08 августа 2022

Потяг Пшемисль - Ганновер

Чи їхав хтось недавно цим потягом в Німеччину? Евакуаційний, о 22:30. Не підкажете яка зараз з ним ситуація? Чи зможу нормально доїхати з дитиною та чемоданами🙄? Раніше читала що цигани на пів потяга і всякий треш з за цього...
ku4eravaku4erava 08 августа 2022
Все платные поезда...
автор Гореотума 08 августа 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Все платные поезда...
Ні, по не парним є безкоштовний до Ганновера
ku4eravaku4erava 08 августа 2022
Ответ дляГореотума
Ні, по не парним є безкоштовний до Ганновера
Странно, везде написали что Польша отменила бесплатные поезда, буду знать
автор Гореотума 08 августа 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Странно, везде написали что Польша отменила бесплатные поезда, буду знать
Він мабуть німецький
Goldig 08 августа 2022
Ответ дляГореотума
Він мабуть німецький
Можно ссылку на официальную информацию?
автор Гореотума 08 августа 2022
Ответ дляGoldig
Можно ссылку на официальную информацию?
В мене інфо від волонтера який працює на вокзалі Пшемисля. А взагалі ця та подібна інформація є в телеграмм каналах для біженців. Ось посилання на сайт DB з загальними питаннями та інформацією. Там немає повідомлення що потяги стали платними: https://www.bahn.de/info/helpukraine#ukr
Goldig 08 августа 2022
Ответ дляГореотума
В мене інфо від волонтера який працює на вокзалі Пшемисля. А взагалі ця та подібна інформація є в телеграмм каналах для біженців. Ось посилання на сайт DB з загальними питаннями та інформацією. Там немає повідомлення що потяги стали платними: https://www.bahn.de/info/helpukraine#ukr
Справа в тому, що безкоштовних поїздів в Німеччині нема вже. Питайте у волонтера тоді вашого.
автор Гореотума 08 августа 2022
Ответ дляGoldig
Справа в тому, що безкоштовних поїздів в Німеччині нема вже. Питайте у волонтера тоді вашого.
Ну тоді і Ви дайте посилання на офіційну інформацію що немає). Як бачите на сайті німецької залізниці написано що є. Волонтер що міг вже розповів про умови. Мені потрібен досвід того хто сам їхав і бажано недавно.