Marmel@dka• 27 июля 2022

Хтось знайомий з цим видом допомоги?

Дівчатка підкажіть, хтось заповнював такі дані? Є якийсь результат?
Зараз стільки шахраїв розвелося, що боїшся замість допомоги отримати на когось взятий кредит (
автор Marmel@dka • 27 июля 2022
Фото забула додати...

ВасильевнаЯ• 27 июля 2022
Сотая тема, не шахраи
IZol• 27 июля 2022
Это официальная помощь. Но если Вы уже получали помощь от других международных организаций (ООН, ЮНИСЕФ...), то Вам будет отказ
автор Marmel@dka • 27 июля 2022
Ответ дляIZol
Ні, не отримували ні від кого ((
автор Marmel@dka • 27 июля 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
Сотая тема, не шахраи
Дякую. 99 тем не бачила, не так часто є можливість за ними слідкувати ...(
Кокетка_• 27 июля 2022
а где ее можно оформить?
gem-nli• 27 июля 2022
Ответ дляКокетка_
а где ее можно оформить?
На их сайте