ВЫВсеВрете• 19 августа 2022
Дитячий стоматолог Житомир
Порадьте, будь ласка, дитячого стоматолога в Житомирі. Бажано приватного. Буду вдячна за відповіді
Напланетянка• 19 августа 2022
Якщо з дорожчих - клініка Колоса (і сам лікар Колос відповідно, хоча там всі хороші)
Якщо з помірних - прикріпила скрін
ВЫВсеВрете
• 19 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Якщо з помірних - прикріпила скрін
Дякую. Мені з помірних. Це лікар з приватної клініки? Просто ми не місцеві, в державній не знаю чи приймуть
Напланетянка• 19 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Так, приватний, приймає на пр. Миру 3-д, приємний, я доньку у нього лікувала, вміє знаходити підхід до дітей
ВЫВсеВрете
• 19 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Дуже дякую.
Напланетянка• 19 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Прем´єр дент на хлібній, крісла динозаври, гарний підхід
І пломби які через місяць відвалюються :)
ВЫВсеВрете
• 19 августа 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дякую.
ВЫВсеВрете
• 19 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Навіть так? Дяка за попередження. В дитини зуб вже постійний, нам потрібно якісно. До фотополімерів вона ще не доросла, потрібен просто якісний цемент і хороший лікар
Напланетянка• 19 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну у нас так було. Кабінет там дійсно гарний, але пломба у дитини покрошилася та випала через декілька тижнів і ми ходили перероблювати
ВЫВсеВрете
• 19 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Зрозуміла. Я вже нагуглила на проспекті Миру, завтра поїдемо. Дякую за пораду, бо наш лікар лишився в нашому місті, а затягувати з лікуванням не хочеться
СкокоМнеДадите• 20 августа 2022
Ответ дляНапланетянка
Є різні пломби, і різні зубки. Мій син 4х років сидів спокійно, йому поставили класного полімера, гарно зачистивши дирку, і дуже акуратно зробили. Тримається довго.
Також ставлять тимчасові, дітям які плачуть, там аби її мазнути і закрити дирку. Дорого в першому варіанті, але мені все сподобалось, і дитина далі ходить без страху до стоматолога.. не реклама, просто досвід