Не смотря на то что на нас напала сама Россия и у нас куча проблем, я отдаю себе отчет в том что исправить всё что тут натворила Россия и восстановить государство и экономику под силу только Зеленскому.
Это очень тяжелая ноша, но он от неё не отказался, и не откажется, даже под риском смерти от вражеских ракет.
У него огромный авторитет в стране, а наши недоброжелатели его реально боятся.
Я кайфую от Зеленского. Я верю в Зеленского. Как и миллионы наших людей.
А те кто критикуют Зеленского и даже ненавидят его, и даже делают это публично во время войны, я вам скажу следующее, вы всё сами увидите.
Мы, наши дети и внуки увидят какую страну нам оставит после себя Зеленский.
Безопасную, защищенную, и процветающую.
У меня всё.
Безопасную, защищенную, и процветающую.
У меня всё.
Оксана-004e• 04 августа 2022
Ответ дляazovie
В моем окружении, даже те кто раньше был против или сомневался ,в один голос за нашего президента и понимают ,что любой кто был бы на его месте давно слил всю Украину. На Ютубе все коменты всегда поддерживающие кстати.
Славв богу в моем окружении 50% тех, кто понимает что у чему с этим голоьородько.
Ответ дляLetruaa
Чтоб не было паники.он всего лишь человек
И сколько людей из приграничных районов могли бы заблаговременно спокойно эвакуироваться или хотя бы составить план действий? Тех людей, которых зверски замучали пытками или просто расстреляли. Это тоже были «всего лишь»люди. И это по-вашему равнозначная цена «чтобы не было паники»?! Так она все равно была в итоге - паника, давка, отчаяние, бессилие, много страшных смертей.
Жизнь в кайф• 04 августа 2022
Ответ длянаташа2406
Я повторюсь я выехала когда войны ещё не было! К семьё! Ваша семья в Украине, а моя в другой стране. Где то в моём комеетарии было подстрекательство за войну ? А в ваших коментариях между строк я увидела что страна и президент вам не нравится, но свалить вы не можете, не выпускают . . Если бы была бы возможность то свалили бы только пятки засверкали.
Удалено администрацией...
Ответ дляMalysh2
Ой, ну хоть перестали хаять и винить во всем на свете 73% и то хорошо))
Ми вам не перестаємо ’дякувати’...
Хуже-нє-будіт, па-пріколу...
Замість оборони і збільшення фінансування армії - дороги, замість оборонних укріплень - розмінований Чонгар і оголений південь.
Хуже-нє-будіт, па-пріколу...
ksusha1155• 04 августа 2022
Ответ дляанна 1986
А ещё дети верят в Момо,сиренеголового ,бледную леди и т.д.
Вже ніби виросли з цього
ksusha1155• 04 августа 2022
Ответ дляNightbringer
пусть посмотрят тікток, где яйца отрезают
дети малые,дурные не о волшебнике в голубом вертолёте поют,а посылают корабель сами не знают куда.
пока ничего исправить нельзя...
Хто відрізає? Зеленский?
наташа2406• 04 августа 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Удалено администрацией...
Ваши не совершеннолетние дети тоже могут воевать? Берут на фронт?
Жизнь в кайф• 04 августа 2022
Ответ длянаташа2406
Причем здесь мои дети? Я за вас и вашего мужа говорю. Возвращайтесь и воюйте.
kasiyanova• 04 августа 2022
Ответ дляlus_so
Шашлички у травні. До кінця днів моїх йому це згадуватиму. І ще багато чого, але після війни.
Таке…
Ответ дляA no name
Ми вам не перестаємо ’дякувати’...
Хуже-нє-будіт, па-пріколу...
дякувать не передякувать..( а була б своя зброя,і не просили по світу..) і рашики боялись би до нас лізти
Я безмерно уважаю нашего президента. На нем огромная ответственность. Восхищаюсь тем, сколько в нем сил и мужества . Жаль, что на его срок президенства выпали такие ужасные события для нашей страны. Лена Зеленская как чувствовала - смотрела ее интервью когда он только баллотировался, она очень против была.
наташа2406• 04 августа 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
А при чем здесь мои несовершенолетние дети и Мой муж иностранец который даже не является гражданином Украины начнем с того!
если такие как вы отсижываются и не хотят воевать , а только могут обгаживать президента и критиковать когда другие воюют.
уже б сидели молчали.
Ответ дляОксана-004e
Такие же упоротые, как автор, 62 лайка темы
Идите помолитесь на него в красный уголок
О, а ви тут відмітилися. Чого це ви тут команди роздаєте, ви тут не «начальник». І чого раптом ви такі агресивні? То нещодавно такі щемливі пости писали. Вас хтось розізлив?
Тамара0104• 04 августа 2022
Сергій Дібров
Останнім часом дивуюсь, наскільки шляхи «Великого будівництва» співпадають зі шляхами наступу російської армії.
Ось, наприклад, карта початку масштабного вторгнення.
1 — дорога М-02 Бачівськ — Глухів — Копти. Її реконструювали в 2020-му році.
2 — дорога Н-07 Київ — Суми — Юнківка. Її реконструювали в 2021-му.
3 — дорога Н-24 Благовіщенське — Миколаїв. У 2021-му її капітально відремонтували на ділянці від Миколаїва до Вознесенська, новий міст збудували.
4 — дорога Н-26 Мілове — Старобільск, яку дуже активно ремонтували у 2021-му.
Або, наприклад, Чорнобаївка. Чому росіяни так вперто туди лізуть? Тому що там знаходиться міжнародний аеропорт «Херсон». Нещодавно його кардинально реконструювали, злітну смугу продовжили до 2600 метрів та розширили до 60 метрів. Саме тому вона тепер дуже зручна для ворожої авіації. Реконструювали аеропорт — так, звісно! — в 2021 році, і теж за кошти «великого будівництва».
Так, усьому цьому є розумне пояснення. Окупанти їхали ключовими, важливими шляхами. Важливі шляхи треба хоча б інколи ремонтувати. І міжнародний аеропорт Херсону, з його населенням 250 тисяч, теж конче потрібен. Тому дійсно — витратити кошти на його реконструкцію було важливіше, ніж на кисень для ковідних лікарень.
Але певні нехороші думки інколи виникають.
Подивіться на карту. Коли росіяни намагалися охопити Київ зі сходу, їм довелося їхати аж з самих Сум, шляхами 1 та 2. Це, на хвилиночку, 350 кілометрів. Чому вони не зайшли з півночі, з боку Білорусі? Що їм завадило?
Завадила їм сама природа, тому що це - Полісся.
Ліси та болота Полісся сторіччями були непридатними для проходу війська. Ані Наполеон, ані Гітлер не намагалися тут пройти — Наполеон обійшов Полісся з півночі, а Гітлер — двома шляхами, наступаючи на Київ і Мінськ.
Добре, припустимо. Але чому з протилежного, правого боку Дніпра, зі сторони Чорнобиля природа не завадила ворогам атакувати та хутко просунутися до Ірпеня, Бучі, Гостомеля?
Все просто — там було «Велике будівництво». Більш того, там був один з найбільш дивних проєктів «програми президента» — будівництво мережі автошляхів в зоні відчуження.
Ось, наприклад, новина квітня 2021 року: «У Чорнобильській зоні відремонтують 40 кілометрів дороги». Читаємо: «Укравтодор… за програмою президента «Велике будівництво» розпочало ремонтні роботи на ділянці 40 км дороги між КПП «Дитятки», КПП «Прип´ять» та під´їздом до Чорнобильської АЕС».
А тепер подивимося на карту. КПП «Прип´ять-1» — це у зоні відчуження, той самий «Рудий ліс», 10 кілометрів до білоруського кордону. КПП «Дитятки» — межа зони відчуження. А до КПП «Чорнобиль» веде ще одна дорога з Білорусі — Р-56.
Тобто виходить, що напередодні російської навали зробили новенький 40-кілометровий автобан — від білоруського кордону через поліські ліси чорнобильської зони в бік Києва. Для кого треба було це будувати в розпал пандемії? Для туристів-екстремалів?! Та невже?
Далі ця дорога веде через Прибірськ на Іванків. Завдяки «великому будівництву», в Іванкові російські танки були в перший день війни. І Чорнобильську АЕС захопили — теж завдяки йому.
В Іванкові дорога з Чорнобиля перетинається з трасою Р-02, яка через Димер та Вишгород йде на Київ. Пам´ятаєте, на початку березня в бік Києва стояла довжелезна колона російської бронетехніки? Вгадайте, яким шляхом вона рухалася. Так, звісно — через Прибірськ та Іванків.
Пам´ятаєте, як ворожа техніка не могла з´їхати з дороги, тому що одразу застрягала в болоті? Це було саме там, це Полісся. Тобто — твердий асфальт новеньких доріг став фактично плацдармом, навіть «плацом» для російської важкої техніки.
Так, я знаю, чия це була програма «Велике будівництво». Так, я знаю хто був координатором. Так, я розумію, що за бажанням можна знайти розумне пояснення ухвалених рішень.
Але — все одно.
Мені дуже цікаво дізнатися, хто саме, в межах яких саме своїх повноважень, за якою конкретно процедурою визначав перелік об´єктів для «програми президента «Велике будівництво».
Але — все одно.
Жизнь в кайф• 04 августа 2022
Ответ длянаташа2406
уже б сидели молчали.
Оставьте детей мужу и приезжайте защищать Зелю. Он хочет, чтобы все его защищали.
Ответ дляvikka-vs
Та вам більше Єрмаком треба васхіщаться, бо фактично влада у його руках.
наташа2406• 04 августа 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Оставьте детей жене. Или если нравится Украина и жизнь в Украине так вы написали выше так защищайте Украину!
Жизнь в кайф• 04 августа 2022
Ответ длянаташа2406
Я за войну не топлю, чтобы воевать.
А вы топите. Хотя сами за бугром сидите.
Любили бы вы Украину, то любили бы вы украинцев, а не иностранцев.
наташа2406• 04 августа 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Я за войну не топлю, чтобы воевать.
мне больше нечего коментировать .
Жизнь в кайф• 04 августа 2022
Ответ длянаташа2406
мне больше нечего коментировать .
Ну и слава Богу.
Ответ дляNightbringer
уймитесь со своей мовой.
большинство разговаривает на недомові,с половиной искаженных,заимствованных русских слов.
прекратите говорить ’носкы’ и ’вдобно’,’харашо’ тогда пропагандируйте.
??? Я це підкреслила, якщо ви вмієте не тільки читати, а й розуміти прочитане. Мова не тільки моя, а й мільйонів людей, носіїв української культури, якою українці пишаються. А говорити мовою недорозвиненого плем’я ……
Останнє речення навіть коментувати не буду.
Mrs.Ochmonek• 04 августа 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Она не бото ферма Зе
Это тама для критики Зе. И она есть
выхлоп.
Интересный эксперимент,,да, смешной даже , все ж сразу о своем. И увеличивается.
Это тама для критики Зе. И она есть
выхлоп.
тема, щоб набрати для раша-ресурсів побільше ’доказів’, що ’народ протів правітельства кровавого Зе, которое хочет войни’ із серії ’поссорілі два народа’ і тд
Ответ длянаташа2406
Я за границей живу у нас все за президента в украинских группах . Иностранцы восхищаются говорят мододец ваш президент отстаивает саою страну . В новостях показывают. А на этой советчице одно гомно.
Так вы с заграничного дивана лозунги толкаете, удрали?