Крутышка-Пышка• 16 августа 2022

Вы перестали покупать русскую/белорусскую косметику?

Luxvisage, Bielieta, Vivienne Sabo, Art visage, витэкс, bio world
Потрындельница• 16 августа 2022
Ответ дляВероятненько
Только что
А я искала витекс, люксвизаж, белиту...

Куколка-мяуколка• 16 августа 2022
Ответ дляСамо_достаточная
А Газ?
Газ - то ихний

Шеф, все пропало
Поступово. Не?
Идеальная оптимистка• 16 августа 2022
Ответ дляМарафетчица
ой, то було шикарне інтерв*ю
там типовий окупант-розвідник, хоча шифрувався під якогось тренера
а його робота - то ж служба в армії
А как найти?) Там же у него постоянно какие-то интервью с пленными.
Ксения З.• 16 августа 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ага. Вот как раз его слова и подтверждают все сказанное. Вышел он один и никого...потому что большинство войну поддерживают. Таких кто против очень мало. Поэтому они ничего поделать и не могут
Вот другой коммент на ютубе
ХудМудЖен• 16 августа 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я через день обгортаюся, уявила це собі)
По темі, не купую, мої улюблені засоби не російські значно дорожчі, вже закінчилися, поки що не купую через війну, а цей вітекс вже років 2 місце займає, тому користуюся. Але якщо потрібно, віддам на потреби ЗСУ
То ви ще в баню з ним не ходили... Жарить так шо в аду мабуть легше, а якшо попаде... На слизову то все, гаплик
Марафетчица• 16 августа 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка

типовий такий вбивця-окупант
навіть погляд
його обміняють - він 100% ще раз піде
Само_достаточная• 16 августа 2022
Ответ дляМарафетчица
Раптом ви не знали.
Ми від*єдналися від спільної енергосистеми з росією і білоруссю напередодні повномасштабного вторгнення.
Газ російський не купуємо з 2015 року.
Удалено администрацией...
Само_достаточная• 16 августа 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Если вам муж первый барыга продал задорого газовую плиту, на которой вы кашу детям варите, так это повод выбросить плиту в окно или разрешить этому горемыке вам на лицо горячую сковородку ставить?
Чего?
Идеальная оптимистка• 16 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Вот другой коммент на ютубе
И зачем вы мне это кидаете?)) Ну вот она тоже пишет, что выходили на одиночные пикеты, а окружение все ЗА войну. То что парочка человек, которых вы отыскали в инете против это прекрасно. Но есть ещё 140 миллионов, которые ’ЗА’. Даже знакомый мой с которым я общалась, говорит, что 90% его окружения войну поддерживают, как и он сам. Поэтому общение прекратилось.

Кашка-маняшка• 16 августа 2022
Конечно...не надо нам косметика недолюдей недостраны недонации...вот вообще даже какая б она там ни была- плохая,хорошая...просто им нет места в мире после того как они напали на нашу страну...и пусть у них вообще никто ничего не покупает...Украина мирная страна и вот такое вытворять...изолировать их надо от всего цивилизованного мира
Само_достаточная• 16 августа 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
А чей мы газ купуемо?
Вооот
Тоже жду ответа)
Фима Собак• 16 августа 2022
російське все після 2014, білоруське зараз
Само_достаточная• 16 августа 2022
Ответ дляМарафетчица
а подивіться чи почтайте, що з цього приводу каже Лана Зеркаль, радниця міністра енергетики і екс працівниця Нафтогазу, яка відстоювала Україну в міжнародних судах Газпром-Нафтогаз
і можете писати російською, я читати вмію
Лана зеркаль?
Соросятня?
На фиг
Марафетчица• 16 августа 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Удалено администрацией...
Дадада, брехні, звісно
Де я говорила про Європу?
Підписуйтесь на Зеркаль, слухайте її інтерв*ю з цього приводу, вона детально розказує про молекули російського газу
ось свіженьке
Тримаю свічку• 16 августа 2022
Ответ дляКоролева спама
С чего вы взяли, что все? Ну и ещё вопрос, что бы вы делали на их месте? Пошли бы власть сносить, так ведь?
Як мінімум я б не писала, що кайфую як українки плачуть над своїми дітьми.
Горіти їм в аду. Не хочу їх косметики, не хочу їх нічого. Гидота, генетичний збій, гангрена на тілі планети.
Идеальная оптимистка• 16 августа 2022
Ответ дляМарафетчица
https://www.youtube.com/watch?v=r8LsB33JfEA
типовий такий вбивця-окупант
навіть погляд
його обміняють - він 100% ще раз піде
Спасибо) посмотрю, что оно там напридумало) они все такие хорошие, когда в плен попадают.
Марафетчица• 16 августа 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Лана зеркаль?
Соросятня?
На фиг
ой, фу
ну і визначення у вас
немає сенсу спілкуватися
вона радниця міністра енергетики
дипломатка, яка представляла країну в міжнародних судах з Газпромом
Само_достаточная• 16 августа 2022
Ответ дляМарафетчица
Дадада, брехні, звісно
Де я говорила про Європу?
ось свіженьке
https://www.youtube.com/watch?v=KfuWbg0K_H0
Секта Сороса - тайм из овер
Гуд бай!
Марафетчица• 16 августа 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
цей не хооший
коли сказали, що відпустять в місто в рос формі - одразу все швидко дійшло

Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 августа 2022
Имхо, белорусская косметика была слишком распиарена - более-менее только антицелюлитный крем Витэкс нравился, но из этого ценового сегмента не хуже Эвелин. Остальное, обычный масс как масс.
А тушь Вивьен Сабо еще нравилась и их карандаши, но не беру.
Марафетчица• 16 августа 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Секта Сороса - тайм из овер
Гуд бай!
хворі, їй богу))
це боти тут, чи що?
хз хто Зеркаль обзивають
капець якийсь)
цікаво, чого досягли ви?)
Госпожа Белладонна• 16 августа 2022
на;уй русняву косметику. Чи вам буде приємно користуватися і ластитися косметичними продуктами, які всім тим, хто підтримує грьобану русню продукти будуть нести протилежний ефект?
Ми вам це (НЕ) гарантуємо........
Ксения З.• 16 августа 2022
Ответ дляТримаю свічку
Ну я не кайфую от плача украинок над их детьми. Мои родственники и знакомые тоже от этого не кайфуют
Там_все_размывчато• 16 августа 2022
Звісно. Альтернативу завжди можна найти, з якого б дива я годувала ворога своїми грошами?
ОливьЕЖечка• 16 августа 2022
Я і не купувала. І продукти стараюсь купувати українських виробників.
Марафетчица• 16 августа 2022
Ответ дляКсения З.
ви з росії пишете?
Ксения З.• 16 августа 2022
Ответ дляМарафетчица
ви з росії пишете?
Да
MsOksi• 16 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Многие просто боятся писать в открытую, что они против войны
Дивилась чат рулетку Січень, Попик,Луганський, вони говорять з росіянами. І і мають велику статистику...там жах. Більше половини 100%підтримують, і кажуть ну нічого інші республіки тоже перше були проти, а з чамим змиретесь. Або й більше...то клініка
Тамбовский мел• 16 августа 2022
Ответ дляКсения З.
Зате не бояться писати, що треба вбивати українців, щоб в Україні настав мир
Ксения З.• 16 августа 2022
Ответ дляТамбовский мел
Так пишут то, что угодно властям