Железобетон• 02 августа 2022

Відкриття обмінника валют. З чого починати і кого можете порекомендувати?

Доброго дня! Маю ідею відкрити обмінник, є місце в центрі районного міста, певний стартовий капітал, економічна освіта, досвід роботи в банку (кредитування).
Не знаю з чого починати. Для початку хочу знайти надійну компанію, щоб працювати за франшизою. Яка допоможе набути знання та досвід.
Можливо хтось має якісь знання чи досвід? буду вдячна будь-якій допомозі.
Всім гарного дня, і якнайшвидшої перемоги над ворагами! Ми сильна і розумна нація! Все буде Україна!
П.с: залишу контакти для зв´язку
Нагайна• 02 августа 2022
Обменник? Вы шутите? В эту среду так просто не пустят. Это не фин учреждение, а место для отмыва денег. Очень больших денег. Не лезьте
автор Железобетон • 02 августа 2022
Ответ дляНагайна
В великих містах можливо. В маленьких не думаю, що все так серйозно
Аноним-ка• 02 августа 2022
Ответ дляЖелезобетон
В маленьких тем более это все мафия.
Первое - надо подумать о безопасности
Трахтибидох• 02 августа 2022
Ответ дляЖелезобетон
О, це дуже серйозно) про Вас відразу повідомлять) у нас товариш валютник.
Там і голову можуть проломити за щось не те, і ногу прострелити. І займається вашим регіоном певна людина, там треба «порозмовляти» і тд.
Трахтибидох• 02 августа 2022
Вас відразу знайдуть відповідні люди і повідомлять про вимоги і «дозвіл» на працю)
Точная копия плова• 02 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Ну откуда Вы знаете? Я подрабатываю в обменнике,ничего такого нет.
Почитать законодательство автор, помещение должно соответсвовать требованиям. Найти ФК с которой будете работать
МУСЯкомарова• 02 августа 2022
Это закрытая сфера, где все поделено.
Точная копия плова• 02 августа 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Это закрытая сфера, где все поделено.
МУСЯкомарова• 02 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Смейтесь. Я точно знаю за свой город и область.
МУСЯкомарова• 02 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Вы подрабатываете в обменники или у вас свой обменник ???
Если подрабатываете, то это смешно)
ПрипоРошенная• 02 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
девушка, вы меня простите, но что кассирша может знать о бизнесе такого рода). Автор не наниматься хочет
ПрипоРошенная• 02 августа 2022
автор, НЕ ЛЕЗЬТЕ.
тема настолько тупая что я даже не стану ее развернуто комментировать.
Трахтибидох• 02 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Повірте. Знаю…
Трахтибидох• 02 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Це не смішно. Автору потрібно зустрітися з певними людьми перед відкриттям. Вони розкажуть як працювати і які правила