Закусенец• 09 августа 2022
Довідка в школу. Що дивиться хірург?
Як буде проходити огляд хлопця? Довідка в школу, 6 клас
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Пеніс буде дивитись.
Я так і думала. Що робити, як малий категорично не дає?
Майстерня домашнього текстилю• 09 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Руками ніхто не трогатиме,чисто візуально гляне,спитає,чи нічого не турбує.
ФрекенБок• 09 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
В смысле не даёт? 6 класс, с ним все в порядке?
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляLiliana12345
Хіба для он-лайн навчання потрібно проходити лікарів?
Так
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляФрекенБок
Так, просто він в мене такий товариш...
мадамГрицацуева• 09 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
6 клас і категорично не дає?
Ответ дляЗакусенец
Так, просто він в мене такий товариш...
А раніше огляди не проходив хіба?
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А раніше огляди не проходив хіба?
Тільки в перший клас. Тоді давав. Далі просто пробу руф´є просили.
ФрекенБок• 09 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Так, просто він в мене такий товариш...
Автор, проведите беседу. Не находитесь в этот момент в кабинете. Но этот осмотр пройти необходимо. Страшилки писать не буду, но этот осмотр нужен не для школы и галочки, а для вас
Ответ дляЗакусенец
Тю, то звідки знаєте,що не дасть оглянути? Чи він Вам не дає?
Рюмка ДЗЫНЬ• 09 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
З лікарем говорити. Нам от така попалась, що навіть не дивилась.
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляФрекенБок
Я все розумію. Бесіди проводили. Він дуже категоричний. Є в кого. Я така була в дитинстві
Мексиканочка• 09 августа 2022
А для девочек тоже для 6 класса хирург нужен? Раньше тоже только пробу руфье и окулиста проходили. На следующей неделе хотела занятся этой справкой как-раз
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ну мені не дає вже давно. Миється сам. Просто дуже випитує, що буде робити кожен лікар. Я розповідаю. Він сказав, якщо пісюн - то йому похєр, але він не зайде
ФрекенБок• 09 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Ну если вы знаете , что вы все категоричные, купите эту справку, она 200 грн стоит и не морочьте никому голову и не тратьте нервы
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляФрекенБок
Підкажіть де її купити? 1500 грн в приватній клініці
Ответ дляЗакусенец
Та то все триндьож підлітковий, зайде і нікуди не дінеться.
Рюмка ДЗЫНЬ• 09 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
Тут список лікарів на кожен рік. Дивіться за віком дитини
Отполированный Артем• 09 августа 2022
Вообще-то хирург смотрит стопы, спину, осанку, плоскостопие.
А половые органы уролог.
Закусенец
• 09 августа 2022
Ответ дляОтполированный Артем
А половые органы уролог.
Це ортопед, до нього теж потрібно
Накрыло-не отпускает• 09 августа 2022
Ответ дляОтполированный Артем
А половые органы уролог.
Для стоп, спины и прочего в поликлинике есть ортопед вообще-то.
Рюмка ДЗЫНЬ• 09 августа 2022
Ответ дляОтполированный Артем
А половые органы уролог.
Ні. Це ортопед дивиться. У дитини перед школою було 2 окремих лікаря: хірург і ортопед. Ортопед дивилась все перелічене. Хірург грижі і ось те (але не дивилась), може ще що. Уролога в огляді немає