ким я тільки не була• 14 августа 2022

що це з цею атомкою? ці дебіли обстрілюють, наші пишуть велика загроза пожару

уже спрацював якийсь захист на станції.зовсім окуїли,тварини русняві.не дай бог то куди піде вітер?я вже піднімала цю тему-ніби на оркостан але це природа.хто розуміється по розі вітрів?
автор ким я тільки не була • 14 августа 2022
це вже не шуточки грати з вогнем таким.буде пі.да усім

Solmira• 14 августа 2022
Зараз в Молдову, в бік Угорщини. Але згодом може й в бік Криму піти.
Елена 2016• 14 августа 2022
я из Днепра, у нас сегодня поток машин из этих мест... не успеваем искать жилье для людей..
timkin• 14 августа 2022
Откройте вентускай, например, и смотрите куда дует. Кривой Рог, Николаев, Херсон, Одесса. Сейчас эти направления
мама Крольчиха• 14 августа 2022
Хоть бы вовремя объявили, когда йод пить...детей жалко
Люблю море• 14 августа 2022
Ответ длямама Крольчиха
Чем он поможет
lilu502• 14 августа 2022
як ця руська пліснява вже за..пала
мама Крольчиха• 14 августа 2022
Ответ дляЛюблю море
Чем он поможет
Душу облегчит))) говорили же, что если вовремя выпить, то поможет от радиации
Lianaa_06• 14 августа 2022
А где вы прочитали, в Энергодаровских чатах тишина. Рашисты от них в 5 утра обстреляли противоположный берег. Недалеко где-то от родительского дома стояли и стреляли, с.ки.

LegendaZ• 14 августа 2022
Якщо буде глобальна катастрофа, то там вже не важливо куди вітер...

Темно-сірий колір зона відчуження.
Світло-сірий зона забруднення.
Вигрібати будуть всі
LegendaZ• 14 августа 2022
Ответ дляLianaa_06
гопніки -терористи захопили атомку і світ ’стурбований’ и все.оон засідав і що, і ніхто нічого зробити не може.
Rikitikitavi_2022• 14 августа 2022
я смотрю направление ветра на https://www.windy.com меня одну тут лахудра в итоге обозвала хамкой и сказала что я не разбираюсь в розах ветров и что может пойти куда угодно. больше тут не пишу ссылки полезные. мне эта прога помогала когда киев обстреливали и пожары были, я заранее знала когда окна закрывать если писали про дым и откуда, или по карте были очаги возгорания показаны.
medlar• 14 августа 2022
Удалено администрацией...
Rikitikitavi_2022• 14 августа 2022
русские еще и каховскую гэс обстреливают который день, а она работает в одной системе охлаждения реактора
Ответ дляRikitikitavi_2022
ви хоть не пропадайте!!!!не дай бог що ,то скажете.не звертайте увагу на неадекватів.у вас вірні думки і підхід.
Oliasas• 14 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Зараз в сторону Європи вітер...
Rikitikitavi_2022• 14 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
дякую, ще є вентускай але він глючний, Вінді користуються яхтсмени
Ответ дляRikitikitavi_2022
я не смислю в цьому зовсім.то ваші думки які про атомку і гес?куди піде біда?

Люблю море• 14 августа 2022
Ответ дляmedlar
Удалено администрацией...
А про чью нам жопу думать?
My_everything• 14 августа 2022
Ответ дляLegendaZ

Темно-сірий колір зона відчуження.
Світло-сірий зона забруднення.
Вигрібати будуть всі
Зона забруднення по этой карте цепляет как раз большую часть беларашки и приличный кусок рашки. И лишь немного Европы. Украину конечно всю (((
Oliasas• 14 августа 2022
Ответ дляMy_everything
І все море...
Хай цього не станеться
Жули-ули• 14 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
На кривой рог ((( хреново
Vikolette• 14 августа 2022
Ответ длямама Крольчиха
от какой радиации?)
может ТОЛЬКО щитовидной железе, а все остальные органы - под угрозой, как и без йода.
якщо сто процентів піде хоть трохи на росію чи білорашку то може вони і мають трохи клепки не допустити горя.може шантажують просто
Oliasas• 14 августа 2022
Ответ дляmedlar
Удалено администрацией...
Я розумію Вас. Я вірю, хочу вірити, що найгіршого не станеться.
Всё ж, може вашим рідним варто виїхати? Співчуваю.
Rikitikitavi_2022• 14 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
мої думки що там не буде масштабного чогось, але може буде витік, а як він піде і куди не зрозуміло. постраждають в першу чергу енергодарці, а якщо ви поряд, то моніторьте постійно тривогу інет, вам все одне треба бути окна щільно зачиняти як тільки узнаєте про витік, вне залежності от того куди вітер той, купить строй скотч жовтий щоб проклеїти щилини, прочитайте про ці йодовані таблетки щоб щитовидку не загубити, акуратно із тим йодом. Вентиляцію також продумайте - чимось мокрим щільно. Запас води та їжі зробіть щоб сидіти отак вдома та не виходити, і потім вже коли стане ясне маштаб ураження то вже думати чи евакуюватися чи можна виходити. Я би так зробила якщо поряд з Енергодаром жила. А вот в самому Енергодарі я не знаю як людям бути, мені здається правильно роблять що виїзжають, бо ця історія не нормальна
Vikolette• 14 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
все намного серьезней. Они не собираются взрывать станцию точно, но эти дегенераты могут создать аварию непреднамеренно из-за своей дегенеративности, вот в чем ужас.
PmB• 14 августа 2022
Ответ дляmedlar
Удалено администрацией...
Вы в себе?
Вакора• 14 августа 2022
Ответ дляЛюблю море
Чем он поможет
Йод? Предотвратит поглощение щитовидкой радиоактивного йода.