Смешко оказался русским шпионом. Я прям не удивлена. По его лицу было всегда видно что мутный и работающий не на Украину. Чекист.
"Кремль готував на місце "президента" керівника СБУ 2003-2005 років Ігоря Смешка. Він міг стати головним гауляйтером України у разі можливої втечі президента Володимира Зеленського з країни. Про це заявила телеведуча Наталія Мосейчук в ефірі телемарафону.
Варто відзначити, що це поки непідтверджена інформація. Представник пресслужби Головного управління розвідки України Андрій Юсов заявив, що всі зрадники і ті, хто готовий допомагав окупантам, повинні бути покарані."
Кстати где сейчас этот Смешко которого до войны крутили по каналам Медведчука-Мураева круглосуточно? Где Генка Москаль и прочие уроды? На Россию смылись ?
Так и хочется спросить ну что помогла вам ваша Россия? Привела к власти? Все равно найдем всех.
Дай бог силы Зеленскому и спецслужбам разворошить всё это кубло и вычислить каждого предателя кто работал за кровавые деньги врага.
Они за всё ответят.
Malinka111_• 12 августа 2022
Ответ дляqqqqqqaaa
вот так новости.... прочитала только заголовок, сейчас буду углубляться. У меня шок. А помните как его Гордон пиарил???? Есть повод задуматься
так кроме пустого заголовка ничего и нет )
Mrs.Ochmonek• 12 августа 2022
Ответ дляda1i
аллергія на ботокс, чи після ботоксу випив спиртне
Ви з тих , хто і в наколоті апельсини вірить?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якби його отруїли, то як мінімум на посаді Президента - знайшов, судили та в тюрму. У нього ж вистачило сил за Андрюшу розігнати ДАЇ на час свого президентства. Те, що він нікого не заарештував - доводить косметичні процедури.
Про апельсини смішно, голосувала за Ющенко. Але ж жоден з президентів не без гріха. А ви з Донецька чи Луганська?
Mrs.Ochmonek• 12 августа 2022
Ответ дляda1i
Його саме отруїли, і результати клінік, де йому рятували життя це підтверджували. Версія про ботокс така сама безглузда як і про бджоли, просувалась пропагандистами-русофілами того часу.
’Косметичні процедури’ - де, ким, коли? Прямо там, на дачі Смешка? Де свідчення тих ніби-то косметологів тоді?
Це все одно , що зараз я б бездоказово написала, що комусь залили ботокс прямо в мозок, хто пише про ’косметичні процедури’.
Ну, і треба зовсім не розрізняти тип людей і їхні цінності, щоб стверджувати, що Ющенку могли бути цікаві ’процедури омолодження’.
Якщо ви пам´ятаєте ті часи, то повноваження Ющенка були дуже урізані. Тому ’ бандитам - тюрми ’ залишилось гаслом, за що і не обрали його знову.
Ответ дляMrs.Ochmonek
’то повноваження Ющенка були дуже урізані. Тому ’ бандитам - тюрми ’ залишилось гаслом, за що і не обрали його знову.’
Але повноважень вистачило розігнати ДАї через те, що Андрюшу Ющенко посміли зупиняти за перевищення, а потім почали дивуватись Зайцевим та просто дітям начальників середньої ланки, які авто давлять людей на переходах. Риба гниє з голови. Де у святого Ющенка - лікарня майбутнього??? продавав зброю у Африку - наші кораблі весь час в скандалах були; поставив музиканта на чолі Нафтогазу - понеслась ціна на газ, той прилетів у москву і підписав договір, який в рази збільшив ціну на газ...
Щодо ботоксу - то в нього лише лице і частина рук було в буграх, винного не знайшли, бо не було його...
Саме він своєю недолугістю знищив національну ідею і перетворив на шароварщину: глиняні глечики і бджоли.
Mrs.Ochmonek• 12 августа 2022
Ответ дляda1i
Я не писала про ’святість’. А те, що повноважень було набагато менше, ніж у кучми - це факт (з вересня це вступило в силу, якщо пригадуєте)
І те, що він не святий не є аргументом на користь ’ботокса’. Але вірте в те, що вам подобається, навіть в такий абсурд, ніким не доведений.
Найшли ’любителя косметичних процедур’
І ні, він не знищив національну ідею, а навпаки - як раз його заслуга саме в гуманітарній сфері. Тоді хоч українську в кінотеатрах запровадили. І ’темники’ медведчука прибрали. І вперше світ почав дізнаватись про Голодомор.
Найшли ’любителя косметичних процедур’
Ответ дляMrs.Ochmonek
Найшли ’любителя косметичних процедур’
Він не знайшов і не судив тих, хто з ним так вчинив, на вашу думку. Отже, не було складу злочину. А те, що він зовсім був без влади - Даї розпустив незаконно (на це влади вистачило), бо син любив їздити з перевищенням швидкості, а журналісти це публічно висвітлювали. До речі, якщо не помиляюсь, тоді ж відмінили техогляд машин. Якби не було - а це стало початком безкарності на дорогах.
І він не знищив національну ідею, а знецінив її - шароварщина. Ви не правильно читаєте і перекручуєте. На цьому, до побачення. В тему не заходжу, залишаюсь при своїй думці.
Ответ дляNastyushaK
Неугодных? Кому? Народу Украины? Тогда да.
Неугодны нам российские шпионы и агенты.
Пусть на россии теперь сидят и ждут своего часа расплаты.
Именно они во многом и привели сюда рф.
Брали с них деньги и рассказывали что путина и их танки тут уже все заждались.
Именно они во многом и привели сюда рф.
Почему Татаров еще здесь?И не просто здесь,а в ОП.Как у нас люди тоже любят ’думать телевизором’?
Ответ дляNastyushaK
Я ботоферма? Вы с собой видимо перепутали.
Вы кто такая? Зачем на этом форуме? Какое у вас задание?
Поругать Зеленскому в интернете? И что? Изменится что-то?
За Зеленским - Украина. За Украиной - миллионы наших людей.
А за вами кто? Кто? Назовите. Имена.
Мы всі Україна.Істерить так не потрібно.Коли пальцем в когось тикаєшь,тикати потрібно з повною доказовою базою,а не ’мосійчук гадає’.Зпочатку потрібно у владі почистити ,бо останнім часом там ’хтось’ почав чобі плацдарм будувати.В країні війна,а вони вже владу чубляться