Rubiii• 25 июля 2022

Ну что, 4142 завтра…

Завтра в 5 вечера закон 4142,
Радуцкий написал в фейсбуке, уже заблокировал комментарии
Такого хочет от нас Европа и ВОЗ
А.настасия• 26 июля 2022
После болезни ведь антитела вырабатываются, так зачем же их гасить еще и вакциной, не понимаю.

Цвіту і пахну• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Як варіант. Або твої данні співпадають з даними вбивці. Ризик.
Але як будете неугодні системі, то з Вами і без чіпа справляться( і бомжем зроблять і злочинцем(
Так складніше, а коли вся інфо в цифрі раз плюнути, намалюють що треба.
А.настасия• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Ну тут треба якось себе втішати), ось злодій теж не хоче користуватись тільки своїми речами, хоче чужі… він теж не раб системи).
Так собі порівняння, але в даному випадку мова йде про те що не привиті представляють ризик привитим. Хоча чого тим перейматись, вони ж привиті?. Я думаю, що скоріш за все поки закон приймуть, то з короною все ок буде.
Але буде інша.. якщо прочитати прогнози, то вірусів ще багато має бути. Але нас влаштували, як купірували еболу? А ті люди теж не раби системи, мали право..
А какой риск непривитые представляют для привитых?
-Ань-• 26 июля 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
А ви читали чого судді скасовували штраф? Не через порушення конституції, а через ’незначне порушення’. А за маски жопу рвали. В Україні лише один чи два випадки, коли суддя визнав що те що відбувається не відповідає букві закону. На тисячі випадків.
Читала багато рішень. І сама в суд ходила.
У суддів нема відповідальності за їхні рішення, тому всяку фігню пишуть в рішеннях, але при цьому майже всі штрафи скасовували.
kopi• 26 июля 2022
Ответ дляkris_lynx
Учитывая современные технологии, через чип можно и управлять человеком. Шваб говорил, что они научились буквально взламывать психику. Просто об этом мало кто задумывается
Можливо. Тоді давайте «дією» обмежимся).
Рашківців не треба було чіпувати, щоб психіку змінити, є багато можливостей інших. Тут потрібно зважувати більше користі від цього чи ні
Слюда• 26 июля 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Якщо вас визнають хворим . Можуть вилучити ’ заражене’
Для дезінфекції? Потім повернуть, сподіваюсь.
А чим хворий, який не вакцинувався, відразняється від вакцинованого хворого?
Решка7777• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
дия до боли похожа на программку правительства Китая
При въезде всем иностранцам закачивают
Міністерства цифрової трансформації Україн-в этом стиле
Что это пограмма делает с людьми , много инфы .
Про 70 000 000 уйгуров, которые в цифровом лагере -тоже мого .

Так что Дия такой электронный начальный гаджет управленческий
Мне бы не хотелось жить в Китае
___Nina___• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Тому що зараз багато суперечливої інфи і та і та виглядають правдивими.
Вам пропаганда підмігяє поняття. От у ви маєте право не тестувати на собі незрозумілі препарати. Навіть, конституція це гарантує вам. Чому ж по телевізору вам нав´язують, що ви розумна і правильно робите, що під загрозою звільнення і позбавлення освіти йдете і колете собі і своїм дітям невідомо що. Та ще виявляється, це дбають про вас, коли позбавлять здорових людей і не злочинців права на роботу, освіту і вільне пересування.
Решка7777• 26 июля 2022
Ответ дляСлюда
Тем что у невакц.проще забрать ) официальный повод

AmazingLady• 26 июля 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Не зробиш, не підеш на роботу- не поїси і здохнеш. В чому вибір?
Пойдешь на другую, чем не выбор
Цвіту і пахну• 26 июля 2022
Ответ дляСлюда
Пишуть лише вилучити.
freaz• 26 июля 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Так ’ неугодных ’ приберуть швидко
___Nina___• 26 июля 2022
Ответ дляА.настасия
На ваших антителах денег не заработаешь, а на вакцине от барановируса - запросто
Rina_europa• 26 июля 2022
Прививки делали чтобы подавить активность вируса, насколько я поняла, сильно не углублялась в это все, в общем.
Но мы, например, переболели всей семьёй дважды и только потом ’привились’.
Сейчас выехала заграницу на временной защите в семье. Пока ничего не требуют, но намекают на бустерную дозу, у меня в сентябре заканчивается сертификат.
Вот тут тоже бахнутых хватает.
Идиотизм продолжается((
NikaVesna• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Ми хотіли в ЄС, там є вимоги. Щось не розумію, всі в один голос кричали, як там класно, а тут коли намагаються наше законодавство до їхнього підтягнути, то галас!
Не кричали все, это неправда. Многие с самого начала были против и не меняли свою точку зрения. Даже на этом форуме видела и вижу подтверждение своих слов .
И не надо мне сейчас писать про россию как альтернативу.
freaz• 26 июля 2022
Ответ для___Nina___
Ось що видаляють із закону, дуже цікаво !!
NikaVesna• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
За нас решили, что мы хотим в Европу.
А.настасия• 26 июля 2022
Ответ для___Nina___
Даа, это точно. Почему люди этого не понимают
-Ань-• 26 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Обов´язкова вакцинація від особливо небезпечних хвороб в Україні прописана в законі 1994 року. Які ж такі більш серьозні речі в законопректі?
Ви хоч знаєте, що ’особливо небезпечних хвороб’ в Україні всього 6 ?
Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб’:
Ст.12 Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, поліомієліту, правця, туберкульозу є обов´язковими і включаються до календаря щеплень.

Закон України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення’:
Ст.27 Профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні є обов´язковими.
......................................................
Щеплення від гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи і паротиту НЕ Є ОБОВ´ЯЗКОВИМИ, хоч і входять в календар щеплень.
Цей факт не знають більшість батьків, яким лікарі продовжують внушати про ’обов´язковість’ всіх включених в календар щеплень.
Зато про протизаконність включення цих щеплень в календар добре відомо в МОЗ і верховній раді: в червні 2007 року намагались протащити законопроект про додавання в список обов´язкових щеплення від гепатиту В, гемофільної інфекції і сказу.
Якби цей закон прийняли, розвиток любительок щеплень пішов би іншим шляхом - вони б скрізь кричали як необхідні всім-всім-всім дітям і дорослим щеплення від сказу.

-Ань-• 26 июля 2022
В цих же законах (і в деяких інших законах) людям надається можливість відмовитись від щеплень:

http://www.privivok.net.ua/node/62

http://www.privivok.net.ua/node/63

Ст.12 Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов´язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.
JuliaGluhenko• 26 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
За нас решили, что мы хотим в Европу.
Ваша проросейская позиция давно известна.
-Ань-• 26 июля 2022
Обов´язкові щеплення не означає примусові.
Обов´язкові означає, що держава повинна обов´язково забезпечити вакцинами всіх, хто бажає уколотись.
Хто колотись не хоче - пише відмову.
А нас хочуть позбавити можливості відмовитись від укольчиків:
Решка7777• 26 июля 2022
Ответ для___Nina___
И на майне.. взяли ковидную машину , и ездят ..изолировано от вас на вашей машине
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
З чіпом це зробити швидко та просто. Постійний трекінг та контроль за будь-яким вашим кроком. Постійна вірогідність бути позбавленим доступу елементарно до будь-чого критичного для життя. Вам можуть висунути будь-які умови, будь-які, як цього можна не усвідомлювати.
Олимпиада80• 26 июля 2022
Ответ дляСтешк@
Научно доказано?? Вся она уже давно заказная и проплаченная!
Ну читайте рашаботов.
Оксана_Т• 26 июля 2022
Ответ для-Ань-

http://www.privivok.net.ua/node/62

http://www.privivok.net.ua/node/63

почитайте уважніше, ви пишите, що людям надається можливість відмовитись, а в законі пишеться тільки про особ.

хоч один закон знайдіть у нас, де в людей є обовʼязки, будь-то вакцинуватися, вколювати собі щось незрозуміле, чи носити маски. Ні, нема такого - то все тільки для осіб, для фізичних осіб, бо на юридичну ти маску не натягнеш

а у людини є тільки один обовʼязок, він прописаний в 23 статті Конституції України:
Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов´язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

І в 1 статті Загальної декларації прав людини: Вони наділені розумом і совістю і повинні діяти у
відношенні один до одного в дусі братерства.

Все! Хоч обшукайтеся, не знайдете більше обовʼязків для людей. А то все для фізичних і юридичних осіб. Але коли називається хтось фізичною особою, то і примушують тоді його оте виконувати. А якщо я не фізична особа, а людина, то мене це як стосується? Заперечуйте, что ви фізична особа і вас тоді захищає Конституція.
demra• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Де? Тільки в Австрії хотіли, там було прийнято відповідний наказ про обов‘язкову вакцинацію, за відмову - величезні штрафи. Але чергова хвиля пішла на спад і поки що тихо, не слідкувала.
В інших країнах все умовно обов‘язково, проте не примусово, це інше поняття.
Сделали и забыли )
-Ань-• 26 июля 2022
Ответ дляРешка7777
https://youtu.be/WWJ9WbUha1A

Еще одна идея законопроект ..про запрет на свободно выражать мнение.
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Який саме ризик в даному випадку невакциновані представляють для вакцинованих, якщо так само заражаються та передають інфекцію? Можливо (але не точно) хворіють з менш вираженими симптомами. Вакцини проти корони - суто індивідуальний засіб «захисту», що не має жодного відношення до формування так званого колективного імунітету. Бо інакше формували б стерілізуючий імунітет та не було б масової шаленої кількості проривних випадків. Хоча, це дуже просто науково пояснюється з точки зору швидкої мутації ковіду, зокрема, певних складових вірусу, вироблення антитіл до яких і мала на меті вакцина. Тільки «забули» розповісти, що вакцина проти первинного штаму, а мутацій вже овердофіга в одному тількт спайк-протеїні.
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляРешка7777
При въезде всем иностранцам закачивают

Мне бы не хотелось жить в Китае
Уйгуры в реальных физических концлягерях.
В остальном вы правы.