Завтра в 5 вечера закон 4142,
Радуцкий написал в фейсбуке, уже заблокировал комментарии
Такого хочет от нас Европа и ВОЗ
Ответ дляБезимени890123
Автор, я розумію, така цікава тема розганяти зраду, але відкрийте і поцікавтеся Законом від 1994 року про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя. І Законам про захист населення від інфекційних хвороб. Ви здивуєтеся, що в цих законах є майже усе, про що ви тут зрадоньку розвели.
Теж читаю і офігєваю від коментарів. Ок, приклад, в вас сусід хаворий інфекційною хворобою (виберіть будь яку), не лікується, ходить її поширює і от як сусідам? Хотіли б ви щоб його примусово забрали на лікування/карантин, примусово вскрили і про інфікували його житло? І т.п. Взагалі стикалась з інфекційними хворобами за кордоном і повірте, що їхнє екстрене лікування дуже відрізняється від нашого в кращу сторону.
Подібні теми мені чимось нагадують рашпропаганду, що за кордоном масово відбирають дітей.,
Таке враження, що в нас теж тільки 20% було за кордоном.
І на останок. Всіх влаштовує, що агресивні психічно хворі люди є на вулицях і примусово їх лікувати ніхто не має права?
Ответ дляRubiii
Они ещё работают над новым интересным законопроектом, но текста пока нет, дорабатывают
Криминальная ответственность за отказ от прививок?!
Сюда еще недавно принятый Закон ’Про державну реєстрацію геномної інформації людини’ и как после этого не верить, что Украина одна из передовых экспериментальных площадок «дивного нового мира» вкупе с дией, страной в смартфоне?
И многое принимается именно во воемя войны.
Rosa Blanca• 26 июля 2022
Ответ для-Ань-
Не носіть форму 063 в школу, і буде вам щастя.
Ви не повинні надавати в школу довідку про щеплення (форма 063). Її нема в списку документів, необхідних для зарахування в школу. Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
Інформація, що зазначається у формі 063 (довідка про щеплення), є конфіденційною інформацією, відповідно до законодавства у сфері охорони здоров´я, а також згідно рішення Конституційного Суду України № 2-рп/2012 від 20 січня 2012 року.
Це рішення суду можна прочитати тут:
Щодо сумнозвісної статті 15 закону ’Про захист населення від інфекційних хвороб’ - до шкіл і садочків ця стаття не відноситься, тому що школи і садочки це ОСВІТНІ заклади, а не дитячі.
Офіційна відповідь що таке дитячі заклади і що таке освітні заклади:
Це рішення суду можна прочитати тут:
Ми всі з радістю їх не носим. Але туєва купа шкіл, які навіть на своїх сайтах це вимагають. І в садок уперто не візьмуть. Власне, зараз і так цього всього немає і не буде. Одне зрозуміло точно, що цей хаос керований. Весь час ти шукаєш законний вихід, знаходиш, але тобі вперто тицяють, що він замурований.
Ответ дляTakamaka
А так кричат ДИЯ это круто ! Помощь получи, документы тоже там, голосовать Тоже ДИЯ УРА
Это путь в никуда((
Rosa Blanca• 26 июля 2022
Ответ дляFunny Cat
Смысл понятен: ’Не укололся непонятной жижей - в тюрьму!’
Війна то геноцид, а це такий собі геноцидик, добровільно-примусовий.
Ответ дляfreaz
Это путь в никуда((
Так и реально удобная приманка. Просто люди за словом «удобно» не замечают слово «приманка», в этом и суть.
Это как с девайсами и различным интернет-контентом в целом и в особенности с «образовательной» и «обучающей» целями: формирование клипового мышления вместо критического, но людям очень нравится, потому что просто, быстро и картинки яркие. Но никто не задумывается, что впесте с тем человеку навязываются заготовленные шаблоны мышления и принятия решений.
Я не против достижений науки и новых технологий. Вопрос то, кто и в каких целях это будет использовать.
Rosa Blanca• 26 июля 2022
Ответ дляfreaz
Ну это как посмотреть )) Напринимают законов, раба в тюрьму а домик с машинкой для бедной власти)
Эх заживём
Україна чудово жила б без влади. У нас чудово саморорганізовуються люди. От саме тому на нашу землю приходять всі пі..ці у світі. Бо цей потенціал здатен позбавити влади отих самопроголошених володарів світу, які з однієї хати керують усим кордебалєтом.
Ответ дляfreaz
Стоїть питання , колоти всіх , будь якими методами.
Головна ціль посадити на голку.
Я не розумію чого зараз такий ґвалт. Пам’ятаю, як в школі всім робили манту, приносили якісь вітаміни, капали в рот ті краплі (вроді)) і навіть батьків не попереджали. В роддомі роблять БЦЖ одразу, потім ще ряд прививок… всі живі здорові.
Ми коклюшем хворіли. Старша дитина привити два рази кашлянув, меншого не встигли - намучились напереживались. Дуже розкачується пропаганда антивакцинаціі на мій погляд.
Доречі в тому законі є посилення контролю за якостями ліків. Ніхто не помітив? Антибіотики по рецепту, а не так як в нас, хоч жопою жуй. Від безперервного вживання антибіотиків і т.п (самолікування), а ми ж самі краще знаємо, що нам приймати))), на мою думку більше шкоди. аніж від тих прививок.
З привитих знайомих, ніхто не знаркоманився), не з’їхав з глузду і т.п. Чого всі так бояться вакцинації, навіть не так, чого її почали боятися останні 5-7 років?
Ответ дляkopi
Ці вакцини були колись)
Питання у вас не вірне )
Чому примушують людей колотись експерементальною вакциною ???
Приймають такі постанови і закони щоб добровільно-примусово уколоти за любу ціну !!
Питання у вас не вірне )
Ответ дляfreaz
Ці вакцини були колись)
Питання у вас не вірне )
Тому що хвороба нова, агресивна, швидко поширюється.
Всі вакцини були новими раніше).
Чому експериментальними? Їх вже випробували над півсвітом))).
Мені здається, що навіть нинішні експериментальні, кращі за минулі, типу прогрес пішов вперед, краще і швидше дослідження проводять.
Саме головне, що я абсолютно не є антиваксом, навіть навпаки. Але мене тією інфою так налякали, що від корони не привилась з переляку).
Всі вакцини були новими раніше).
Ответ дляkopi
Всі вакцини були новими раніше).
24.02 ця хвороба різко втекла від війни
Ответ дляkopi
Всі вакцини були новими раніше).
такая агрессивная и страшная болезнь, что предстоящий локдаун пришлось отложить из-за начала войны?) где горы трупов и масса больных за период с февраля по сегодня? особенно если учесть, что многие жили в полной антисанитарии, не то, что носили масочки и перчатки, почему нет больных?
Ответ дляgizma2019
Больные были, а вот трупов на улице не было.
Ответ дляfreaz
24.02 ця хвороба різко втекла від війни
Да, сама в шоці)). Але це тому що прийшла інша сильніша біда і тема короно віруса відійшла на інший план. Ну і згадайте березень-квітень-травень чи багато ми подорожували/гуляли/сиділи в кафешках. Хоча і говорили, що слідуюча штами меньш агресивні і рано чи пізно цей вірус переросте в сезонну хворобу.
Вредная фея• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Ну да, у нас же острая инфекционная болезнь только обезьянья оспа и коронавирус, других нет просто. Поэтому наверное тубдиспансеры закрывают.
Ответ дляgizma2019
Десь читала, що на фоні сильного потрясіння, хвороби відступають))). Але карантинні обмеження по локдауну були до 25 травня. Просто діти і так не пішли до школи, бо війна.якби не війна, були б на локдауні.
Вредная фея• 26 июля 2022
Ответ дляkopi
Мабуть тому, що раніше прививки робили не експериментальними вакцинами
Ответ дляfreaz
Это не паника, нас продали на эксперимент.
Вот и крутили народом по ТВ и Радио
Господи, який експеремент вас продалі? Вся Європа і Америка, не кажу вже про Китай привилась, а потім вже «вас продалі».
Слухайте, давайте може українською, а то чесно кажучи не хочу даремно час витрачати, якщо Ви тріль, без образ)