Бриджит_Фрикандо• 06 августа 2022

Я в ужасе! Что это может быть? Лежу в страхе

Уже 2 недели адские боли. Сначала начал болеть правый бок. Не сильно, думала пройдет. Боли усилились, начало болеть отдавать в низ живота, поясницу. Очень сильные боли.
Пошла в больницу. Сделали узи, сдала анализы. Узи органов впорядке. Анализы крови тоже в порядке, сдала их очень много разных, все хорошие.

Сейчас лежу, началась снова жутка боль в боку, (иногда такая же боль в левом), отдает вниз живота, дикая боль в пояснице и области правой почки (узи норм). Когда иду то ощущение будто что то мешает во всем боку и спине, и эта боль отдает в правую ногу.

Извините за подробности, но если пойти попытаться в туалет, при натуживании боль ещё ужаснее по всей правой области и пояснице. Выпила уже две ношпы, не помогает.
Прикрепляю картинки о каких боках идет речь.
Безумно страшно, таких болей не было ещё никогда.
Кто сталкивался? Записалась еще к гастроэнтерологу, на следующей неделе.

Я просто лежу уже и плачу, от страха. И вот чувство будто там что то шевелится даже в этом боку и сзади в пояснице. Боюсь дажа встать с кровати. Самое страшное что при натуживании прям все области спазмируют адски.

Не могу успокоиться, приступ тревоги, страха
LarsonPeterson• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Узи в норме, анализы тоже
уменя былонечто похожее,+ еще сильнейшеесексулноенапряжение, почти оргазм,болзненный и мучительный.
Искали исккали, ничего не нашли, былоредположение про зажатыйпоясничный нерв.
Также предлагали делать колоно, в поисках оухоли какой.

Дайте подумать• 07 августа 2022
Грыжа в пояснице возможно
автор Бриджит_Фрикандо • 07 августа 2022
Всем большое спасибо кто откликнулся! С самого утра с дикими болями уехала на скорой. Рези ужасные, думала уже на все что угодно. Прощупали весь живот - ничего. Пришёл хирург. Говорит кажется я уже знаю ваш диагноз, повернитесь спиной и наклонитесь. Как надавил так вся спина дико зарезала такими же резями как в животе и кишечнике. Оказалось - спина! Честно я в шоке. Я была уверена что режет в органах. И в хирургии сказали, что это спина такие боли даёт. Назначили лечение - массажи. В общем, у кого подобные боли как в моем случае, идите к хирургу и пускай вам спину прощупает. Если спина - сразу все понятно будет. Я аж закричала от боли от нажатия.
А Я Самая Самая• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Зажатий нерв?
Жынси_на_флиси• 07 августа 2022
Автор, вы пишите в районе почки болит, а на рисунке обвели ну вообще же не почку, почки в другом месте. У вас скорее всего чтото со спиной, нужен хороший невролог
sky-labs• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хорошо что все выяснилось.
По анализам вашим, кстати есть некоторые дефициты.
Кумушка• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я за темой не следила. Но желаю вам скорейшего выздоровления. Держитесь

Бабка_в_кедах• 07 августа 2022
Кишечник, не лады с флорой и жкт . У меня также. Пропивать симетикон ( метеоспазмил) , становитчя легче . А так лечить , пропить 3 нед. Креон, утром натощак пробиотики с пребиотиками.
Астоновитесь!• 07 августа 2022
у меня подобные боли от воспаления седалищного нерва
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Если невралгия разве будет вызывать спазм при попытке сходить в туалет? Причём даже если слегка напрячь живот то вся правая сторона и живота и спины в ужасной боли, причём боль внутренняя а не мышечная
У мене міжхребцевих грижа л5_с1, це в самому низу спини. Так болить, що я зразу грішила на геморой. Воно дуже дивно може іррадіювати. Я просила ваш пост і зразу подумала на хребет. Якщо шок в нормі, може бути саме неврологія.
Ответ дляМочалкин блюз
Я сьогодні зранку аж на швидкій в лікарню поїхала від пекельних болів. Лікарі весь живіт прощупали - нічого. Прийшов хірург, сказав повернутись спиною, надавив на середину, і пекельний біль на всю спину роздався. Назначили масажі. І сказав що воно так і дає болі ніби кишківник. Виявилось - спина.
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Порада хоч і не прошена, але не можу змовчати як досвідчена неврологічна хвора. У жодному разі не можна роботи масажі при загостренні болів у спині, вам треба МРТ, курс крапельниць з міорелаксантами, НПВС, протинабряковими препаратами. У мене грижі, протрузія, одна грижа потребує операції, але таких болів, як ви описуєте, не було. А вам тільки масажі призначили, не лікар, а коновал якийсь.
Ответ дляМочалкин блюз
А що мрт може показати? Може бути щось погане і страшне?
Ответ дляМочалкин блюз
Дуже боюсь онкологіі, мені всього 21
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дуже боюсь онкологіі, мені всього 21
З онкологією у вас не були б ідеальні аналізи, так що відставити паніку! Я б на вашому місці просилася б неврологію в стаціонар. У вашому віці це може бути просто невралгія від протягу, наприклад.
Ответ дляМочалкин блюз
В стаціонар на масажі чи ще якесь лікування?
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я писала вище, при гострих болях не можна масажі, раптом там свіжа грижа, то наробите собі лиха. Вам потрібен курс крапельниць, не менше 5, з міорелаксантами, НПВС, протинабряковими препаратами.
Ответ дляМочалкин блюз
Сказали що точно не грижа, та і я думаю що в 20років там не може бути такого…. Я ще раз перепитала в лікаря це щойно. Він написав «в твоєму випадку 200% не грижа»
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А заитали, чому не призначено при таких сильних болях ніяких протизапальних препаратів? Без МРТ ніхто не може сказати, що там у хребті. У мене перша грижа звилася у 29, і теж довго масажі приписували, різну дурь у фізкабінеті, навіть таблетки диклофенаку ніхто не приписав, бо молода ж, не може бути грижі, лише через рік розчехлилися на призначення МРТ. А там грижа 11 мм, такі вже оперують. Ось так. Призначили вже через рік курс лікування в сатціонарі і зразу ж мені стало легше, а так рік мучилась від болю і ходила на масажі.

Ответ дляМочалкин блюз
А від чого ця грижа може бути?
Ответ дляМочалкин блюз
А загалом, якщо ті болі йдуть в живіт, боки, але при пальпаціі всього живота нічого не боліло, значить з органами і кишечником нічого немає? І нирки, і боки, і низ, на все давили і пальпували 2 лікарі, ніде нічого не заболіло, але ріже все одно… а от коли надавили на спину, то аж закричала бо так заболіло. Я начиталась про рак кишечника і тепер жахливо страшно.
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А від чого ця грижа може бути?
Давайте, я уточню, що я не стверджую, що вона у вас є. Це неправильний обмін речовин+може бути якесь навантаження фізичне, постійно або щось різко важке підняли. Може бути й без нього. Скорліозу, плоскостопості немає? Навіть якщо і не грижа, а якась невралгія невідомого генезу, то все одно ж потрібно медикаментозне лікування. Хоча б якийсь диклофенак, ібупрофен, мелоксикам.
Ответ дляМочалкин блюз
Диклофенак він якраз прописав
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А в якому місці надавили? Між лопатками, чи там, де поясниця?
Ответ дляМочалкин блюз
Трошки вище поясниці надавили, потіи між лопатками, і там і там дуже боліло
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Диклофенак він якраз прописав
І все? Мідокалм, щоб розслабити м’язи? Вітаміни групи В? Сечогінне хоча б на 2 дні, щоб знати набряк у місці, це зажатий нерв?
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну, це такі зони, що якраз болять при остеохондрозі. А лікар вас невролог дивився чи терапевт?
Ответ дляМочалкин блюз
Сказав що на масажах буде спецільані креми використовувати, і що можу попити диклофенак якщо є необхідність
Ответ дляМочалкин блюз
Це був лікар хірург, але він і робить ті масажі
Мочалкин блюз• 07 августа 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ага, ось нащо вони, ті масажі... Ппц. Сходіть краще до невролога. Хірург - не ваш профільний лікар.