа з 5 класу починається
Ромашкинная• 18 июля 2022
Школи готують до очного навчання
Правда як вчитися ,знаючи що ракети полетять
Ms. Похвала• 18 июля 2022
Київ.
Наша впевнено готується до навчального року. Дозвіл від ДСНС є, хоча не знаю як - була я в тому укритті(

Боюсь, що відкриють до першого попадання в якусь школу, а потім всі закриють. Або щось трапиться напередодні навчального року - тоді не відкриють.
В школі 80% за очне навчання і батьків, і вчителів.
Ух_ты_какая_я• 18 июля 2022
Все менше і менше

Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляMs. Похвала
Київ.

Я против , пусть бы пока дистанционно учились. Я думаю, что рашки по любому будут пулять в школы с сентября.
Ку ка ку ка ку• 18 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Будуть.
Я думаю так як і ви …
Ку ка ку ка ку• 18 июля 2022
Ответ дляMs. Похвала
Київ.

Ми живемо на ЗУ.
Безпечний ніби регіон
Але …
Ракети теж сюди долітають
мадам Везувий• 18 июля 2022
Везде готовятся к очному. У нас в городе тоже.
Так это целенаправлено, что ли делается нашей власть? Ну, типа, когда снаряд расхерячит школу, будет что показать в новостях западным друзьям?
Это п@z нц. Ну, в школу не отправляю .
P.S Живем на Юге страны
Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Будуть.
Я думаю так як і ви …
Они уже открыто говорят, что спецом мирный народ убивают, чтоб быстрей сдались. Так что, школы для них будут огромных +. Власть должна это прекрасно понимать.
Ms. Похвала• 18 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Я тоже против. Но в классе нас таких аж 4 из 32. И так вкаддом классе.
Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляMs. Похвала
У нас тоже почти все за. Учитель сказала, что кто не будет ходить в школу, потому что боится, учит детей сам.
Патриотка• 18 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Цікаво що вона заспіває, коли не дай Бог прилетить по якомусь навчальному закладу
Ms. Похвала• 18 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
У нас даже родители не понимают. Хотя именно к нам уже два раза прилетало.
Кто-то работает, кто-то за социализацию, кто-то задолбался с детьми. Причины разные, но все хотят в школу.
ТрамвайGirl• 18 июля 2022
Девочки, а какая проблема перевести детей на домашнее обучение?
Я, например, свою вести не собираюсь

А если объективно, то скорее всего школы откроют, но не на долго. Или, не дай Бог, до первого прилета, или до начала отопительного сезона
Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляПатриотка
То же самое.
Патриотка• 18 июля 2022
Ответ дляMs. Похвала
Я працюю, і я за соціалізацію. Але я проти школи офлайн

Ms. Похвала• 18 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Я так и собираюсь. Хотя программа сложная и ребенок будет спрашивать почему все ходят, а она нет - школу любит. Ещё сложность в том, что я тоже работаю, и объясняю темы гораздо хуже учителя, который супер.
Но запасных детей нет.
НуПогоди!• 18 июля 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ми живемо на ЗУ.
Безпечний ніби регіон
Але …
Ракети теж сюди долітають
Як ця маєчня набридла, про безпечні райони...
Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляMs. Похвала
Я тоже за социализацию, но не в данный случай. Здесь лучше дистанционно учиться.
фан L.O.S.T.• 18 июля 2022
Ответ дляMs. Похвала
Київ.

Київ. В нашому класі статистика протилежна. Адміністрація мовчить. Я за кордоном, тому тільки онлайн. Але як би була, в, Україні, дуже сумнівалася чи варто водити дітей в школу. Нічого людського у ворога немає.
Дую ветер• 18 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
Это п@z нц. Ну, в школу не отправляю .
P.S Живем на Юге страны
А що влада повинна зробити? Звільнити усіх вчителів і до закінчення війни ніякого навчання? Вони готуються, а далі по ситуації
Патриотка• 18 июля 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ми живемо на ЗУ.
Безпечний ніби регіон
Але …
Ракети теж сюди долітають
Вінниця теж до 14 липня вважалась ніби безпечною
Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляMs. Похвала
Но запасных детей нет.
У меня двое. С одним могу потянуть программу и объяснить, с двумя нет. Есть тоже работа и домашние дела никто не отменял.
НуПогоди!• 18 июля 2022
Ответ длямадам Везувий
Это п@z нц. Ну, в школу не отправляю .
P.S Живем на Юге страны
Реально, ненормальні. В мене нема слів за це очне навчання.
Зубожиння• 18 июля 2022
Закроют, так как опять прийдет корона. Не паникуем
Зефирная попка• 18 июля 2022
Це жах: всі картини відсиділи дома, а як війна- очне навчання ((( Наша школа в Києві частково без вікон
НуПогоди!• 18 июля 2022
Ответ дляПатриотка
До речі, якщо прилетить у школу і загинуть діти, винні вчитель і директор що не забезпечили безпеку дітей. Саме так, влада вмила руки.