Самый умный• Изменено 02 августа 2022
Чьи мужья работали в Польше и были дома 24.02 - как потом удалось выехать?
Муж знакомой приехал в Украину в отпуск и должен был 25.02 ехать назад. Не выпустили. Пробовали разными способами. Я с ней на данный момент не общаюсь, но знаю, что он таки выехал к своей семье (ребёнок и жена ждали его в Польше), вот буквально две недели, как он приехал.
Были разговоры, что работодатели будут отправлять приглашения через консульство для тех сотрудников, которые работали в Польше до войны. Так как Польша помогает Украине, но сама терпит убытки из-за недостатка рабочей силы. И при заключённом договоре/контракте такие мужчины могут выехать.
Неужели это стало возможным?
Самый умный
• 02 августа 2022
Ответ дляФокус-Покус
Звичайно ні.
Військовий стан і мобілізація. Це неможливо
Дуже дивно. Виходить, він просто купив собі довідку? Хоча чому так довго чекав. Роботодавець міг за цей час на його місце взяти іншого співробітника
Фокус-Покус• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Це все дуже стрьомно.
Тому що довідку купив і ти ніяк не впевнений чи випустять тебе і не дадуть повістку прямо там на кордоні.
Кожного тижня читаю скільки зловили на кордоні і самих прикордонників (
Весотехник• 02 августа 2022
Мене от цікавить як штунди повиїзджали. Є знайома ролина там виїзали всі від мала до велика, включаючи бездітних чоловіків
забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
Правильно, їдьте в росію.
Там над людьми не знущаються.
КапитанльнаЯ• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Мабуть, зробив собі волонтерську перепустку, ще донедавна таке практикувалося. Тільки тижні 2, як прикрилася лавочка бояться
Чудо-Рыба-кит• 02 августа 2022
Знаю двох, що перейшли кордон нелегально в перші дни. Але там у людей були ВНЖ, іпотека и дружини в ЕС. Розумію їх.
Пасти Ла• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...

Возьмете гражданство россии?
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ дляПасти Ла

Возьмете гражданство россии?
Удалено администрацией...
Пасти Ла• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
Окей,через рашку планируете выехать?
А Вы думаете, это легко будет?
Желаю, больше не возвращаться в Украину
А Вы думаете, это легко будет?
Желаю, больше не возвращаться в Украину
Стеклянная мышь• 02 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Від громадянства так просто не відмовитися, наївні)))
Це так. На міжнародному рівні робиться все, щоб майже не було людей без громадянства. Просто відмова від свого першого не можлива, крім ситуації, якщо не приймаєш інше.
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ дляПасти Ла
Окей,через рашку планируете выехать?
А Вы думаете, это легко будет?
Желаю, больше не возвращаться в Украину
А Вы думаете, это легко будет?
Желаю, больше не возвращаться в Украину
Удалено администрацией...
Стеклянная мышь• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
І наші військові захищають таких людей
забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
І наші військові захищають таких людей
Всякі люди є, ця, сподіваюся, хоч руського міра тут не жде.
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
І наші військові захищають таких людей
Удалено администрацией...
Самый умный
• 02 августа 2022
Ответ дляКурочка-наседка
А як це нестача робочої сили, наших чимало виїхало чоловіків
В компанії, в якій працює той чоловік, багато робочих місць. Роботодавець навіть нових працівників запрошував з України, які б мали змогу якимось чином виїхати
Самый умный
• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
Тобто так співпало, що він станом на 24.02 знаходився в Україні?
Весотехник• 02 августа 2022
Ответ длязабиякина
Не чекаю. Якщо кажуть, що ми вільний народ, то де наша воля? Я хочу жити в спокої, а не тривозі за життя дитини. Дайте можливість людям розпоряджатися своїм життям. Я хочу виїхати назавжди разом зі своєю сімєю, не хочу і не буду сюди повертатися.
Щедрик• 02 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
І наші військові захищають таких людей
Удалено администрацией...
Купи слона• 02 августа 2022
Ответ дляСамый умный
Щось тема не в те русло зайшла
А в какое вы думали она зайдет? Адреса, явки, пароли?
забиякина• 02 августа 2022
Ответ дляВесотехник
Удалено администрацией...
Ваш чоловік за 20 років не зробив собі громадянства, раз вам Україна така погана? Цікавий вибір.