Молчавочка• 22 августа 2022

Українські виробники - раджу сама і порадьте мені

Маю намір максимально перейти на продукцію українських виробників. Вважаю, що таким чином зможу підтримати економіку нашої держави. Буду вдячна за поради перевірених власноруч брендів.
Зі свого боку рекомендую - трикотаж НатаЕль та капсульні колекції Наталі Болгар.
Звоночек• 22 августа 2022
Ответ дляa.ostroverh
А я в этом)
Только дыры от когтей кошачьих
Ой, побачила ціни
Я все звісно розумію,з задоволенням купляла б українських виробників, але то не норм
Ковтинка 6 тисяч гривень
І як підтримувати укр виробника? Дешевше масімо купити
Тут ще незрозуміло як носитися буде
І доречі, це ви виставили рекламне фото з магазину , навіщо ви обманюєте що то вага кофта подерта кішкою?

Ластоноша• 22 августа 2022
Ответ дляКозачка
Я к the Lace еще добавлю One by one
Я там нижче згадувала й One by one) як виявляється, у нас так багато чудового свого, рідного...
Козачка• 22 августа 2022
Косметика аптечная Leda, Харьков
Звоночек• 22 августа 2022
Ответ дляЛастоноша
The lace плаття з льону купляла цього літа, дуже гарна якість і смішна за льон ціна, 1200
Їхала за ним на таксі через все місто, так сподобалось))
Бубль Гум)• 22 августа 2022
На жаль, не по кишені українські бренди. В інсті дивлюсь, деякі дуже подобаються , ну і ціни дуже високі, немає таких знижок, як за кордоном.
Козачка• 22 августа 2022
Ответ дляЛастоноша
Я еще не дочитала до Вашего совета)
Вот после одной из таких тем подсела на украинских проиводителей. Кардо еще оооочень мне платья нравятся, лекала прямо идеальные. Но на сайте распродажа тотальная, Харьков, видимо, беда с производством
a.ostroverh• 22 августа 2022
Ответ дляротцвеники
У сожалению у нас она не продаётся, вообще никак и там совершенно по другому посуда выглядит, чем у Вас на фото.
Возможно есть экспортный вариант
Может и фирма какая-то другая
Все равно однотонные лучше, чем со всякими непонятными расцветками

a.ostroverh• 22 августа 2022
Ответ дляЗвоночек
Шикарний светрик! А де ви купляли? Не можу знайти цей бренд

Здесь смотрите
guseeva• 22 августа 2022
Одежда ’Авіація Галічини’ https://www.aviatsiyahalychyny.com
Отличного качества футболки и другая одежда для всей семьи. Интересные и оригинальные принты и чудесно носятся.
Фамильная фондюшница• 22 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Включіть телебачення
Новини почитайте.
Сьогодні в дорозі по радіо слухала, як у Севастополі бавовнить)
Tatyana_1975• 22 августа 2022
Ответ дляsnp-85
Сковорідки Biol
+1. В мене сковороди вижила 5 років. До цього ніжнт любила Rondel, але вона виживала півтора року. І дорожча рази в 3 була
Звоночек• 22 августа 2022
Ответ дляa.ostroverh

Здесь смотрите
Та знайшла, трохи очманіла від цін😀
Пацака-задирака• 22 августа 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
жіноча білизна JASMINE , м.Луцьк. Є у них і купальники
Підтримую , вже 4 роки купую всю білизну , нічне лише Жасмін
Козачка• 22 августа 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Вітаю!
Одяг: cabanchi.com; JUL; NitKa.
Взуття*сумки: kachorovska atelier; artell shoes.
Косметика: DeLav cosmetics.
Текстиль: Гармонія.
В Качоровской разочаровалась. Шили обувь по моим меркам, предупредила, что нога широкая, мне сказали как и где замерять. Сшили ооочень узко, я сделала замечание, мне предложили за мой счет растянуть...К тому же качество кожи отвратительное( после пары обуваний кожа сбилась с внутренней стороны обуви! Больше я и не обувала. Деньги на ветер. Зато фото красивенные какие у них рекламные... Фотограф профи, те, кто шил- увы... (
a.ostroverh• 22 августа 2022
Ответ дляЗвоночек
Ой, побачила ціни
Ковтинка 6 тисяч гривень
Тут ще незрозуміло як носитися буде
А где я обманывала?
Я показала какой у меня, я ж не говорила, что фото мое

Кашемир никогда дешёвым не был!
Вязка отличная, плотная нить
Теперь ещё стирками в не самых лучших условиях проверен
А моя да, с двумя дырочками от кошака. А Вам зрада мерещится
Я вся ваша• 22 августа 2022
Ответ дляЛепешечка
Ще cornett білизна чоловіча
Тож корнет Польша
IndigoDi_UA• 22 августа 2022
Добавлю и я, раз речь о наших производителях.
Минеральный комплекс Минерол, в составе более 70 минералов, ощелачивает кровь, дэтокс , профилактика остеопороза и многое другое. В общем приходят бабушки на костылях, а через пару месяцев уже танцуют.
Цена на сегодня 300 грн.
За границей именно наш минерол от 25-50€
Значит надо• 22 августа 2022
Косметика Vesna
Polly777• 22 августа 2022
Top Hat дитячий одяг- дуже класна якість

Интеллектуальные оладьи• 22 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Текстиль ’Ярослав’, пледи просто супер із натуральної бавовни
Ярослав постіль вибілена бязь мені найкраща з того, що можна зараз купити.
Наматрацник рекомендую Вілюта бязь.
Rukkol@• 22 августа 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Косметика Sane- супер. Пробувала багато чого, від Кореї до люкса, це набільше підходить.
З харчування хочу рекомендувати мінеральні та солодкі води «Караван».
Плюсую за Sane
Белая и пушистая• 22 августа 2022
Косметика для обличчя Зелена аптека 👍
Дюймовочка• 22 августа 2022
У мене багато речей Льон Комбінат, особливо гарної якості спортивні костюми, 3 рік просто новий, тканина не втратила колір і форму.
Tatyana_1975• 22 августа 2022
.дякую за тему. Стільки брендів наших відкрила для себе. Дещо ’не моє’, але багато чого дуже сподобалось.
terenchuk_knits• 22 августа 2022
Из белья еще очень понравился пантис бокс
Уже в 4-х цветах себе купила, ну очень понравились!
Косметика натуральная gz-store ( моющее для посуды очень нравятся и твердый шампунь), lc ukraine , planta (мыло у них приятное).
Таки в курсе• 22 августа 2022
Рюкзаки та сумки Bagland
У Броварах багато виробників взуття - туто взуто, Фабер
Дитячий трикотаж фламінго, бембі, габбі. Зіронька - найгарніші сукні та шкільні блузи.
Еленkа М.• 22 августа 2022
Рекомендую дитячі іграшки тм DOLONI, виробник з м.Рівне, сайт Doloni.toys (будинки, нірки, віщочки для ляльок, столики, стільчики та ін.)
Кили и Манджаро• 22 августа 2022
Ответ дляПокорительная
Шлемы Бизи никто не вспомнил. Однозначно не хуже кават
Однозначно разница есть)
Пушистый Пельмень• 22 августа 2022
Ответ дляЗамыленная
Неньку не раджу, штучні паркі тканини, якість шиття посередня.
Тоже читала что г...
Статус Ква• 22 августа 2022
И рюкзаки harvest