Ola2017• вчера в 09:38

Педрада на Різво 25.12 в школах Києва???

Хто працює в школах Києва у вас теж є педрада на Рідво 25 грудня???
Бо в нас на 11 год. Сказали обов´язково, бо робочий день.
Всі вчителі в шоці...я розумію, що війна і нема вихідних, але це вже занадто.
Таке хіба в союзі робили.
А потім дивуються, що вчителі звільняються...др святвечіра вчимося, а Різдво на роботу...ні до храму, ні до рідних поїхати
Поділіться як у вас у школах?
автор Ola2017 • вчера в 10:31
Ответ дляПушка заряджена
А что вы хотели ? Чтобы мы пошли к вашему директору и заставили его отменить педсовет , потому что вам в церковь и к родственникам надо ?
Хотіла дізнатися як в інших школах Києва, чи є педрада 25.12
Кракадэ• вчера в 10:31
Ответ дляСкіфська пектораль
О, мы так когда-то поехали отдыхать. Молодые были , нам те даты не интересны. И все рестораны закрылись в обед! Нам еще так строго говорили: Святвечер! Мы знатно офигели. В Киеве тогда Рождество особо и не праздновали.
Так його і зараз в Києві не святкують
АБВГДейка• вчера в 10:32
Ответ дляOla2017
Але я вчитель, а не хірург чи мчс
Ви працюєте в державному закладі, отримуєте від держави зарплатню та соц.гарантії, ви маєте трудовий договір, в якому прописані ваші зобов´язання і кількість годин, які ви повинні відпрацювати.
Тож ви нічим не відрізняєтесь від працівників інших державних закладів, хоч лікарень, хоч бібліотек.
Дуже дуже вумна• вчера в 10:32
Ответ дляOla2017
Яке це має відношення до педради на Різво?
Это имеет отношение к вашей роботе.
Сито для думок• вчера в 10:33
Ответ дляДуже дуже вумна
У них же Зеленского нет ))
Нада отдать.Они ему так аплодируют,когда он к ним приезжает
АБВГДейка• вчера в 10:33
Ответ дляКудлата хмаринка
Зачем же равнять педсовет с пожаром
Ну да, ’то другоє’...
Кудлата хмаринка• вчера в 10:33
Ответ дляСвекруховна
А вчитель рівніший інших? Ідіть працюйте, а не теми строчите в робочий час.
Девки, че вы такие злые? Ну, реально, какая дополнительная польза от того, что 25 учителя, бухгалтера и т д выйдут на работу? Я б такая ещё и все магазины в праздники закрыла. Чтоб люди имели возможность с семьёй праздник провести.
Місячне Сяйво• вчера в 10:33
Ответ дляСито для думок
Ради страданий.Иначе в чём смысл существования украинцев?
На жаль середньостатистичний українець, зайнятий роботою та виживанням, запізно зрозумів, що потрапив у кріпацтво. А галасливі місцеві провладні боти і далі продовжують створювати ’правильну’ картинку.
Країна постійного жалю, страждання. Кладовище щасливого вільного життя. Без віри, без свят, без права на життя.
Мейк-ап форева• вчера в 10:33
Ответ дляКудлата хмаринка
Объясните мне практическую пользу педсовета, проведённого 25 декабря.
Це рабочий день. В чому проблема? Ви були керівником? Ніхто не підлаштовуватися під всіх. Є вказівки від вищих по рангу, є плани стрґворені заздалегідь. В не завтра Оля зранку до церкви, Маша по п´ятницях в пабі з кавалером і їй потрібна зачіска зранку, у Каріниидвоє дітей і вона піде на свята до них... Кому треба - беріть за свій рахунок. Йомайо
Кудлата хмаринка• вчера в 10:33
Ответ дляOla2017
Ой, які ви всі тут добрі)))
Автор, я тоже в шоке. Как собаки.
Свекруховна• вчера в 10:34
Ответ дляOla2017
Ви на вашій Різдвяній педраді будете пити коньяк і їсти цукерки. То для чого тут ваше ниття?
Мейк-ап форева• вчера в 10:34
Ответ дляКудлата хмаринка
Создайте петицию. Ну мало ли
Свекруховна• вчера в 10:35
Ответ дляOla2017
Є, у всіх. Всі будуть нормально зустрічати Різдво
Моторошні троянди• вчера в 10:35
Автор, позорна тема, закривайте. Якщо шо, то я Ваша колега( якщо ви не троль), але мені здасться шо ви рано розслабилися.
Місячне Сяйво• вчера в 10:35
Ответ дляДуже дуже вумна
У них же Зеленского нет ))
В них кріпацтва немає. Так боялись зовнішнього ворога, що попали в залежність від власних обранців.
Пушка заряджена• вчера в 10:35
Ответ дляКудлата хмаринка
Правильно . Пойду сейчас к директору и скажу ’Знаешь что , директор , я выснажена . Пойду-ка я на рождественские каникулы с 25 декабря по 10 яневаря .’ . И пофиг , что вся фирма с директором во главе будет сидеть без зарплаты . И на годовые отчеты пофиг .
Місячне Сяйво• вчера в 10:37
Автор, проблема в тому, що Ви дозволили анонімні коментарі. Це розгул для ботоферми.
Скіфська пектораль• вчера в 10:37
Ответ дляOla2017
Приходьте, попрацюйте в школі, вакансій багато...це не легка праця і смішні гроші
Мой муж может преподавать любую из точных наук (математика, физика, информатика). Из любопытства спросила у директора- мест нет и не предвидится 😂
Кракадэ• вчера в 10:38
Автор, відсвяткуєте 7 січня
АБВГДейка• вчера в 10:38
Ответ дляКудлата хмаринка
Продовжим вашу логіку, і позакриваєм на свята лікарні, швидку, розпустим чергові бригади енергетиків, мчсників, забороним в свята народжувати, бо акушерки теж хочуть бути вдома на свята, і ще забороним в свята помирати, бо працівники моргів що, не люди?
Сито для думок• вчера в 10:39
Ответ дляМісячне Сяйво
И смотрите, сколько тут набросились на автора? Незламнисть и потужнисть прямо молотком и гвоздями вбивают в население.Украинец?Значит терпилометр должен зашкаливать.
Скіфська пектораль• вчера в 10:39
Ответ дляНезламна Україна
Скільки себе пам´ятаю, в школу йшли 10-11 січня. Старий новий рік і водохреща точно були в шкільний час.
И у меня такие же воспоминания
И_В_офигительных_штанах• вчера в 10:39
Ответ дляOla2017
Так, хочу перейти в іншу школу
І готові цілий рік навіть в інший кінець Києва їздити, лиш би не йти на педраду після Літургії?
Кудлата хмаринка• вчера в 10:39
Ответ дляСито для думок
Нет, спасибо. Себе его оставьте. Не нужен он тут))))
Свекруховна• вчера в 10:40
Ответ дляКудлата хмаринка
Ти диви, як всі заспівали, виявляється святкують Різдво все ж таки 25 грудня, а то в кожній темі чомусь про іншу дату пишуть
Кудлата хмаринка• вчера в 10:41
Ответ дляАБВГДейка
Ну да, ’то другоє’...
А вы считаете что степень важности пожара и педсовета одинакова? На пожар и в воскресенье выезжают. Почему тогжа украинцы по воскресеньям отдыхают?
автор Ola2017 • вчера в 10:41
Ответ дляМісячне Сяйво
Дякую, матиму на увазі, я не мала тут великого досвіду
Сито для думок• вчера в 10:41
Ответ дляАБВГДейка
Аналогия неподходящая.Во всех перечисленных вами предприятиях критической инфраструктуры работа посменная.
Кудлата хмаринка• вчера в 10:41
Ответ дляМейк-ап форева
Всю жизнь Рождество было выходным днем.
Мейк-ап форева• вчера в 10:42
Ответ дляКудлата хмаринка
Всю жизнь Рождество было выходным днем.
А сейчас нет выходных. Война. В других странах есть