grechka827• 02 августа 2022
А куди ділись всі ті хто писав в темах про СССР і як мріє туди повернутись?
Колись було масса таких тем і там купа людей писало як вони ностальгують за серешкою, кууди вони подівали?
Соплять в тряпочку чи думку змінили
Я пам‘ятаю ці теми т. як давно тут, а з переїздом закордон втратила український номер і довелось новий ак створювати.
А ще ті хто говорив що парашкіні серіали їх розслабляють, це просто кіно і воно відношення до війни немає🤷♀️
Соплять в тряпочку чи думку змінили
Ответ дляoboeva
Вы просто пышете доброжелательностью ,сейчас все поспешат с вами пообщаться об этом, советские комедии обсудить.))
Советскі комедії як і не... Більшість зняті на телестудії Довженко...) метро Шулявка , місто Київ.... І багато з них українськими режисерами) так шо там треба розібратись шо да як
Я часто отписывалась в темах о Союзе. Вернуться туда не мечтала, ибо время вспять не повернешь, но просто поговорить и вспомнить я абсолютно не против была. Не все там было прям убийственно плохо, было и хорошее, да и, в конце концов, я лично там была молодая и красивая. А сейчас уже просто красивая
Так це ж було наше дитинство. Щаслива пора, то мабудь більш за ним ностальгують. А що воно припало на ті часи, ніхто не винний. Я не соромлюсь писати, що моє дитинство було щастливим в ті часи. В мене все було, і імпортне і наше, ми відпочивали тільки у Криму, я була в Артеку, що захочемо з сестґрою те і було. То я зовсім не сумую за ссср, бо не дуже розуміла, що там творилось. Але іноді згадую своє дитинство, воно в мене було чудове. Батьки жили добре в ті часи, але оба ненавидять ссср.
Svetljachokkkk• 02 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ті теми створювала ватниця Макоїд з Донецька, її недавно забанили. Нік Тутточки, може, вилізе з клоаки, то відпишеться))
А я пам´ятаю її нескінчені дебільні теми про квартирантів. Читала просто аби поржать. Довго думала що то троляка, бо у звичайної людини не може бути в голові так насрано.
Її навічно забаніли?
Я хорошо жила при СССР, рядом были мои родные и проходило детство. Ходила в школу, занималась плаванием, бесплатно отдыхали в Крыму всей командой, тровались там.
Уже с близкими ездили в Сочи, Абхазию отдыхали дикарем. Это моя жизнь, мое прошлое.
И я люблю старые фильмы.
Что дальше?
И я люблю старые фильмы.
Что дальше?
Ответ дляSvetljachokkkk
Її навічно забаніли?
Ну поки вона писала про збір дощової води відром і квартирантів, сусідку - то таке. Не знаю, та їй новий нік зробити - як дурному з гори скотитись) Упевнена, вже тут вона)))
Ответ дляZelenkа
Думаєте 2 роки тому вона так відчайдушно топила за сесерцшку?
Ответ дляХудМудЖен
Всі мої знайомі совкодрочери після перебування в окупації готові співати Батько наш Бандера.....
совнодрочери
Ответ дляSvetljachokkkk
Її навічно забаніли?
А тема как она воду в ведро собирает дождевую?)
А ещё соседке яйки на поворотах заносила, та ее блинами угощала.
Но все равно она дрянь, помню ее темы, как она свою дочку гнобит, дура
Меня в тех темах прокляли , за то что написала , что скучаю лишь за родителями которых уже давно нет, все … и не дай бог что бы этот кошмар вернулся …какое там время золотое , время всего нет и все надо добывать …
Фильмы , мультики то одно, но жизнь от фантазии сильно отличается …
Ответ дляirina _d
Ну якщо бути об‘єктивним з доброго там було лише ваше дитинство чи юність, такі милі для кожної людини періоди в житті, більше нічого.
Я провела дитинство в Європі і коли в серушку поверталась то була в легкому шоці
Ответ дляCatou
Одна справа згадувати молодість і ностальгувати. Це нормально. Інша - мріяти перетворити батьківщину на концтабір.
Ну от я + - про це
Ответ дляgrechka827
То вы не рассмаковали добрую суть ссср. Соседи помогали друг другу, деньги за работу нельзя было взять.
Ответ дляCatou
Тогда автору нужно было опрос поцепить, хотят ли вернуться обратно.
То время было по своему хорошо, это по своему.
У меня вообще жизнь периодами, иногда посмотришь как будто несколько разных жизней прошло.
Ответ дляgrechka827
Я не знаю, сколько вам лет, и где вы жили при Союзе. У меня дочке уже было 4 года, когда Союз развалился. И у меня было дофигища хорошего при Союзе, вплоть до того, что я школьницей носила бюстики Триумф , а сейчас мне дорого их белье ( это просто как пример), речь совершенно не о материальном.
Ответ дляFuntikS
Мені і зараз допомагають сусіди.
Чесно, якби не польські товари, кришталь і коври з Чехословатчини, я б не жила в серушці нормально