Rubiii• 25 июля 2022

Ну что, 4142 завтра…

Завтра в 5 вечера закон 4142,
Радуцкий написал в фейсбуке, уже заблокировал комментарии
Такого хочет от нас Европа и ВОЗ
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Мене це теж напружує, але маючи неповнолітніх дітей, мене заставляють (сімейний лікар регулярно нудить) їм робити різні прививки вікові, то воно мені нівелювало нав’язування короно вірусної. Просто зараз якась агонія проти прививок. Я не претендую на істину, але й не вірю в вселенський заговір зчіпуваннім і т.п. людей.
Та де тут заговір. Все спочатку випробовується на добровільних засадах, вивчається реакція суспільства, а потім прикручуються гайки. Щодо чіпування, то вже є люди, які добровільно зробили вживлення чіпів, принаймні, у Європі, а ЗМІ публікують радісні статті з пропагандою, як це зручно.
kopi• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Звичайно зручно. Песика чіпували, по чіпу ясно хто власник, які прививки є). В людей так само. Раніше як бумажки (документи) збирали, ходили тижнями по кабінетах, тепер ЦНАП, дія. Чим не зручно? І які ж такі таємниці в нас є, щоб того так боятись?)
freaz• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Тож ж дороги на них побудували, а ми недовольні кричали, де ковідні лікарні, бо в Китаї за тиждень збудували)
Воєнний збір з зарплат пішов на дороги.!!!
А от кошти на пандемію ніхто не бачив !
Мама мого кума лежала із ковид в реанімаціі, а ліки кум купляв за свій кошт кожного дня.
Так ДЕ ЦЯ ДОПОМОГА?? ДЕ ЦІ МІЛЬЙОНИ??
lisulya• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Теж читаю і офігєваю від коментарів. Ок, приклад, в вас сусід хаворий інфекційною хворобою (виберіть будь яку), не лікується, ходить її поширює і от як сусідам? Хотіли б ви щоб його примусово забрали на лікування/карантин, примусово вскрили і про інфікували його житло? І т.п. Взагалі стикалась з інфекційними хворобами за кордоном і повірте, що їхнє екстрене лікування дуже відрізняється від нашого в кращу сторону.
Подібні теми мені чимось нагадують рашпропаганду, що за кордоном масово відбирають дітей.,
Таке враження, що в нас теж тільки 20% було за кордоном.
І на останок. Всіх влаштовує, що агресивні психічно хворі люди є на вулицях і примусово їх лікувати ніхто не має права?
Наприклад туберкульозом? То тубдиспансери якраз закрили, а боа´язкову Манту відмінили. Ой.
freaz• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Один монах мені казав що я доживу до того часу коли чіпи людям вживляти будуть. Казав що через деякий час чиповані будуть страждати від болю, що тіло в них буде вкрите ранами і язвами , і будуть вони заздрити не чипованим....але буде пізно.
Тенко• 26 июля 2022
Такое чувство, что добиваются результата, как в Шри-Ланке
lisulya• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Тому що хвороба нова, агресивна, швидко поширюється.
Всі вакцини були новими раніше).
Чому експериментальними? Їх вже випробували над півсвітом))).
Мені здається, що навіть нинішні експериментальні, кращі за минулі, типу прогрес пішов вперед, краще і швидше дослідження проводять.
Саме головне, що я абсолютно не є антиваксом, навіть навпаки. Але мене тією інфою так налякали, що від корони не привилась з переляку).
Де? 24го ця нова, агресивна хвороба хутко зникла, незважаючи на те, що всіх хворих виписали о 9 ранку. І якось так вийшло, що люди перестали помирати від страшного ковіду в той же день
freaz• 26 июля 2022
Ответ дляТенко
А що там?
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Ну класно ви порівняли з тваринами.
Я вже писала, але напишу знов: зручно аж до того моменту, поки вас не примусять робити якусь дичину проти вашої волі. Ви на хвилинку хоч усвідомлюєте, якого масштабу контроль та маніпуляції над людиною можна здійснювати за допомогою цих нововведень - від блокування її соціального життя до повного викреслення із соціуму. Це для початку. Навіщо віддавати такі важелі впливу та влади над власним життям, тілом, згодом, можливо, і поведінкою та думками (вже існують або в розробці й такі технології), якщо вони вірогідно колись опиняться в руках тиранів або недолугих маньяків.
lisulya• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Десь читала, що на фоні сильного потрясіння, хвороби відступають))). Але карантинні обмеження по локдауну були до 25 травня. Просто діти і так не пішли до школи, бо війна.якби не війна, були б на локдауні.
А ми от читали, що всі хвороби від нервів. Бо нервова система це частина імунітету. Вже переписали?
Тенко• 26 июля 2022
Ответ дляfreaz
А що там?
Недавно был аналог нашего Майдана. Президент сбежал
freaz• 26 июля 2022
Ответ дляТенко
А проти чого майдан?
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляfreaz
Поки що чіповані в інтерв‘ю пресі радіють, як їм тепер зручно сплачувати в ресторані або магазині, або що їх тепер не пограбують, ага, просто тепер достатньо буде руки.
Тенко• 26 июля 2022
Ответ дляfreaz
А проти чого майдан?
У них было все плохо. Последнее, что помню из прочитанного - были большие проблемы с топливом. И вроде что-то вроде дефолта. Вот люди и не выдержали - решили, что им не нужны такие люди у власти
freaz• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Відключили чіп і ти Бомж без документів і грошей.
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляfreaz
Але ж хто про таке замислюється, це ж так зручно!
darsi• 26 июля 2022
Ответ дляRubiii
У нас не принято Состояние Войны по Конституции, должен был подать президент по 106 статье пункт 19
Военное положение в случае Угрозы Нападения
Состояние Войны в случае Нападения
Военное положение действует.
freaz• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Лапшу навішають це точно) Цеж прогрес!! Всі медичні дані в чіп цеж зручно , а якщо щось станется? А тебе як товар на касі просканують і спасуть)
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляfreaz
Насправді це дуже страшно, коли ти сам собі не належиш. Не уявляю, яке саме «цивілізоване» та «прогресивне» суспільство можна побудувати таким чином, це утопія, врешті-решт, тому що всебічний тотальний зовнішній контроль та суцільні обмеження, примус жити за чіткими алгоритмами не можуть бути каталізатором розвитку, навпаки, це призведе до деградації. Хоча, можливо, так простіше керувати масами?
lisulya• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Так може подальший розвиток вже й не потрібен.
Fotografkiev• 26 июля 2022
Ответ дляТенко
Та скоріш би знесли би все нафіг, бо хто все береги поплутав.
Олимпиада80• 26 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
А что не так? Мужское тело для женского, женское для мужского.
Дальше что? Зоофилы тоже не виноваты, что у них такие предпочтения?
Или норма себя к среднему полу относить, а дальше к неодушевленному предмету? А что такое? Человек не может определиться.
Это у вас невежество, под видом продвинутости.
При чем здесь тело к мозгу? Давным давно научно доказано, что это не от разврата, люди рождаются с разными ориентациями. И не так уж много таких людей.
-Ань-• 26 июля 2022
Американський кліп 1985 року, група Heaven´s Magic, пісня ´´Cathy don´t go to the supermarket´´.
Майже 40 років тому зняли правдивий кліп, досконало показали все, що відбувається зараз.
Takamaka• 26 июля 2022
Ответ дляlisulya
Я вже теж схиляюсь до такої думки. Напевне, скоро все будуть вирішувати нові технології. Хоча би взяти до уваги наполегливі спроби щодо створення штучного інтелекту.
Звісно, що якась невелика частка людей буде вільною від обмежень, примусу та контолю. Цікаво тільки, чому більшість можновладців по всьому світові наївно сподіваються, що належитимуть до цієї категорії.
lisulya• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
З ними все ясно, намагаються вскочити в щасливий вагон. Незрозуміло з народом, якому чітко показали справжнє лице цієї пандемії, а вони й далі скандують ’Ко-від, Ко-від’.
an na• 26 июля 2022
Ответ дляlisulya
Но карантин продлен до 6.09 вы знаете да?
Fora74• 26 июля 2022
Радуцкий это зло Украины. Медицинский геноцид.
Закон по антибиотикам тоже его
Мандарина• 26 июля 2022
Ответ дляRubiii
Пожалуйста, распространяйте в своих соцсетях Стоп4142 🛑
Ахххаха😂 и чем поможет стоп в соцсетях?
Мандарина• 26 июля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Это психические отклонения и травмы, про генетику нет доказательств научных
Мандарина• 26 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Криминальная ответственность за отказ от прививок?!
Сюда еще недавно принятый Закон ’Про державну реєстрацію геномної інформації людини’ и как после этого не верить, что Украина одна из передовых экспериментальных площадок «дивного нового мира» вкупе с дией, страной в смартфоне?
И многое принимается именно во воемя войны.
В Украине есть люди, которые пытаются что-то сделать и донести до общества. Но они рашисты🤦‍♀️В понимании большинства все просто-власть ругают, Все время о каком-то сговоре чушь несут, ковид дискредитируют. Точно зрадники)) но законы принимают в Киеве.