ПоЗиТиВнАя• 21 августа 2022
Старий мексиканський/бразильський серіал. Пошук
Вітаю всіх.
В мене в пам’яті є один серіал, який показували ще в 2000-х по телевізору. Хотіла б його знайти.
Гуглила, але без сенсу. Може ви знаєте :)
Пам’ятаю тільки невеликі фрагменти:
Заставка як цілується жінка з чоловіком. Там наче ще рожевих квітів багато. Вони молоді, жінка має світлий колір волосся, а чоловік брюнет. На фоні якась пісня «романтична» звучить, наче як іспанською.
Про що сюжет, взагалі не пам’ятаю, але була якась серія, що баба літала по палатах по лікарні (так літала, як відьма без метли і мала скажені очі :)) ) і ще вона вилетіла на вулицю і силою думки направила газонокосілку на чоловіка якогось і йому руку переїхало.
Ну короче, наче якийсь фільм жахів)) може таке хтось пам’ятає?
Пам’ятаю тільки невеликі фрагменти:
ПоЗиТиВнАя
• 21 августа 2022
Ответ дляАноним-ка
Ніхто крім тебе
Глянула заставку, ні не воно.
Явно більш «сучасне». Може якогось 95-го року.
ПоЗиТиВнАя
• 21 августа 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Пассионария цветок страсти
Не он ?
Ні, не воно
Пушистый Пельмень• 21 августа 2022
Я вот ,, Донну Бейжу’ помню. Для живущих в восточной русскоговорящей области, этот украинский перевод был чем-то фееричным и новым открытием украинского языка - ти маєш рацію, например - и куча других фраз вызывали недоумение
Блины со смайликами• 21 августа 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
И я его помню . Я благодаря всем этим сериалам учила мову.
Я приехала в Украину в 94 году , и была полный ноль в украинском , а тут тетка моя смотрела все эти сериалы , и я вместе с ней . Так я учила язык, потом репетитор плюс и к концу 11 класса я прекрасно выучила украинский
Gala_la_la• 21 августа 2022
Автор, прямо заінтригували. Особливо про газонокосарку і літаючу жінку - це не дуже схоже на любовну теленовелу.
ПоЗиТиВнАя
• 21 августа 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Да-да! На украинском был!
ПоЗиТиВнАя
• 21 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Та може вирішили добавити для «пікантності»
Стетоскопуло• 21 августа 2022
Автор, вибачте, що в вашій темі, але хочу спитати. Залюбки подивилась би якесь мило, любовну любов, так щоб мізками відпочити і голову не напружувати, але щоб сучасне, щоб всі гарно вбрані і красиві інтер´єри, природа. Порадьте щось, плиз.
ПоЗиТиВнАя
• 21 августа 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Может «Мануэла» ?
Глянула заставку, теж не те :(
ПоЗиТиВнАя
• 21 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Це не ваші герої?
Там сюжет про тата в комі і трьох його дочок. Бразилія, 99 рік.
На жаль, ні
ПоЗиТиВнАя
• 21 августа 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Ой, я насправді, не по таким серіалам. Просто пам’ятаю сюжет цього і дуже хочу знайти))
Мені хіба що банальні «Відчайдушні домогосподарки» подобаються
Стетоскопуло• 21 августа 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
От і я сто років нічого такого не дивилась. Пам´ятаю венесуельські серіали з 90-х: карамба!)))
Але хочеться щось, щоб відволіктися.
ДелайКак_Я• 21 августа 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Я дивлюся зараз Буря,мексиканський.Герої класні головні,любов.На перемотці,для відпочити саме то
Стетоскопуло• 21 августа 2022
Ответ дляДелайКак_Я