Я_поехала• 25 июля 2022
В мене чоловік в ЗСУ. я сама з дитиною. яка мені знижка?
Дівчатка, що це за такий новий тренд? Зараз стабільно раз в день є такі клієнти, і це саме ті клієнти які можуть годину висіти на телефоні і запитувати різні заміри та інше, навіть годинами я б так сказала, а потім в кінці починається.
- У меня ребенок, я сама его теперь вАспитываю, муж в ЗСУ, дайте скидку.
або такі :
Не ну я немАгу так вибрать ( це 3й день консультацій з відео роликами, фото, замірами) привести где то на парковку несколько кАлясАк я выберу , а то ятак не мАгу, муж в ЗСУ, мне тяжело, а в магазинах нет всех мАделей кАторые меня интересуют, а ездить я не мАгу пА всем магазинам так как муж в ЗСУ и мне тяжело.
Вибачте. може я поганий продавець, але поки не жалілася на продажі та розвиток магазину та все ж у в мене питання: що це за трешняк такий зі знижкою та жалінням та по типу всі меня абЯзанЫ?
Добре, в мене теж чоловіки в ЗСУ, дитина інвалід, сама тяну як може тепер все, але не нию та знижок не прошу. Тоб то на такі прохання тепер свою долю всім розповідати?
або такі :
Color never seen before• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Може просити номер батальену, і якщо чоловік в гарячій точці на передовій то можна знижку, всі ми люди, але якщо він при зп вищій ніж зараз в 70% населення то можемо ще й перерахувати по новому курсу
Ви як перший раз одружені )
Всі ці розмови з незнайомими людьми про ’в мене чоловік в ЗСУ’ просто розводняк, звичайна людина ніколи не буде про це розповідати направо і наліво, тільки якщо вважає що їй всі винні. Раніше були ’волонтери’. ’багатодітні’, ’переселнці зі сходу’, ’пожежа’, ’постраждалі від повіні’, а зараз новий актуаульний тренд.
ДевочкаКрасавица• 25 июля 2022
Ответ дляЦыпка
Коробить. І не тільки Автора. До кацапцького нападу не звертала на нього увагу, а зараз рожного з рос мовою сприймаю за кацапа, очі сіпаються
Ну это плохо. Может успокоительное попринимать?
Воленс-неволенс• 25 июля 2022
Ответ дляЦыпка
а коли російськомовні збивають ракету, нічо не муляє тебе?
ДевочкаКрасавица• 25 июля 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Так и вы почему-то «каверкаете», уймитесь уже со своим языком
Может это вам уняться со своим языком? Уймитесь
Пуки-куки• 25 июля 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Это старый тренд, это мАасвичей тАак кривляли.
Ну, так русскоговорящие украинцы не москвичи. Наши так не говорят. А это разделение по языку заеб уже. Можно подумать, что среди украиноговорящих нет сволочей.
Глаза_в_3_карата• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
БатальЙон. Україномовна ви наші
Девальвация• 25 июля 2022
Ще новий тренд «я переселенець, яка знижка»?
Я теж переселенець. Знижки ні у кого не прошу.
Липка-прилипка• 25 июля 2022
Я на таке не ведуся. Цим ЗСУ всі прикриваються. Коли мені починають співати про ’мужа в ЗСУ і вона сама виховує’, то я відповідаю, що в мене взагалі чоловіка немає, тому ніяких скидок не роблю, бо годую і вдіваю свою дитину сама.І одразу усі волання припиняються. І в неї ,можливо, якщо правда про мужа в ЗСУ, хоч якась є від нього ЗП .а в мене немає взагалі.цих волань не люблю і жебрацтва не люблю. Не влаштовує ціна - шукай дешевше. Ні, зочу гарну річ за 5 коп,бо муж в ЗСУ. То честь мужу, але не їй. Причому муж в ЗСУ до мого товару.? Мені теж треба годувати свою дитину. І можливо ,ще батьків пенсіонерів.
Те ,що можу ,віддаю безкоштовно переселенцям в групах
Помеха справа• 25 июля 2022
Дедуськина бабуська• 25 июля 2022
как мило, что все наглые, это русскоговорящие, одна украиномовная автор вся в билому
Божий одуванчик• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Удалено администрацией...
Оооо, ясно. Снова мовный срач троляка замутила.
Тема под анонимом, так издалека начала - продажи, вредные клиентки... И вплела языковой вопрос туда.
Вам сколько кремль платит за стравливание украинцев по мовному вопросу?
Цыпка• 25 июля 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Нє, не муляє абсолютно. Хлопці всі на передку розмовляють українською щоб свої ж помилково не вбили.
Ми разом дитя не хрестили, щоб ’тикати’ мені
Помеха справа• 25 июля 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
От згодна.
Хочеться навіть самому знижку зробити, коли просять по-людськи.
Я он взуття продавала. Сказали для переселенців, знижку не просили. Я близько до собівартості віддала, ще й шкарпеток безоплатно дала.
А коли починають маніпулувати таким, то і не хочеться робити.
Цыпка• 25 июля 2022
Ответ дляПуки-куки
Є сволочі кругом. Але ж можна хоч ’язиком’ не сволочиться(
ПИПИКНУТАЯ• 25 июля 2022
Ответ длябЭйбА
Чоловікам в ЗСУ нормально платять. Які знижки?
Вы там были, получали? Знаете о том, что эти выплаты задержвают, да и выплаты разные, знакте? А знаете, сколько они за свои деньги всего покупают? Не знаете, тогда язык прикусите и не ерзайте!
Воленс-неволенс• 25 июля 2022
Ответ дляЦыпка
ти всіх збігала перевірила? тикаю тролям завжди, а ти вчи мову, бо помилок багато
Глаза_в_3_карата• 25 июля 2022
Ответ дляЦыпка
Вот сейчас смешно. Я знаю тех , кто на передку, среди них есть этнические русские, детство прошло в россии. Никому их русский не мешает, на украинском не говорят
Незнакомлюся• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Удалено администрацией...
так надо было спросить, человек бы ответил ’Нет’, а вы бы свое любопытство удовлетворили
Так точно!• 25 июля 2022
А я роблю знижки. В мене дівчина хотіла спідницю замовити і просила за 600, замість 750. Кажу «вибачте, ні. 50 грн уступлю»
Вона просить картку і пише Харків і адресу. Я сказала «добре, за 600»
Одноклассница• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Удалено администрацией...
Господи вы уже определитесь,что вам не так,то вам не так,то вам не эдак.
То не так вам сказали, не так попросили,теперь к языку еще прицепились.
Язык к чему к продаже?
У таких как вы и будут падать прибыли,вечно ж недовольные всем и жадные.
Культура аж прет какой с вас продавец.
Высокие продажи у тех,кто кайфует от своего дела,любезные с него прет позитивная энергия.
Я не с вечно кислой миной.
К языку к продажам прицепились,ну совсем уже люди подурели.Чи у вас проблем других нет,чтоб еще за язык осуждать людей?
Язык к чему к продаже?
Культура аж прет какой с вас продавец.
Я не с вечно кислой миной.
бЭйбА• 25 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Мій брат зараз на передовій. Донедавна був в тилу. За свої гроші нічого собі не купував. Затримки ЗП - як і в бюджетників, держслужбовців і силовиків.
Я_поехала
• 25 июля 2022
Дівчатка, так, після окупації Гостомеля, мене дійсно верне від російської мови, а до окупації все було ок. В Чехії коли ми були я чула тільки їх рідну мову, і в магазині клієнтів не розуміли на іншій мові, а в оточенні друзів то спілкуйтеся як хочете. Але питання в іншому
Божий одуванчик• 25 июля 2022
Ответ дляЦыпка
Прелесть.
Вы УКРАИНЦЕВ за кацапов считаете? Вы там часом не охренели ли??
Некоторые мадамы забываются что именно патриоты из русскоговорящих говородоа мужественно сдерживают русню. Именно благодаря патриотам Харькова, Николаева, Одессы, Киева, Днепра и других - русня обломалась и соснула. Наши люди им показали что ’русскоязычность’ НЕ равно ’любить русский мир’. И что русню тут никто не ждет.
Так точно!• 25 июля 2022
Взагалі, знижка то така справа для багатьох принципова, я помітила. Накиньте на товар 100 грн і потім спустіть, вже людині приємніше що ви робите ту знижку )))
Такий собі метод, але..
Незнакомлюся• 25 июля 2022
Вчера уже писали в языковой теме, как задолбали эти провокационные троллячьи вбросы.
Таки задолбали
Цыпка• 25 июля 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Я носій української мови.
Копірайтер і вчителька)), але я п´ю, займаюсь сексом, інколи навіть матюкаюсь))
Нещастя ТИ
Я_поехала
• 25 июля 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
БатальЙон. Україномовна ви наші
Так. дякую. Так, дійсно мене бере гордість що хоч я поки і не вмію писати вірно на українській, але розмовляю майже вільно
Глаза_в_3_карата• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Автор , откройтесь, внесу в список 💩-продавцов, что б ненароком не потревожить ваш взгляд свАим русским