Сеточка• 04 августа 2022

Бывают ли такие мужчины

Готовые отказаться от вас что б не рушить вашу семейную жизнь?
ToriN-iKA• 04 августа 2022
Дама с собачкой• 04 августа 2022
Это как?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 августа 2022
Бывают
Ло Шарик• 04 августа 2022
Які банальні спагетті. Це він вам так навішав?
Не прохожу мимо• 04 августа 2022
Бувають. Каже, що якщо ж шанс зійтись мені з чоловіком - він не хоче біти перешкодою в цьому. Питав, чи кохаю я чоловіка і як давно і нас такі холодні стосунки
Утренняя зорька• 04 августа 2022
Маю великі сумніви. За своєю природою чоловіки-завойовники. Якщо насправді мають великий інтерес до жінки, то почуття іншого чоловіка для них не має великого значення.
Аноним Завхоз• 04 августа 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Согласна.
Что-то похожее было. ’Не хочу ломать тебе жизнь...’ бла бла бла.
А на самом деле то я ему так нужна была. Вкладываться в отношения и всякие проблемы и тд ему не нужны были.