Lastochka888• 08 августа 2022

Зачем вы подыгрываете кацапне? Тема про любовь и голуби.

Настолько много сообщений, что я аж в ступор впала. Авторша хамло, но это и ясно, кацапня недобитая . Но, признайтесь, кто в той иеме оргазмировал на кацапские фильмы?
Это то же самое, что и ссср любить. Хочу обсудить и отправить ту мразь в "топку" бан.
Irinaina• 08 августа 2022
Ответ дляJannyMoney
вы имеете в виду фильмы из Европы и США?
Они лучше для своих граждан.
Я про украинское кино.
И не ставьте знак равенства между ’советская культура’ и ’российская культура’. Это две разных культуры.
В той теме люди просто обсуждали фильм. А не ностальгировали по СССР. Вы хоть в тему зайдите, прежде чем их осуждать.
А куда зайти полюбопытствовать? Тему закрыли?

МилкиМой• 08 августа 2022
Ответ дляKsenia777
Удалено администрацией...
Zelenkа• 08 августа 2022
Ответ дляLizavel
Это я писала к тому, что сталинки итд наследие ненавистного совка
Сталінки - це спижжений совками у фашистів план розбудови. Ви ніколи не думали, чому у сталінках такі дивні планування? Бо там враховано, що має бути окремо кухня, окремо столова, окремо комора без вікон. Простим совкам такі розкоші були зайві.
Але навіть хрущовку не самі придумали, а вкрали у французів.
Читайте історію))
Mira29-c3c3• 08 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
И это все на 860 гривен декретных? ВААААУ!
І тим не менше всі мами купляють діткам памперси ,суміші,готове харчування.
Про памперси в сересеріі знали?
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляKsenia777
а вы поедете в рашку или уже там
Мені здається, що саме ви звідти віщаєте, судячи по риториці.
mama63• 08 августа 2022
Ответ дляBejza
Сколько осталось совковских ностальджаторов, они с гордостью вспоминают как стирали тряпки принесенные в сумке во время месячных, обосцанные диваны без памперсов и колбасу на праздники, как ходили стадом в одинаковых норковых шапках с химией на голове, а теперь все плохо, теперь нет очередей, нет дефицита, нет куда стучать. Они срут все, в надежде, что придет путя и будет все, как прежде. Снова стирка тряпок, снова как все, уровняловка. Пусть расскажут как за коврами и сервизами в очередях стояли, как джинсы покупали, какие блюда на праздники готовили, где, кроме Крыма отдыхали, строители херовы, так пыжаться стройкой, как буд то они бесплатно отстроили все города Украины.
У декого ностальгія тому, що тоді були молоді. А в більшої частини, на мою думку, з іншим пов´язана. Погугліть про такого собі Бориса Стеклера(Стекляра). Коли хотіли оприлюднити матеріали про нього, в суд подав. Чи немає на Порадниці нащадків таких ’стеклерів’?
Пэппилэнд• 08 августа 2022
Ответ дляМилкиМой
А от фильма Любимая женщина Механика Гаврилова, который был снят в Одессе, тоже плевать хочется? Вы хотя бы приехали в Одессу, прошлись по легендарной киностудии и узнали для своего развития, сколько шедевров было там снято. Совковых, как тут пишут. Кацапских..боже, до чего уже дошли. А я вот люблю Фаину Раневскую и считаю ее богиней киноискусства. А теперь оказывается меня должно от нее тошнить. Равно, как и от Гурченко ( тоже богини).. Хорошо хоть в реальной жизни и в моем регионе такого бреда не услышишь..
Підтримую!!!! Це маразм!!! Нудить їх....

арина-ветерок• 08 августа 2022
Ответ дляМилкиМой
На вас уже повлиял сериал Одного разу пид Полтавою? Или, может, Слуга народа повлиял? Я думаю, что на вас повлияло нечто другое - уровнем повыше. Вот только никто не может с гордостью за страну опустить совкодрочеров примерами шедевров современной украинской кинокультуры. Одно лишь повторчете - совкодрочеры, совеодрочеры... Это вш уровень современной образованной культурно украинки??
Я ведь написала. Вы смотрели эти фильмы?
Зачем разводить срач в военное время?
софьюшка• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Народ, ви вже зовсім того? Кожен з нас має право дивитися/читати те, що йому до вподоби. Я люблю Кін-дза-дза, Собаче серце, Вбити дракона. Комусь Іван Васильович заходить чи 3+2. Яке ваше діло, хто і що дивиться і хто за чим ностальгує. У частини людей при СРСР було норм життя, їм тепер цього соромитися? Соромитися, що вони на 5 раз вступили у виш, працювали в колгоспі, отримали в селі 4-кімнатну квартиру, тримали господарство і мали можливість відпочивати 1 раз на рік на морі. Ви завсім того вже?
В 2021 році я би з вами погодилась на 100%, мені і після 2014р. ніяк не доходило, що України не стане, що росіяни хочуть знищити нас фізично, просто так. як сказав мій родич з рф в лютому ’давай, привыкай’. Пелена з моїх очей спала за секунду. Якщо я хочу вижити - я кенселю в своєму житті все російське, радянське, руських лібералів, літературу, музику, все під корінь. Світ різноманітний, є що читати, дивитись, і чесно кажучи, мені ще б хватило часу дізнатись про українське більше. Відкриваю українських художників - Мурашко - це взагалі захват, читаю і в захваті від ’Місто’ Підмогильного, подивилась документальний фільм ’Соловей співає’, передивилась фільми Параджанова і тд.. Почитайте, раджу всім Віру Агеєєву ’За лаштунками імперії’, яка у нас була культура барокко, яку рф вкрала, і зробила з України якусь шароварщину, сало, селяни, горілка..
Ksenia777• 08 августа 2022
Удалено администрацией...
МилкиМой• 08 августа 2022
Ответ дляарина-ветерок
Есть очень много украинских фильмов и книг.
Удалено администрацией...
Магия света• 08 августа 2022
А в чем проблема?
СССР - говно, фильм отличный.
МилкиМой• 08 августа 2022
Ответ дляKsenia777
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 08 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Можно просто не вякать и обесценивать то, что страна имеет из активов благодаря совку. И всем будет хорошо
Благодаря совку Україна має мінус мільйони життів, це безперечно

А те, що ’в тюрмі давали похльобку і не треба це знецінювати’ - таке бачення близьке саме вам.
Терения• 08 августа 2022
Ответ длясофьюшка
Це ваше святе право. Ключове тут словосполучення ’ваше право’. Розумієте, ’ваше’ і ’право’. А право інших людей читати, любити твори російських авторів (не лише літературу чи кіно, а й живопис, музику). Це право гарантоване нашою Конституцією. І засуджувати людей за подібне - ставати схожим на тих, що за ’порєбріком’.
Кислая Вишенка• 08 августа 2022
Ответ дляМилкиМой
Удалено администрацией...
Ну по вас сразу видно - городская аристократия
МилкиМой• 08 августа 2022
Ответ дляKsenia777
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 08 августа 2022
Ответ длязавитушка
Пару лет? Тобто ви хочете сказати, що за часів ссср квартири давали після ’пари лет’ роботи на підприємстві? Чи до чого ваша ця ’пара лет’?
Хіба що ’пара лет’ стукачества в кгб, тоді вірю, що могли дати
mama63• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Так людям просто не дозволяли реального життя показувати. Або ти знімаєш у дозволених рамках, одночасно намагаючись хоч щось реальне завуальовано-перезавуальовано показати, або ти ніхто і ніде. Людям мистецтва теж потрібно було якось виживати.
Але знаєте що дивно, що саме за радянського союзу була перекладена опера ’Чарівна флейта’ (1956р), а у 1960 її виконали у Київському театрі опери та балету. Я це до того, що не треба гівном поливати усе і усіх, що існували за СРСР
Де ви бачили, що я поливаю? Те, що високий рівень поєднувався з пропагандою, то ви і самі пишете. А щодо опери, то тут я не обізнана.

Кузякин• 08 августа 2022
Удалено администрацией...
МилкиМой• 08 августа 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Удалено администрацией...
арина-ветерок• 08 августа 2022
Ответ дляМилкиМой
Удалено администрацией...
Богдан Ступка. Видели, как он Крила Ліни Костенко читает?
Актеров много у нас хороших и из ныне живущих. Мне нравится Станислав Боклан. Как он в Столітті Якова и в Поводыре сыграл? Гениальный многогранный актер. И в трагедиях играет, и в комедиях( в том же Папике). Обожаю.
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляmama63
Про ’поливаю’ то не персонально до вас. А взагалі про те, що в цій темі твориться.
Ksenia777• 08 августа 2022
Ответ дляМилкиМой
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 08 августа 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Вам все не так,і все не добре .Ви в Україні живете чи з -за поребрика пишете?
Як би ж то з-за поребрика..
mama63• 08 августа 2022
Ответ дляKsenia777
https://kino-teatr.ua/film/cenzorka-53674.phtml

https://www.imdb.com/title/tt14028890/

https://uk.wikipedia.org/wiki/Маріуполіс

наприклад, і це перші що можу порекомендувати. Серйозно - розвивайте мозок, дивіться по сторонам
Дякую. Що і намагаюся робити
Кузякин• 08 августа 2022
Очередная тема для грызни.
Автор своего добилась.
Терения• 08 августа 2022
Ответ дляКузякин
Очередная тема для грызни.
Автор своего добилась.
тіко це хіла написати.
Кузякин• 08 августа 2022
Ответ дляМагия света
А в чем проблема?
СССР - говно, фильм отличный.
Да
софьюшка• 08 августа 2022
Ответ дляТерения
Я так і написала, що я кенселю в своєму житті. Не в вашому ж. Але з радістю поділюсь своїми відкриттями в українській культурі, яка велична і могутня. І буду вдячна, якщо мені порекомендують ще українські твори.