Завтра в 5 вечера закон 4142,
Радуцкий написал в фейсбуке, уже заблокировал комментарии
Такого хочет от нас Европа и ВОЗ
Ответ дляВредная фея
Ну да, у нас же острая инфекционная болезнь только обезьянья оспа и коронавирус, других нет просто. Поэтому наверное тубдиспансеры закрывают.
Ну, а що Вас не влаштовує? Від корони примусово не лікувати, а від туберкульозу - лікувати і прививати?
Туберкульоз теж лікується, як в корона.
Вредная фея• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Да, сама в шоці)). Але це тому що прийшла інша сильніша біда і тема короно віруса відійшла на інший план. Ну і згадайте березень-квітень-травень чи багато ми подорожували/гуляли/сиділи в кафешках. Хоча і говорили, що слідуюча штами меньш агресивні і рано чи пізно цей вірус переросте в сезонну хворобу.
Декотрі дуже ’приємно’ подорожували евакуаційними потягами(((
Вредная фея• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Туберкульоз теж лікується, як в корона.
Мене не вдаштовує той факт, що нас примусово намагаюттся захистити лише від короновірусу, який з початком війни десь зник в один момент
Ваша величність• 26 июля 2022
Ответ дляfreaz
Это не паника, нас продали на эксперимент.
Вот и крутили народом по ТВ и Радио
Дякувати 73%
Ответ дляkopi
Десь читала, що на фоні сильного потрясіння, хвороби відступають))). Але карантинні обмеження по локдауну були до 25 травня. Просто діти і так не пішли до школи, бо війна.якби не війна, були б на локдауні.
ага, только на практике они обостряются, а не отступают
по факту ограничений по локдауну не было, потому как они касались ранее не только школы, а и многого другого, да и сам локдаун без нужных циферок не ввести
Ответ дляfreaz
У меня друзья в Италии и Испании и родственники в Израиле . Так вот у них нет знакомых кто умер от ковида)
Моей подруги брат умер от ковида, это единственный случай
который я знаю.
То Ви ще почитайте, в яких умовах їх тримали. Стосовно Ізраїлю їх поголовно привили. В мене теж особисто немає знайомих, що померли. В подруги батько, але від наслідків. Але хворіло багато і я. То була ж*па.
Вредная фея• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Там про будь яку обов’язкову вакцинацію в тому законі. Не тільки від корони
Это все понятно, что про любую. Только вот защищать они как-то выборочно нас хотят...так как им выгодно
А тем временем, даже обязательную флюрографию отменили почему-то. И больные с открытой формой на дому лечатся
Ответ дляgizma2019
В нас були карантинні обмеження, уточню завтра в бухгалтера, бо навіть деякі працівники пішли в карантинні відпустки.
Ответ дляMila 11
Уже почву готовят под новое скорее всего, по короне уже план выполнили вероятно
Та ща еще пару недель и начнется с короной снова. КМДА уже сегодня начал писать, что в Киеве пошел рост заболеваемости по сравнению с прошлой неделей и типа нужно вакцинироваться
Ответ дляВредная фея
Мене це теж напружує, але маючи неповнолітніх дітей, мене заставляють (сімейний лікар регулярно нудить) їм робити різні прививки вікові, то воно мені нівелювало нав’язування короно вірусної. Просто зараз якась агонія проти прививок. Я не претендую на істину, але й не вірю в вселенський заговір зчіпуваннім і т.п. людей.
Ответ дляВредная фея
Так ми і кір дитині на дому лікували і коклюш і короно вірус з чоловіком теж вдома.
Ответ дляkopi
та формально они у всех были и сейчас наверное еще есть ( до 31.08. продлили, но я не уверена), а по факту их нигде не было, все работало и транспорт ездил и никто маски не носил и все норм, так какой в них смысл?
Ответ дляToriN-iKA
Уже представляю как кацапьё ликует на своих форумах от этой темы. Они всё туда тащат отсюда.
Та пішли вони нах*р, ще перейматись що про нас скажуть вони. Головне, щоб та інфа не від них залітала. А то останнім часом, щось знов всі всім незадоволені. Підозріло.
Вредная фея• 26 июля 2022
Ответ дляToriN-iKA
Да пусть ликуют на здоровье. Их это все тоже ожидает. С разницей лишь в том, что мы хоть высказаться против можем, а они будут тихонько молчать
Ответ дляgizma2019
ну так может нашему правительству не стоит создавать повод для таких тем? или предлагаете молча глотать все их покращення?
Ми хотіли в ЄС, там є вимоги. Щось не розумію, всі в один голос кричали, як там класно, а тут коли намагаються наше законодавство до їхнього підтягнути, то галас!
Вредная фея• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Заговор или не заговор, наверное время покажет, но я не готова колоться вакцинами, которые не прошли достаточно исследований. На это не один год нужен, а они ее за пару месяцев ’склепали’ и отрабатывают на нас и наших детях.
Ответ дляkopi
Господи, який експеремент вас продалі? Вся Європа і Америка, не кажу вже про Китай привилась, а потім вже «вас продалі».
Слухайте, давайте може українською, а то чесно кажучи не хочу даремно час витрачати, якщо Ви тріль, без образ)
Європейський Союз для боротьби з пандемією COVID-19 загалом надав Україні пакет допомоги обсягом 190 млн євро та програму макрофінансової допомоги у розмірі 1,2 млрд євро.
Ці суми більші за обсяги допомоги від ЄС будь-якому іншому партнерові, ідеться у спільній заяві за підсумками 23-го саміту Україна – ЄС, повідомляє Укрінформ.
В Україні до війни було 44 мільйона населення .
190 мільйонів розділити на всіх ,то кожен Українець був би МІЛЬЙОНЕР
ДЕ ЦІ КОШТИ ?? У ЧИІХ ГАМАНЦЯХ ??
Ответ дляВредная фея
Алей прогрес в методи досліджень шагнула далеко вперед порівнянною
Ответ дляfreaz
ДЕ ЦІ КОШТИ ?? У ЧИІХ ГАМАНЦЯХ ??
Тож ж дороги на них побудували, а ми недовольні кричали, де ковідні лікарні, бо в Китаї за тиждень збудували)