кнопкодав• 05 августа 2022
Кто менял сам оббивку дивана?
Хочу поменять оббивку дивана. По цене оказалось тыс 10. Решила подумать. Но знакомая посоветовала самой поменять. Машинка швейная есть. Шить умею совсем чуть. Посоветуйте, пожалуйста. А то сил смотреть на наш диван нет. В доме 2 деток
Сиамская сороконожка• 05 августа 2022
ну так дерзайте, еще степлер мебельный можете прикупить чтобы закрепить в сложнодоступных местах
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Химчистку закажите
Та у нас ткань велюр какой-то. От химчистки 2 дня и это кошмар. Плюс цвет терпеть не могу.
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Я.
Запитуйте.
Класс. Підскажіть будь-ласка чи справимось вдвох з чоловіком. Чи не буде це кустарно. Маємо машинку швейну. Чоловік лагодить по дому і може зробити щось сам по типу пісочниці для малих. Може якісь деталі потрібні, які допоможуть. Бо чоловік каже, що краще замовити перетяжку.
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Можете купити чохли на диван на олх.Дуже зручно,бо можна прати
Дякую. Теж ідея хороша. Пошукаю
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ для3@йk@
Обивка вам нужна или просто чехлы сверху на грязный диван?
Обивка новая. Хочу ткань на которой капля воды не вызывает ужас. Т.к. только тронь диван уже пятна
КротоТо• 05 августа 2022
Ответ длякнопкодав
Эти чехлы такое ждобство.Хотя на вкус и цвет…
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Я.
Запитуйте.
Ще в нас кутовий диван. Можемо розібрати легко
Опля Картопля• 05 августа 2022
Муж поменял оббивав сам, самое главное это степлер. Хоть и машинка пригодилась. Шил он впервые. Вышло отлично! Никто не скажет что это сами делали
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Я.
Запитуйте.
І де ви придбали тканину. Моде порадите хороший магазин
Опля Картопля• 05 августа 2022
Ткань выбирала подешевле, так как цены капец. Если не ошибаюсь, то по 367 грн метр погонный. Брала около 5 метров, но не помню ширину ткани
Чукча Мукча• 05 августа 2022
Ответ длякнопкодав
В мене фабричний хороший диван.
1 частина - чохол на замку.
Чоловік його розібрав, я розпорола, поміряла.
В магазині вибрала не товсту тканину, попалася така, що можна мити. Вибирала найдешевшу. Ці частини, що на спальне місце - прямокутні, без проблем. Приклала, відмітила, порізала і зшила. Трохи важче було з бильцями, бо нестандартні, але нічого, довелося разів 5 пороть.
Ще потрібен був степлер меблевий, чоловік взяв в оренду на роботі.
Машинка в мене звичайна, побутова.
Диван - безпружинний.
Тканину брала по 140 грн.
1 частина - чохол на замку.
Машинка в мене звичайна, побутова.
Диван - безпружинний.
Тканину брала по 140 грн.
никогда такого не было• 05 августа 2022
Мені також треба.
Шити вмію є машинка, є степлер. Але боюся зіпсувати і те що є.
Дівчата, стару оббивку ви знімали і по ній кроїли нову?
Пенять на зеркало• 05 августа 2022
Ответ длякнопкодав
Буде кустарно. Не моросьте голову. Пошейте чехлы если вы умеете и стирайте их. На диван химчистку. Поменяете диван полностью когда дети подрастут. Имхо, 10 тыс это слишком...
Чукча Мукча• 05 августа 2022
Ответ длякнопкодав
В моєму місті є магазин з великим вибором. Там купувала.
Чукча Мукча• 05 августа 2022
Ответ дляникогда такого не было
Мені також треба.
Так.
Пенять на зеркало• 05 августа 2022
Ответ дляникогда такого не было
Мені також треба.
Снимайте и кроите если умеете. Но важно натянуть профессионально, это не так и легко.
Чукча Мукча• 05 августа 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Натягнути - це найлегше.
Важливо точно пошити чохол.
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляЧукча Мукча
В мене фабричний хороший диван.
1 частина - чохол на замку.
Машинка в мене звичайна, побутова.
Диван - безпружинний.
Тканину брала по 140 грн.
1 частина - чохол на замку.
Машинка в мене звичайна, побутова.
Диван - безпружинний.
Тканину брала по 140 грн.
Класс! Дуже дякую! В нас і боки всі прямокутні. Теж боюсь зіпсувати диван. Але він і так виглядає просто кошмар. Кули гірше. Саме через тканину. У батьків проста тканина і діти пригали хоть би що. На нашу тільки подивишся вже купа плям і розводів. Але дивану 4 роки. Коштував дорого і він хороший.
Опля Картопля• 05 августа 2022
Ответ дляникогда такого не было
Мені також треба.
Мы по ней
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Тоді пошукаю в нас в місті. Та запитаю характеристику тканини
кнопкодав
• 05 августа 2022
Ответ дляПенять на зеркало
А що порадите?
Чукча Мукча• 05 августа 2022
Ответ длякнопкодав
Вибирайте тонку тканину, щоб машинка прошила.
Опля Картопля• 05 августа 2022
Огромный выбор ткани в магазине Текстиль контакт. Самый большой магазин на Дарнице
Natalia505• 05 августа 2022
Ответ длякнопкодав
Ми самі справились і стілець чоловік перетягнув і диван двічі. Я диванчик на балкон обновила сама, просто пошила чохол який можна прати і вам рекомендую як варіант.
Natalia505• 05 августа 2022
Ответ дляникогда такого не было
Мені також треба.
Це найпростіший варіант, по старі кроїти.