Бесбардак• 18 июля 2022

Київ яка ямовірність що діти ходитимуть до школи у вересні?

Лизочек• 18 июля 2022
Ответ дляГубной рояль
Мы прикинули, всего лишь до 21, а там до 23.00 ещё погулять можно на улице успеть )))
Не факт, не факт... Вот сейчас тревога в Никополе, длится уже 7 часов и пока не отменили.

Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Вот смотрите, если по тревоге закрывают магазин, например, то часы работы никто не продлевает. Так же и школа не будет продлеваться, тем более, если наделают 2-3 смены. Что успели выучить, то успели.
В таком случае, лучше дистанционка.
Бла бла бла• 18 июля 2022
Ответ дляОднозначная
Ви бачили хоч один розрахунковий листок?
То і мовчіть
Видела. Так что, нечего прибедняться.
koreshk9• 18 июля 2022
Готуються до очного і якщо ситуація буде як зараз у місті і області то буде очне
koreshk9• 18 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Та где у них маленькая?! Очень даже неплохая у них ЗП.
Кожен судить по собі, але хай навіть ті 10-12 тисяч грн це зараз низька за, за неї родину не проглдуеш
zag• 18 июля 2022
Ответ дляГубной рояль
Я не совсем понимаю сам процесс, вот например урок начинается в 8 утра, начинается тревога ребёнок по дороге в школу, должен вернуться домой и сидеть там в укрытии или он должен дойти до школы ? Так там уже все в укрытии сидят, кто его встретит и спрячет? Так же ечли тревога длится долго, можно всем ходит на второй, пятый урок, по окончанию тревоги.
Вчора читала рекомендації мон з цього приводу. Якщо по дорозі до школи дитину застала повітряна тривога,, дитині треба вийти з транспорта і зайти в укриття. Тобто по дорозі до школи треба знати всі укриття Коли читаю рекомендації, мені іноді здається що у когось проблеми з головою.
zag• 18 июля 2022
Ответ дляГубной рояль
В нашей стране вся ответственность лежит на родителях, отпустили в школу значит разрешили, я не уливлюсь, если какие то заявления придумают для подписи.
Слухала юристів. Говорять ніякі заяви батьків не знімають відповідальності з викладача, директора. Так що винна буде школа.

НеВРотик• 18 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
Да шо ви всі шукаєте зраду - прям влада планує хитрий план, щоб спеціально зібрати наших дітей як мішень. Ну реально, дівчата. Вони МАЮТЬ готуватися до навчального року - це обов´язок і робота тисячі людей, а по факту ніхто нікуди не піде. Але готуватися треба. Ну це все рівно, шо тяжко хворому сказати, шо не треба лікуватися, бо тобі все рівно капєц, треба скласти лапки, змиритися і сидіти.
То може одразу правильно готуватись. Бо очне і дистанційка зовсім різні речі і різна підготовка до навчального процесу. Як раз лапки складати не треба, а треба активно готуватись до навчання онлайн, щоб воно було не для галочки, а справжнє. Бо досі онлайн навчання у більшості шкіл було ні про що. Зараз є час підготувати все нормально, але ж ні...
Шкала Радости• 18 июля 2022
Ответ дляНеВРотик
Ну вибачте, якщо деякі вчителі за два роки так і не навчилися онлайну, то їм вже нічого не допоможе. А у нормальних закладах вже рік як програма онлайн готова і налаштована, минулого літа всі спеціалісти над цим трудилися
Лизочек• 18 июля 2022
Ответ дляАнонимарик
Київ, сказали буде очне.
Ось вчитель сьогодні прислав :
’... варто проінформувати батьків, що під час повітряної тривоги школа зачиняється і вони не зможуть забрати дітей додому. Це важливо, тому що багато батьків обирають очне навчання за умов швидко прибігти і забрати дитину.’
Маразм какой-то. Приезжаем в школу, началась тревога, школа закрылась, никого не пускают. Родители с детьми сидят за воротами, ждут... После уроков приехали забирать, тревога, родители тусуются под школой, ждут, когда выпустят детей.
Мишка-шалунишка• 18 июля 2022
Я учитель одной из винницких школ. До 14.07 считала, что у нас спокойный регион, а сейчас боюсь даже подумать об очном обучении и ответственности за целый класс детей. На работе заикались об очном, школу готовят, хотя бомбоубежища нет, а по соседству - режимный обьект величиной в квартал.
Лама_мама• 18 июля 2022
Ответ дляМоська-слон
Зачем эти темы,по 100 раз на день. Никто никого не заставляет ходить в школу. Оформляйте домашнее обучение,подключайтесь в Оптиму онлайн. И не трогайте тех,кто за оффлайн обучение.
Только Вы не думали, что не увсех есть возможность ее оплачивать?
Tatyana_1975• 18 июля 2022
Ніякої...
У нас школа нв 1200 дітей, в підвалі поміщається 250. Сьогодні ткрміново написали проголосувати та, якщо не готові до очного формату, написати заявц на дистанційний формат. Таке собі - обирайте, без особливого вибору
lesikn• 18 июля 2022
Девочки, добивайтесь заочного...какие хождения в школы блин..
Анонимарик• 19 июля 2022
Ответ дляЛизочек
Для меня вообще оффлайн это маразм
Виннипуховна• 19 июля 2022
Ответ дляОбижулька
Це які такі спокійні?Не Вінниця часом,бо ще тиждень назад вона найспокійнішою була?
Такі де ще ні разу не прилетіло. Але так, якщо порівняти Харків іВінницю, то спокійніше у другому. Якісь міста під границею з ЄС там де й не гупало,їх і відкриють.
Отчебучкина• 19 июля 2022
Сегодня в Одессе прилетело в школу
Бла бла бла• 19 июля 2022
Ответ дляБензопирен
Дивіться, сильно накажуть. Дадуть батькам підписати папірець на згоду і ніхто ні за що не відповідатиме крім батьків, що згодилися відпустити дитину до школи.
Нехай не підписують, хто проти і вимушений вести дитину в школу.
Мастер Пис• 21 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Я размер не згаю, но всегда жалуются учителя, что их государство не ценит -- зарплата маленькая. И ще отпуск хотели отобрать и сделать его короче)

Мастер Пис• 21 июля 2022
Ответ дляkoreshk9
Тоді якщо стоїть вибір 12 тис в місяць чи безпека, то вибір очевидний. Можна звільнятися і працювати там, де цінують.
Бла бла бла• 21 июля 2022
Ответ дляМастер Пис
Отпуск им опять вернули их длинный. Зарплата больше 20-ти штук. Считаю это неплохо, для вечно прибедняющихся учителей.
Сиреневая цапля• 21 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Їм урізали зараз на 40%. Йдіть ви спробуйте, така зарплата ж велика
Бла бла бла• 22 июля 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Я знаю, что урезали. Нечего страшного. Переживут.
Сиреневая цапля• 22 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Тепер вже заспокоїтеся, що зменшили зарплати
Бла бла бла• 22 июля 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Скажите спасибо, что и так Вам платят. Многие и без этого сидят.
Сиреневая цапля• 22 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Я не вчитель. Вам подякувати чи що? Я вдячна людям за те, що вони працювали й працюватимуть, і в яких умовах, а не ядом і 💩 на форумах розкидатися, як ви. Сама не спромоглася, видно, заробляти достойно
Бла бла бла• 22 июля 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
Сиреневая цапля• 22 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Удалено администрацией...
Воно й видно, як ви спромоглися… Що вчительська зарплата очі мозолила ))