Шкала Радости• 19 августа 2022
Порадьте де можна купити верхній одяг у Франківську
Дівчата, порадьте, будь ласка, мазагин де асортимент нормальний не бабушатня. Треба демі курточка.
Онлайн не хочу ризикувати.
Майстерня домашнього текстилю• 19 августа 2022
Послухаю, теж треба. Взуття чоловіче і жіноче, білизна.
PORKA• 19 августа 2022
нічого особистого, але завжди дивують такі питання. Ви ж там живете в соціумі, невже нема кого запитати у місцевих де шо купити, де лікувати зуби тощо.
Ответ дляPORKA
Не всі у Франківську живуть, комусь туди з району добиратись треба.
Шкала Радости
• 19 августа 2022
Ответ дляPORKA
ні, немає. ми нікого не знаємо тут, до проходящих повз не вважаю адекватним з таким звертатись. працюю з дому, на вулицю виходжу тільки в атб.
нічого особистого, але дивують такі як ви в кожній темі, де просять щось порадити. це форум. це адекватне місце для таких питань. не маєте що сказати по темі-пройдіть повз.
Шкала Радости
• 19 августа 2022
Ответ дляПез Году Неделя
В магазинах ANDI. І взуття, і одяг. З дорожчих не підкажу.
дякую, подивлюсь!
PORKA• 19 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
це зрозуміло, але люди з району можливо їздять у місто, чи в тому ж районі є якісь магазини... тут отримати відповідь по темі вочевидь менша, ніж коли задати питання в тому ж фейсбуку у місцевих групах
Шкала Радости
• 19 августа 2022
Ответ дляPORKA
я хочу питати анонімно. чого я маю йти у фб
тут достатньо часто дівчата радять хороші місця. я за рекомендаціями вже купувала лінзи, косметику. сама радила хорошого стоматолога тут.
PORKA• 19 августа 2022
Ответ дляШкала Радости
ну ок, тоді чекайте відповідей