ПлакалаВАвто• 2 часа назад
Хочу себе в подарок на рождество набор посуды
У кого есть эта серия- стоящая посуда?
Блондинка в Шоколаде• 2 часа назад
Меня пугает такая скидка на неё. Хотя у тефаль сама по себе посуда и техника хорошая
ПлакалаВАвто
• 2 часа назад
Ответ дляВеликий сатирик
У меня такая, только с покрытием. Не пожалела, что купила.
Поняла. Спасибо
мадамГрицацуева• 2 часа назад
це звичайна вартість набору, може + 1000, але - подумайте, чи не краще взяти менший: половина так і буде стояти в шафці, тільки місце займає. Той, що за 3т зараз - достатній, на мою думку. Якість ок, але з покриттям.
Соображалочка• 2 часа назад
Ответ длямадамГрицацуева
Мені 3 каструлі мало, я можу за один раз в 4 готувати
мадамГрицацуева• 2 часа назад
Ответ дляСоображалочка
тоді чому відмовляти собі? відгуків з фото багато на сайтах
Спішу - перекидаюсь• 2 часа назад
Бачила в магазині - виглядає якісно. Але як на мене там забагато того, що я не використовую, люблю купувати поштучно лише те, що треба
ПлакалаВАвто
• 2 часа назад
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Мне нужно много посуды. Мы переехали. Плита индукция. И у меня не вся посуда к ней подходит. А готовлю я много
Спішу - перекидаюсь• 2 часа назад
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну я теж немало готую, але я не зберігаю їжу в посуді.
Робіть, як зручно вам.
ПлакалаВАвто
• 2 часа назад
Ответ дляБандитка Сью
А цей посуд може бути для індукційної плити? Дякую
Да
Стебель березы• 2 часа назад
Приблизила фото - ну реально же тонкие стенки, у меня такой набор салатников WMF, и он мне не нравится, а тут кастрюли
Ответ длямадамГрицацуева
У мене нічого в шафці не стоїть. Користуюся всіма предметами.
ПлакалаВАвто
• 2 часа назад
Ответ дляhrystia
У мене ідентичний. Брала в середині листопада ще по дешевшій ціні на оф. сайті. Плюс мала подарунковий сертифікат від Тефаль до ДН. Створювала теж тут тему, щодо цього набору. Не шкодую ні хвилини, що придбала його.
Спасибо
Ума Палата• 2 часа назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Меня удивляет изначально завышенная раза в 2 цена.