ТелаЧьи нежноСти• 25 августа 2022
Підскажіть по психології кота підлітка
Взяли з приюту кошеня. Викормили, викохали, пестили його.
Уже добрячий тякий котяра і от він хижий. Не дає себе гладити, кидається на ноги, може кинутись з шафи на спину. Як тіки тягнеш руку погладити - кидається на руку і гризе її, ще коли дитина спить - кидається ій на голову і теж гризе то за вухо, то за носа. Ми вже всі пошкрябані.
Спочатку коли він кидався я робила хлопок руками, і кіт тікав.А зараз вже не реагує.
Ми взяли його маленьким, в перші місяці він дуже любив пеститись .
А зараз якесь чортеня. Що з ними робити