Цвіту і пахну• 03 августа 2022

Хто там писав про добровільний облік?

https://internetua.com/mobilizaciya-jinok-v-ukrayi...
Ваша величність• 03 августа 2022
Ответ дляSanechko
Тут усі посилалися на роз´яснення Маляр в соцмережах.
Але.
Вона втратилала для мене всю гідність. Після мовчання про Оленівку
Вона жінка, яка балакає на користь влади.
Не зайшла вона мені із самого початку.
Лукава кішка.
lith_oops• 03 августа 2022
Ответ дляDonchanka_
Так она прекрасно знает, что её это не коснется, потому такая спокойная.
Слухайте, може я читала інший список, але художники підпадають. Може, без освіти, в нас три чверті без офіційної освіти, бо академізм не дуже в тренді. ))))
Takamaka• 03 августа 2022
Ответ дляSoufit
До того, що в госпіталях і в багатьох сферах не вистачає рук. Якщо військовозобовчзану жінку мобілізують 20 годин на місяць (умовно) відпрацювати в госпіталі, це буде суттєва допомога.
Зрозумійте нарешті, будь- ласка, одну річ. Ви ніколи не отримаєте примусовими радянськими методами такого результату, який отримали би від людини на добровільних засадах, навпаки, відштовхнете та повністю демотивуєте, особливо, коли представниці даних професій:
на момент вибору майбутньої професії отримання даних спеціальностей законодавчо не передбачало військовий обов‘язок, і вони це свідомо враховували, відмінити вибір 20 років назад неможливо, вчилися за власний рахунок,
коли поруч із цим такі самі жінки інших професій та без освіти (зокрема також ті, хто працював в чорну та не платив податків) нікому нічого не винні, коли існує висока корупційна складова тощо.
Тут постійно говорять про недопустимість дискримінації за статтю, а дискримінація за досвідом, освітою та їх наявністю, то ок?
artushik• 03 августа 2022
Стало интересно: ветеринар в списке зачем? У нас появились боевые слоны/крокодилы или дрессированные Чупакабры? Кого будет лечить в окопах женщина-ветеринар- боевому голубю лапку скотчем приматывать?
lith_oops• 03 августа 2022
Ответ дляФернанда
вот зачем вы пишите, что если призовут, то пойду обязательно, если знаете, что вас не призовут с больным ребенком. Ну к чему эти высокие фразы, что пойду обязательно?
Мені взагалі іноді здається, що з умовно непризивних (бо ніхто толком не знає, що воно буде і чи спрацює моя інвалідність) я одна відносно нормальна і проти постанови жінок на облік.
І з тих, в кого чоловіки виїзні... В мене виїзний, і я хочу, щоб всі мали можливість не розлучатися з коханими....
І з тих, хто виїхав... Я в Європі, але мені не байдуже...
Якось соромно за українок...
Надежда Винник• 03 августа 2022
Ответ дляartushik
Вначале темы серьезно читала и прониклась. Сейчас уже смеюсь с комментов. Спасибо, подняли настроение даже в такой теме.
Стойкость и юмор в любых ситуациях наше всё!
artushik• 03 августа 2022
Ответ дляOla_la-d152
кстати да, вот реальный способ откосить. Эх я бухала пол жизни, допилась до уверенной третьей стадии алкоголизма, и лет 8 как завязала... Придется если что вернутся к этому увлекательному хобби)))
Я всегда думала, что пьющая мать- горе в семье. Надо обсудить с мужем, что ради дитачек теперь можно и даже нужно. Ну или идти умирать вместо прокуроров-депутатов. Им же нельзя, а нам всем можно умирать.
Takamaka• 03 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Ой, це точно, і сміх і гріх. Хоч і баян, але, не можу змовчати: в методичка одного варіанту не написали- кого, для чого. Одні криком кричать - ніхто вас не погоне на фронт, інші- що ми несемо втрати,і потрібні саме жінки на фронт, ще інші - що ми для роботи в штабах. Воно то, звісно, побільшає роботи в штабах, як кожнк третю жінку у країні ставити на облік…
Я вже не розумію, що все ж таки повинні робити жінки з цього переліку - воювати на фронті, працювати на заводах, сидіти у штабах, відпрацьовувати трудодні за себе та всіх інших, при цьому не забуваючи про сім‘ю та інші обов‘язки
Ніхто не може надати чіткої та логічної відповіді. Усі, кого це поки що не стосується. тільки розпоряджаються іншими.
Sanechko• 03 августа 2022
Ответ дляМи разом
Не зайшла вона мені із самого початку.
Лукава кішка.
Шоуменша. З ’ Говорить Україна’.
Єдиного, кого я можу почитати з усієї їх ’ експертної братії’- це Попова
Ola_la-d152• 03 августа 2022
Ответ дляPole
Хоч бери та купляй довідку...
Це як з чоловіками- аліки та наркоші недоторканні(((
кстати идея не плоха... справка из наркодиспансера наверное дешевле выйдет чем напрямую в военкомате покупать).
А можно и почти на шару, просто из трехнедельного запоя к ним приехать прокапаться и поставят ественным путем))
Только алкоголизм, это наверное белый билет а не снятие с учета. Все равно будешь за железным занавесом...
lith_oops• 03 августа 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Вообще много женщин после 50 , переболели онко ,имеют инвалидность .
Значит будут молодых отправлять на убой .
Мені 46, онко, інвалідність. Кажуть, з третьою групою ми всі придатні у військовий час....
Не поїду я в Україну на собі це перевіряти.
mart777• 03 августа 2022
Ответ дляlith_oops
Підпадаєте, як є запис в трудовій, або ви офіційно щось закінчили.
Я ось все закінчувала онлайн або комерційні установи, то не підпадаю, хоч теж - художник. )))) В трудовій запису немає. А виставки до справи не пришиєш. ))) Тим більше- закордонній. Бо в Україні тільки в Будинку художника виставлялась, тільки один раз і то в колективній, і то - за компанію. ))))
А что художники тоже призывные ? Я тоже художник и в дипломе и в трудовой.. стоит опасаться? Если призывная,. О что у них в голове? Что я кисточкой врага запускаю и потыкаю? Ну бред же
Ola_la-d152• 03 августа 2022
Ответ дляartushik
Собачки там, взрывчатку ищут...
Но боевые голуби тоже, да куда ж без них)))
LediBlac• 03 августа 2022
Ответ дляARAIL
Ну, заяву ж власноруч написали? Все ’добровільно’.
Вот это меня больше всего впечатлило: Заява про прийняття на облік. Интересно, а мужчины тоже Заявы пишут при постановке? С какого бодуна я буду писать просьбу поставить меня на воинский учёт, если я не имею военной специальности(не считаю Фин.аналитик - военной, а отбирать хлеб у политологов и аналитиков , которых на телевидении как блох не хочу) и не собираюсь по указке криворуких становиться пушечным мясом в их политических играх.
PieceOfcake• 03 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Я думаю, все ж таки, будуть посилати на фронт. Тільки заради цього і влаштували це все. А список- бо треба ж якось пояснити це. Був один список завжди, тепер його трохи розширили і вуаля. Все не шито білими нитками, для народу зійде і таке. От як сказали з самого початку, що в разі війни, жінки мають допомогти знизити втрати чоловіків на полі бою, так і є воно, скоріше за все. Але, це моя особиста думка, дай Бог, щоб я дуже дуже помилялася.
Светлана_82• 03 августа 2022
Ответ дляSoufit
Кого тут дійсно багато так це тих, хто ’топить’ за рашу. А українки ведуться, самі того не усвідомлюючи.
Оці гасла про те, що депутати повинні воювати, #насдєржатвзаложніках # невсєвазьмктврукиаружіє# наспасилаютумирать. Це і є розхитування країни зсередини.
Країна - це не депутати/влада/президент. Це дещо інше. І коли хтось на передовий захищає дітей, він захищає не тільки своїх, він захищає дітей України, батьків, свій куточок землі.
о.. пошли знакомые песни, если ты против дебильных законов - ты пророссийский бот.
так вот, правительственный бот, передай своим работодателям, что эти песни уже устарели и на них никто не ведется. придумайте уже новые, что ли.
хотите воевать - добро пожаловать на передовую. остальных женщин оставьте в покое.
Ваша величність• 03 августа 2022
Ответ дляartushik
Прокурори теж є у переліку професій
Леска• 03 августа 2022
Ответ дляKaramel
Повірте, і зараз є жінки, які бачать там для себе перспективи і з задоволенням стануть на ВО.
Як є бажання то най встають, до чого тут решта?
СhanelKa• 03 августа 2022
Ответ дляSoufit
Тож здаватися?
Ні, воювати зброєю, а не живими людьми
Светлана_82• 03 августа 2022
Ответ дляalenkatravel
Типа такого что то распространять.
Может кто лучше может придумать.
Давайте начнем что то делать, а не базар разводить
to be sent по-моему
это же пассивный залог ’женщин хотят послать на войну’
lith_oops• 03 августа 2022
Ответ дляmart777
Ось трохи нижче цитату дівчина приводила:
’Професіонали в галузі художньої творчості’
Мабуть, маєте побоюватись....
В мене в трудовій останній запис п´ятнадцять років тому - Керівник відділу продажів. Але Керівник - то менеджер, і я, виходить, підлягаю. А ще підприємство рибою торгувало, тож я не знаю, чи буде там харчова промисловість, чи не буде. Чи ми її виробляли якось, чи цеха були, чи на моїй фірмі значились, чи на іншій - чорт його зна, скільки років вже пройшло. От я й не знаю, чи підлягаю, чи ні.
А, ще працювала журналістом, ті точно підлягають, але, слава Богу, хватило розуму не робити запис в трудовій. Працювала на добровільних засадах по контракту, який ніде не зареєстровано. )))
В тому-то й справа, що ніхто достеменно не може зрозуміти, чи підлягає його професія/спеціальність, чи ні. А щоб з´ясувати - то матимемо сходити до військомату, як я розумію...
Ваша величність• 03 августа 2022
Ответ дляOla_la-d152
Собачки там, взрывчатку ищут...
А еще конные войска
Nature is a miracle• 03 августа 2022
Ответ дляLediBlac
Не пишут. Выше было об этом.
artushik• 03 августа 2022
Ответ дляmart777
Вы можете рисовать боевые карикатуры. Изображать подвиги депутатов в тылу. Как они прячутся за спины мам, бабушек и юных девочек.
Например чтобы прикрыть жирнозадого Стефанчука на фронт придется отправить человек 5 женщин. Оно ж необъятное, убоище.

Ой зря они придумали женщин трогать, очень нездоровая идея.
mart777• 03 августа 2022
Ответ дляlith_oops
Мабуть, маєте побоюватись....
Дякую за роз´яснення. Це взагалі якийсь абсурд - починаючи зі школи під ракетами і художникові на полі бою. Точно що думку про якийсь заговір приходять на розум
Решка7777• 03 августа 2022
Ответ дляSanechko
Але.
Для меня ..она тоже по, после Еленовки..до мадам захаровой упала, очень похожи дамочки
artushik• 03 августа 2022
Ответ дляOla_la-d152
Собачки там, взрывчатку ищут...
Очень люблю кошек и собачек, даже не боевых) Но живая целая женщина дороже собачки. А голубя можно купить нового, в отличии от женщины.

Хотя боевые свиньи у нас уже есть, или крысы....450 штук! Вот для них нужен спец, лучше дрессировщица с электрохлыстом. Добровольно эти скоты на учёт не пойдут и в окопы их гнать пулеметами надо.
lith_oops• 03 августа 2022
Ответ дляmart777
Ну ви плакат можете намалювати. Я, мабуть, і плакат не можу, бо що від метра, я в ступор впадаю. Не дуже вмію працювати з великими полотнами. Працюю над собою, але то важко. )))))
Решка7777• 03 августа 2022
Ответ дляМи разом
Не зайшла вона мені із самого початку.
Лукава кішка.
тоже помню тот смех на конверенции , а чего боитесь?
mart777• 03 августа 2022
Ответ дляartushik

Ну разве что это... . Кажется, что катимся в прорву