тянитолкайка• 26 августа 2022

А вам уже сообщили из садика?

Что обязательно должна быть справка с работы родителей? Прекрасно получается, чтоб найти работу мне надо ребёнка в садик отдать, и чтоб отдать ребёнка в садик я уже должна иметь работу. Болезни и период адаптации упускаю.
Электричка• 26 августа 2022
Ответ дляНе служанка
Это был гос садик?
Да
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Краще зніміть рожеві окуляри, і зрозумійте, що своїй дитині розваги і соціалізацію маєте забезпечити ви і її батько, а не платники податків.
Ви не працюєте = ваша дитина не відвідує комунальні садочки.
Є кошти - є приватні заклади, немає, але працювати мамі корона не дозволяє - розважає самостійно
как маме найти работу, если ей на собеседования с ребенком ездить? кто ее возьмет?
Полтавська галушка• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
А ще можна за 2000 рік довідку зі школи
не чудите, 21 год это последний отчетный период до введения вп
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Не розумію, в чому проблема влаштуватися на роботу, в перший же день взяти довідку і віддіти дитину в садочок. Бабушки немає і якось виростили, викручувалися з чоловіком, а не шукали винних. Моя дитина з 6 ранку під садочком сама сиділа і чекали доки відчинять хвіртку, бо мені треба було на роботу їхати, нічого, сидів і чекав.
Це привід гордитись собою!
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Так, на моїй роботі меня давали будь які довідки з першого дня мого працевлаштування, ще й батько в дитини є, який може підстрахувати. Вихід знайти можна завжди, було б бажання.
І що ж батько дозволив саму дитину з 6 ранку під садком залишати?
Зато батько є (((
Снегурочко• 26 августа 2022
Уже вроде бы с сентября отменяют это.
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Звісно повісила, я шукала варіанти, а не нила на форумі.
А батько?
В країні війна вщагалі то
Біле пальто потім вигуляєте
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляЭлектричка
Тетя в белом пальто, я работала всю сознательную жизнь и платила налоги! Впервые я оказалась в такой ситуации из-за войны, потеряла работу....и чтобы как-то решить свой проф вопрос мне нужно на это свободное время!!!!
А ваши умные советы ни к чему
та, да, працювала все життя, і от халепа саме зараз, як дитині йти в садочок, не працює і не знає, де ж час на співбесіду знайти
Не прохожу мимо• 26 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Співбесіда не займе весь день. Мама погано організована, як вона вийде на роботу?
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
ще одна
ви теж у вакуумі мешкаєте, де ні знайомих, ні родичів, ні нянь, ні приватних садочків\гуртків, де ваша дитина побуде 2-3 години, поки ви не співбесіду з´їздите, немає? То ви так працювати хочете ...
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
няня, сусідка, подруга, родичка, чоловік, брат, сват якось зможуть посідіти з дітьми 2 години, поки ви на співбесіду з´їздите, шукайте варіанти, часи такі, що плач нікому ще не допоміг ...
Щось в голові є у вас? В людей цілі сімї загинули або жінки самі атікали з дітьми.
Вам не соромно?тут і рашистів не треба з такими зміями
Не прохожу мимо• 26 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У кого трапилась така біда, їх беруть як пільговиків без ніяких зайвих довідок.
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
це вам має бути соромно, що спекулюєте на справді трагічних історіях (коли цілі родини загинули), слава Богу, ці випадки не стосуються переважної більшості українців - але як що, то одразу мешканці Тернополя і Києва згадують Маріуполь і Харків ...
Якщо згадати автора, вона точно до цих випадків не належить
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
ну, дик, тут намагаються довести, що мама, ну, зовсім ніяк не може знайти роботу, бо вона завжди 24\7 з дитиною і жодної живої душі, щоб хоч кілька години виділити на співбесіду, поряд немає.
В нашому місті повно біженців в яких нікого не має або вже немає((
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
автор до цих біженців точно не належить ...
не треба будь-яку яжемать\яжевдекрете виправдовувати сумними історіями переміщенних осіб
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
От вас то бачу нічого не стосується, головне ж всіх обісрати а сама в бєлом
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Автор вам відчиталась особисто?
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ну, краще в пальті, ніж в рожевих окулярах МнеВсеДолжни ЯжМать
Багато працюю, забезпечую родину, допомагаю країні, і не очікую, що мені щось чи хтось має просто так дати ...
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
ще одна
Якщо мама з маленькою дитиною шукає роботу то є в неї гроші на наню на приватні садочки? Хоч інколи голову включайте, а то корона вам стиснула все
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ні, у неї є 1001 причина, чому вона не може (закреслено), не хоче працювати
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Та воно ж видно
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Та воно ж видно
вечір п´ятниці, у мене ще 2 вечірні наради з колегами з Америки, плюс буду працювати в неділю, тож поки можу собі дозволити ’відпочити’ на порадниці

моїй молодшій дитині 2.9, працюю з її 3-х місяців
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Гидко з вами спілкуватись
Надіюсь вам легше стало як гавно злили своє

На все добре, вам не завадить.
Вилами по воде• 26 августа 2022
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Гидко з вами спілкуватись

На все добре, вам не завадить.
гидко, це коли люди не хочуть думать про себе і своїх дітей самостійно, а вважають, що саме для них держава, навіть, під час війни, повина роботи ВСЕ ... ось це гидко
Дежурняшная• 26 августа 2022
Ответ дляТумба-юмба
Какой садик ? Вы не боитесь ??
Я ребёнка в школу не отправлю ни за что
Вы не в Украине?
Потому что в Украине нет мест, где безопасно. Она простреливается ракетами вся.
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Головне щоб ви про своїх думали і головне не забули форум поміняти для спілкування ’з американськими колегами’
Мейк-ап форева• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
Не у всех есть куча родственников, я вот в чужом городе, муж в коммандировках постоянных, есть свекруха и сестра мужа, попросили их по дороге на работу завести старшую в школу, потому что у младшей температура (зимой. ребенок младший грудной, маленький, температура высокая, на мороз выносить не вариант). Эти две оказываются очень заняты всегда, причем едут в то же время что и мы в школу идем, по той же дороге и ту же сторону, но отказывают всегда. За первый год жизни младшей попросили всего два раза, оба нам отказали, больше не прошу. зато им когда что то нужно, то все бросай и сию секунду мчи на помощь
Электричка• 26 августа 2022
Ответ дляВилами по воде
ще одна
У меня была сииуация , поехать в центр занятости...докладываю очередной тете в белом пальто: муж не мог никак на работе, дедушка работает, моя мама работает. Негде оставить ребенка!!! В часный сад постучать и оставить ребенка на два часа? По квартирам пойти чтоб за деньги ребенка оставить с незнакомыми людьми???
Я реально собиралась ехать с малой туда. Но в тот день было очень много тревог и вместо встречи , я пообщалась по телефону с инспектором...но это уже не по теме
Смурфик• 26 августа 2022
Ответ дляНесу пургу
и еще с указанием необходимости находиться на рабочем месте (я так понимаю вне дома).
У меня муж больше 10 лет работает удаленно дома, платит официальные налоги немалые, около 6 часов - это онлайн-конференции, и его ребенку тоже садик не положен))
еще и я ФОП) мне тоже не положен)
Ну вы наверное вполне можете пойти в частный
Я люблю транзисторы• 26 августа 2022
Ответ дляПоказушница
Я хочу чтобы держава решила хоть одну проблему, а не создавала все новые и новые
Наступного разу нам усім варто буде відповідальніше ставитися до виборів до влади, а так... Хочеться нормальної держави, але ми до неї поки що самі не доросли.