Надувная пыль• 23 июля 2022
Тепер доплату в 30 тисяч отримують лише ті військові
Які в зоні бойових дій?
Можлива вже була така тема, я не знайшла. Дівчатка, поясніть хто розібрався? Я прочитала що 1 липня в постанові були змінені слова, і тепер отримуватимуть не всі. Я так зрозуміла буде тепер доплата лише в областях де йдуть бої( Харківська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Миколаївська). Також читала в одному телеграм каналі що спростували, але якщо вчитатися там написано що доплату отримуватимуть всі військові які мають право на це згідно з постановою 168. А так як постанова змінена, мають право вже не всі. Я все вірно зрозуміла ?
nata_bmart• 23 июля 2022
Ответ дляCat88
Нет там новые изменения
так, нові зміни.
відміни доплат будуть стосуватись кримінально-виконавчої служби.
тото поліція, сбу, суди, прокурори і тд
військовим зсу виплати не припиняють
тото поліція, сбу, суди, прокурори і тд
військовим зсу виплати не припиняють
...ALENA...• 23 июля 2022
Ответ дляJustiam
Усім виплачували.
У мене на руках витяг із наказу, у якому призначається посада чоловіка - командир відділення. Оклад три тисячі гривень. Я не жартую! Що ці хлопці без доплат будуть мати?
Так, у мене теж командир відділення. Як побачила, що там такий оклад , то була в шоці. Люди добрі, ви не розумієте , що військові це перші люди які піддаються ризику? У них же теж є сім´ї. Якщо людина з тихої області, то завтра вона може поїхати на підмогу в ту область , де потрібно розгрібати завали і т.д. У них у всіх тривожні сумки з початку війни зібрані і стоять в коридорі.
emerald_88• 23 июля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Сколько ж рашаботок в теме посвплывало.
На раисе попривыкали в злыднях жить и коробит от того,что Украине люди получают
Вы не поняли. Коробит от того, что НЕ дополучают все кто реально заслуживает. Почему продавцам не доплачивают, они тоже очень рискуют?
Ответ дляemerald_88
Чем ваша работа опаснее продавца продуктового супермаркета или работника заправки в Киеве? Тогда нужно всем повышать.
Тим, що я сиджу на роботі на військовому об´єкті. З трьох наших таких об´єктів в Київ обл, один вже розбомбили, троє загинувших моїх колег. Просто про це вам не скажуть в новинах, як і не кажуть реальну кількість загиблих в Десні, наприклад
karinaanik• 23 июля 2022
Ответ дляLetruaa
Ага,участковый поедет на передовую)
Мой одноклассник, участковый на Оболони сейчас под Харьковом.
nata_bmart• 23 июля 2022
Ответ дляemerald_88
погоджуюсь, що ризикують всі.
але вони мають можливість виїхати. зсу не мають такої можливості
Ответ дляkollarova-oksana
⚡️Многие разгоняют зраду об отмене выплат для военных.
Это не так. Кабмин принял постановление 7 июля и теперь:
▪️прибавка в размере до 30 000 гривен будет выплачиваться пропорционально дням службы в расчете на месяц. Это касается всех военнослужащих, имеющих право на вознаграждение согласно постановлению КМУ №168;
▪️Выплата дополнительного вознаграждения до 100 000 гривен на время лечения после ранения (контузии, травмы, увечья связанных с боевыми действиями) сохраняется теперь и для полицейских и лиц рядового и начальствующего состава службы гражданской защиты;
▪️Для всех других категорий лиц никаких изменений по выплате вознаграждения до 100 000 не произошло.
Инсайдер UA | Подписаться
Так почитайте это постановление там, где речь о 30 тыс
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Вы все , кто радуетесь урезанию зарплаты военным- вы работаете на врага. Это война. Сейчас ты в тылу, а через пять секунд уже на фронте. Эти люди свое самое ценное отдают - жизни ради того, что б вы спокойно сидели и пердели на форуме
Думаете? В Чернигове 24 числа 150 полицейских сдрыснули на зу и черкаси «семьи спасать», а потом в апреле вернулись и причитали почему получили увольнения. Тыловики на передок не ходят, бо знают куда и кому заносить, в отличии от призовников по повесткам.
emerald_88• 23 июля 2022
Ответ дляМиззери
Искать другие варианты
Но выбор есть, на работу можно не пойти и поменять в отличии от военных
Или вы реально не понимаете разницу между продавцом и военным?
Ну или пусть государство выплачивает за погибших мирных родственникам сумму кратную 100 000 если это очень успокоит
Разницу между продавцом и каким именно военным? Про тех, кто на войне речь не идёт, им нужно доплачивать намного больше, чем 30 тыс. Но из-за того, что подобавляли то депутатам, то тыловикам, не хватает тем, кто реально рискует. Об этом же речь.
marsianka Podkein• 23 июля 2022
Ответ дляМиззери
Вы тоже пожалуйста не обобщайте, у меня муж не на фронте по состоянию здоровья (на вид здоровый бугай) но мы всячески поддерживаем выплаты для военных и помогаем тоже
И я против урезания зп военным
И я против урезания. Но получается, те, кто реально на передовой получают 50 и те, кто в ТРО столько же. Когда стал вопрос, что их станут отправлять на передовую стали петлять.
Allisa_best• 23 июля 2022
Ответ дляKusalochka
За 30 000грн в месяц? Надеюсь и вам повезет так заработать
30т это доплата а не все деньги. 100+30
Ответ дляnata_bmart
так, нові зміни.
тото поліція, сбу, суди, прокурори і тд
військовим зсу виплати не припиняють
тото поліція, сбу, суди, прокурори і тд
військовим зсу виплати не припиняють
Ось цей кусок поясніть, будьласка, і я вам силку дам на все доповнення. Там іде список усіх. Може ми не так трактуємо все. Якщо ви розбираєтесь, то буду вдячна роз´ясненю.
emerald_88• 23 июля 2022
Ответ дляJanaPP
В Виннице погибли работники супермаркета и врачи. А сколько охранников погибло за время войны. Почему они не достойны доплат?
Ответ дляЕлена1265
Так да, значительный. Она кормит военных, готовит им. Давайте вообще ее уволим. пусть домой идет, а военных вы покормите бесплатно
Так багато хто в нас виконує свою роботу, чого різниця така в зарплатах? Вона далеко в тилу просто працює в столовці військового училища.
nata_bmart• 23 июля 2022
Ответ дляAllisa_best
30т это доплата а не все деньги. 100+30
яких 100+30
ви хоча б розібрались
є ЗП, вона різна в залежності від посади. наприклад: офіцери отримують від 14 до 30 тисяч, в залежнності від звання,
+30 - якщо не в зоні бойових дій, +100 - якщо в зоні Бд.
де ви взяли 100+30
ви хоча б розібрались
де ви взяли 100+30
Ответ дляJanaPP
Я військова. І дуже неприємно читати деякі коментарі.
Так, я не буду вам розказувати казки, шо я сижу в окопах, по мені стріляють і т д. Ні, в мене ’офісна’, зазвичай робота. Назвем це посадою аналітика.
Весь час була в Києві. З початку березня ходила на роботу. І я собі не просила цю надбавку! Коли в країні війна, то ці 30 тис не особо радують, повірте.
Але! У нас майже всі чоловіки, жінки, сімейні. Не виїзжали за межі Києва, але сім´ї відправляли на Захід. І ця премія стала їм в нагоді, щоб орендувати житло і т д.
Якщо вас дуже обурює, що ми ’халявщики’ і чого отримуєм такі скажені гроші, і ви теж так хочете, то велком в наші ряди;)
Велика подяка Вам особисто та таким як Ви!
Я виключно за пріоритети.
У період військового стану зарплата жодної людини в країні не може бути вище, ніж зарплата звичайного хлопця на нолику. Крапка. Звідти вже танцювати ієрархією нижче.
Найнижчий щабель в цій ієрархії - депутати.
Я виключно за пріоритети.
Ответ дляОленёнок
Я все ждала, когда поднимется тема зарплат, что военным много платят. Следующие серии ’почему им льготы’ и ’я вас на эту войну не посылала’ (это уже после войны). Не переключайтесь
так держава розуміє, що не всім вони правильно призначені, тому і вводить зміни.
І далі буде змінювати чи то з.п., что льоти, побачимо.
Бо реально є люди, яким треба платити, а є і такі кому можна зняти, щоб хватило тим хто реально потребує.
Ответ дляJanaPP
В ваші ряди офисного работника попасть практически нереально)
Ответ дляJanaPP
Так прилететь может в любой объект, в любой дом